Важливо Вирішено

Погіршилась якість зв'язку, пропадає покриття

Показати перший допис

3600 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, досить неприємна ситуація :worried:
Зі своєї сторони передам дані інженерам. Але, на жаль, нічого не можу обіцяти….

Доброго дня в нас м. Шаргород щодня з 7 до 14  годин пропадає звязок повністю я сплачую за послуги що місяця 300 грн. Питання за що я сплачую?

Рівень користувача 3
Позначка +1

До свого оператора звертались? Що він відповів? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Питання за що я сплачую?

За услуги

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vlad88, інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, ви вже передавали цю інформацію оператору для реєстрації технічного звернення? 

Дуже жахливий зв’язок. Знаходячись вдома в центрі Києва , ніхто не може мені додзвонитися. На тому кінці повідомляюсь « зараз нажаль немає зв’язку з вашим абонентом». Але раз з третього деякі додзвонюються. На такий зв’язок скаржаться усі мешканці нашого будинку . 
чи можете вирішити це питання?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Elka777, інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, ви вже передавали цю інформацію оператору для реєстрації технічного звернення? 

Вже на протязі 2 місяців ,постійні проблеми зі зв'язком.Та і раніше зв'язок був не дуже добрий.

Вінницька обл. Мурованокуриловецький район с.Жван

Проблеми у всьому селі, Ні прийняти ,ні подзвонити. Зато гроші знімають за не існуючий зв'язок постійно,Кругом зверталися, ні хто не хоче допомогти. 4G там ніколи не було, а 2G завжди с перебоями. Хай хоть раз би ,приїхали технарі ,та перевірили якість зв'язку.,а то по рекламі та телебаченні у них завжди кругом добре:(

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вже на протязі

Всі проблеми від протягу)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Screp, інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, ви вже передавали цю інформацію оператору для реєстрації технічного звернення? 

Коли відновиться покриття в місті Носівка,Чернігівської обл.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Юра Іваненко:thinking: за нашими даними складності з покриттям було усунено ще 01.03. 

Доброго дня. Люди вже готуються до 5 джі, а у нас ще EDGE який пропадає навіть на вулиці. І нічого не робиться щоб було краще. В селі мешкає 1000 жителів, і в 70-80% жителів зв'язок ніякий. Вишка є на відстані 3-4 км в смт.Нова Ушиця (але вона розташована погано і хвилі скользять і не захоплюють село). Додаю фото сигналу і координати

Рівень користувача 8
Позначка +1

хвилі скользять і не захоплюють село

посипте дорогу піском, щоб не скользили :rofl:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yurii D., інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, ви вже передавали цю інформацію оператору для реєстрації технічного звернення? 

@Yurii D., інформація про масові складності не надходила. Уточніть, будь ласка, ви вже передавали цю інформацію оператору для реєстрації технічного звернення? 

Масова і не буде надходити. Одні підключаються до інтернету провідного інші до іншого оператора.... Передавав інформацію рік тому

Рівень користувача 1

Всім привіт

спостерігаю таку річ, що коли я телефоную до когось, то при першому гудку виклика чую клацання (один раз або двічі). Дуже напрягає, бо на старому телефоні не було такого. Новий телефон справний. 

прослушка це навряд

чи це таким чином Київстар з’єднує своїх абонентів, що вони чують цей стик)

підкажіть, хто з таким стикався. Цікаво почути вашу думку

Рівень користувача 6
Позначка

На форумах пишуть, що в айфон12 ця проблема вирішена. Беріть поки не подешевшав.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Всім привіт

спостерігаю таку річ, що коли я телефоную до когось, то при першому гудку виклика чую клацання (один раз або двічі). Дуже напрягає, бо на старому телефоні не було такого. Новий телефон справний. 

прослушка це навряд

Відколи появився 3G, клацання і булькання - це невід’ємна річ при дзвінках)) Вони самі собою появляються, самі собою зникають)
Як говорив класик:

Рівень користувача 1

Всім привіт

прослушка це навряд

Відколи появився 3G, клацання і булькання - це невід’ємна річ при дзвінках)) Вони самі собою появляються, самі собою зникають)
Як говорив класик:

Так річ в тому, що на старому не чути цих клацань, а в новому чути

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так може старий не вміє в 4G))

Рівень користувача 1

Так може старий не вміє в 4G))

Lte показує ж)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Здесь два варианта: либо телефон глючит, либо мобильная вышка. У всех остальных ведь ничего не клацает.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yurii D., зі своєї сторони передам запит на перевірку інженерам. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Olgkvs, не звертались з такою проблемою :shrug_tone2:

Відповісти