Корисно знати Вирішено

Погіршилась якість зв'язку, пропадає покриття

Показати перший допис

4020 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ferid, про ситуацію відомо. Робимо все можливе для відновлення роботи мережі :pray_tone2:

Доброго дня, учора у мене пропав Київстар як мобільна мережа, тому мене автоматично переключили в роумінг на водафон. Коли я зайшов в мій Київстар, то там висіло повідомлення що я знаходжуся не в домашньому регіоні. Хоча моє місце знаходження Новотроїцьке, Херсонська область, Україна. Тобто нікуди я не виїхав. Намагаючись дізнатися що сталося, я писав в чат з оператором, але повідомлення просто не відправлялися, бот Зоряна не працює, довідка Київстар, коли я туди звонив пише що немає відповіді. При дзвінку на спеціальний номер оператору у роумінг, прийшло смс з тестом "Послуга "зворотній зв'язок " недоступна в країні вашого перебування"

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня, учора у мене пропав Київстар як мобільна мережа, тому мене автоматично переключили в роумінг на водафон. Коли я зайшов в мій Київстар, то там висіло повідомлення що я знаходжуся не в домашньому регіоні. Хоча моє місце знаходження Новотроїцьке, Херсонська область, Україна. Тобто нікуди я не виїхав. Намагаючись дізнатися що сталося, я писав в чат з оператором, але повідомлення просто не відправлялися, бот Зоряна не працює, довідка Київстар, коли я туди звонив пише що немає відповіді. При дзвінку на спеціальний номер оператору у роумінг, прийшло смс з тестом "Послуга "зворотній зв'язок " недоступна в країні вашого перебування"

Скоріш за все ви знаходитесь в зоні активних бойових дій/окупації.

Не хвилюйтесь, національний роумінг необхідний якщо орки знищать одну мережу, то ви будете на зв’язку через іншу мережу.  Не звертайте уваги на повідомлення про “домашній регіон”, на разі всі регіональні обмеження зняті.

Для зв’язку з оператором використовуйте номери 0 800, зокрема у Київстар це 0 800 300 466, Водафон 0 800 400 111, Лайфселл 0 800 20 5433.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DI3GI, погоджуюсь з відповіддю @KurwaMatj 🖍
Також, додатково, зареєструю і передам звернення колегам з технічного відділу. 

Здравствуйте, в селе Староверовка Новодолажского района Харьковской области отсутствует покрытие Киевстар на протяжении 2 дней на всех телефонах включительно.

Прошу принять меры о налаживании.

В Херсонской область уже несколько дней нет покрытия, хотя деньги за абон плату Киевстар снимает очень хорошо и без проблем…🤨 Что с сетью и когда появится?!

Рівень користувача 8
Позначка +1

В Херсонской область уже несколько дней нет покрытия, хотя деньги за абон плату Киевстар снимает очень хорошо и без проблем…🤨 Что с сетью и когда появится?!

Ви або крайній місяць спали десь в підвалі, або не зовсім дружите з причинно-наслідковими зв’язками. Війна в країні, орки бомблять інфраструктуру, відомі випадки що і просто глушать зв’язок. А ви ще й живете там де це активно відбувається. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Makaveli, про ситуацію відомо. Робимо все можливе для відновлення роботи мережі :pray_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KratosMGM25, про ситуацію відомо. Робимо все можливе для відновлення роботи мережі :pray_tone2:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Якщо немає мережі переключіть на другого оператора (благо така можливість є)

Ви бачили що в Херсоні на даний момент?

Так я Вам розповім, в країні війна. Велика кількість інфраструктури просто знищена.

Доброго дня, у Вінницькій області не працює мережа взагалі, ні інтернет ні дзвінки.

у меня прозьба. можно ли увеличить зону покрытия киевстар на аккупированной територии. запорожская облась,село благовещенка, бильманский район. большая прозьба хотябы немного. связь плохая очень. спасибо большое. будем молится чтоб связатся с родными. молимся

Рівень користувача 8
Позначка +1

у меня прозьба. можно ли увеличить зону покрытия киевстар на аккупированной територии. запорожская облась,село благовещенка, бильманский район. большая прозьба хотябы немного. связь плохая очень. спасибо большое. будем молится чтоб связатся с родными. молимся

Можете спробувати приєднатись до мережі іншого оператора (Vodafone, Lifecell) якщо у них є кращий сигнал. Оператори ввімкнули можливість користуватись “чужою” мережею (роумінг) для дзвінків і інтернету.

Доброго дня,

Дуже погана якість зв'язку в селі Скомороше Чортківського району.

Необхідно весь час шукати мережу.

Прошу команду Київстар звернути увагу та зробити все можливе для покращення якості покриття мережі.

Там ловит в данный момент только киевстар.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Просто так збільшити радіус не можливо так як в кожної БС свої налаштування та параметри + в спільноті думаю інженери не сидять

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MarkDevudson, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для реєстрації технічного звернення.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nikolay Opara, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічної скарги.

В Мелитопольской области нет покрытия  киевстар 8 дней, что случилось?

Рівень користувача 8
Позначка +1

В Мелитопольской области нет покрытия  киевстар 8 дней, что случилось?

Окупант, збирай манатки і газуй з “мелітопольськой області” до себе на росію, бо ЗСУ зробить з тебе шашлик Medium Rare.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MelaniaCornix, отримала інформацію від колег, що складності з покриттям в Вінницькій області усунені. 
Якщо проблема і досі спостерігається, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічного звернення. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Katr 3, Мелітопольська область? А де це? 🤔

@Katr 3, Мелітопольська область? А де це? 🤔

ЗАПОРОЖСКАЯ ОБЛАСТЬ МЕЛЕТОПОЛЬСКИЙ РАЕН СЕЛО АННОВКА.

Рівень користувача 2
Позначка +1

@Katr 3 , на даний момент дійсно є складності з покриттям у деяких населених пунктах Запорізької області. 😔

Наші спеціалісти займаються вирішенням питання. 

Пгт Лиманское, Роздельеянский р-н уже 3 с лишним часа нет связи 

Відповісти