Вирішено

Прошивка телефону для роботи в мережі одного/закордонного оператора

Купив смартфон в Польщі, вставив сімку, запросило пін карти - ввів, а потім запитує пін мережі (на фото). Пін карти не підходить, 0000, +1234 теж. На звичайному телефоні все працює.

icon

Найкраща відповідь від Andrey 17 September 2017, 17:39

Переглянути оригінал

72 Відповідей

Доброго дня. Телефон після ремонту в первісному центрі Самсунг м. Краків перед приймає сім-карту Київ-стар потрібен пін код мережі? Що це таке? 

телефон залочен под сеть оператора (не Киевстара)

у вас был разлоченный телефон, вы им пользовались, потом в ремонтной мастерской вам восстановили исходную прошивку с залочкой под какого-то там оператора

Рівень користувача 8
Позначка +1

В Польщі часто практикується продаж контрактних телефонів, залочених під певного оператора. От ви й придбали такий девайс. Як писав @andyz, вам відновили базову прошивку.

Рівень користувача 1

Здравствуйте, хочу попросить родственников отправить мне новый iPhone SE 2020 из Америки в Украину (у нас не хочу брать так как цена намного выше).

Будут ли на нём работать Украинские сим карты, включая Киевстар? 
Во время заказа с apple.com будет выбрана опция “SIM-Freee” как на скриншоте, то есть без привязки через контракт к какому-то либо оператору.

Рівень користувача 8
Позначка +3

На apple.com же все написано 😂

Да, Sim-free будет работать со всеми операторами мира, набор частот у американской модели iPhone SE также достаточно полный и будет работать со всеми нашими бендами.

Рівень користувача 8
Позначка +3
Вот детали по вашей модели

Рівень користувача 1

Да, я читал это но решил лишний раз перестраховаться и уточнить 

Рівень користувача 8
Позначка +3

Да, я читал это но решил лишний раз перестраховаться и уточнить 

Ну, сейчас на дворе 2020й год, конечно же все устройства будут работать во всех странах на всех основных частотах, так что вы зря волновались.
Тем более устройства Apple - самая продвинутая техника на планете

Виникли питання при отриманні нового телефону. При підключенні сім картки Київстар, він ії не бачить. Запустити мобільний зв’язок можливо тільки через налаштування в інженерному меню, але тип мережі при цьому можливий тільки 2G (картка з підтримкою 4G). Після повернення телефону продавцю, він записав відео на якому видно, що сім карта працює без питань - є і мобільний зв’язок і інтернет. В чому може бути проблема? Буду вдячний за відповідь

Рівень користувача 8
Позначка +1

Виникли питання при отриманні нового телефону. При підключенні сім картки Київстар, він ії не бачить. Запустити мобільний зв’язок можливо тільки через налаштування в інженерному меню, але тип мережі при цьому можливий тільки 2G (картка з підтримкою 4G). Після повернення телефону продавцю, він записав відео на якому видно, що сім карта працює без питань - є і мобільний зв’язок і інтернет. В чому може бути проблема? Буду вдячний за відповідь

Телефон який?

Телефон LG V60 не офіційний. В коробці  з лого американського оператора AT&T. По коду IMEI все чисто, але ситуація дуже дивна - в Харкові не працює жодна з сімок, а у Львові працює (але бачив відео роботи тільки з карткою Лайф)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Телефон LG V60 не офіційний. В коробці  з лого американського оператора AT&T. По коду IMEI все чисто, але ситуація дуже дивна - в Харкові не працює жодна з сімок, а у Львові працює (але бачив відео роботи тільки з карткою Лайф)

Можливо тел не має європейських бендів, або розлочили якось фіг зна як.
В Київстар завжди якісь приколи з новими неофіційними телефонами, якщо не зраджує пам’ять iPhone 11 на початках безкінечно реконектився в мережі Київстар, через що батарея швидко сідала, iPhone 12 також якісь (вже не пам’ятаю) пригоди були. Хоча в інших операторів проблем з цими телефонами не було. З часом їх пофіксили, але осадочок залишився.

Тому те, що на інших операторах ваш LG адекватно працює, а на Київстарі ні - цілком може бути.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleZHE, мушу погодитись з коментарем @KurwaMatj :shrug_tone2:

Привіт всісм, така проблема хочу купити телефон в Ірландії,а вони потребують привязати його до сім-карти( топто мінус один слот в телефоні) і говорять шо телефон не буде робити без сімки. Чи то просто потім можна звернутися в сервіз за прошивкою?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Привіт всісм, така проблема хочу купити телефон в Ірландії,а вони потребують привязати його до сім-карти( топто мінус один слот в телефоні) і говорять шо телефон не буде робити без сімки. Чи то просто потім можна звернутися в сервіз за прошивкою?

Ніхто вам не дасть однозначної відповіді, чи зможете ви розблокувати телефон під місцеві оператори. Робіть це на власний страх і ризик.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@HalfasUA, мені дуже прикро, але @KurwaMatj має рацію. 

Чи можна дізнатися чи буде мій телефон працювати з оператором Київстар за номером імеі , модель телефону Vodafone vfd 610 ?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чи можна дізнатися чи буде мій телефон працювати з оператором Київстар за номером імеі , модель телефону Vodafone vfd 610 ?

Назва телефону якби натякає, що ні)

В гуглі знаходив такий телефон на алієкспрес написано працює з усіма операторами 

Рівень користувача 8
Позначка +1

В гуглі знаходив такий телефон на алієкспрес написано працює з усіма операторами 

Китайці напевно розблокували і продають, чи буде конкретно ваш розблокований від прив’язки до оператора і чи зможете ви його розблокувати самі - тут вже вам ніхто не підкаже. 

Мені б тільки перевірити , а серед знайомих нівкого немає картки для перевірки , а якщо і залочений під водафон то не буду нічого розблоковувати

Рівень користувача 8
Позначка +5

@alexsytnuk, на жаль, такі перевірки не проводимо 😓

Відповісти