Вирішено

Online-підтримка "Київстар" / Online Чат

Рівень користувача 1
  • Новачок
  • 0 відповідей

Як на сайті знайти онлайн підтримку Київстар?

icon

Найкраща відповідь від Olga 30 December 2017, 18:33

Переглянути оригінал

27 Відповідей

Рівень користувача 1
Ожидал ответ от бота 15 минут. Не дождался. После меня без звукового оповещения бросило в чат и отключило. Отличная поддержка 🙂
Рівень користувача 6
Позначка +1

@Tanitya, Чат можна знайти на сайті Київстар в розділі “Спільнота” далі пункт “Підтримка” https://kyivstar.ua/uk/support, і внизу сторінки Онлайн Консультант. 

Рівень користувача 8
Позначка +5
@Tatiyana, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
🤔в течение диалога с оператором или после завершения общения, есть возможность распечатать диалог или отправить его на e-mail (эти функции есть в самом "окошке" Чата. В правом углу нужно нажать на пиктограмму с изображением трех горизонтальных линий).
в личном кабинете внизу страницы справа -- голубая кнопка "связь с оператором"

ну или через Зоряну на главном сайте (там же справа внизу есть робобаба Зоряна с типовыми ответами на типовые же вопросы и там у нее есть пункт "ничего не помогло, дайте связь с оператором"

но через личный кабинет быстрее
есть -- в личном кабинете в самом низу страницы кнопка "связь с оператором"
Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleg Viktorovich, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для отримання консультації в індивідуальному порядку. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vovka91, ви можете звернутись до оператора через офіційну сторінку https://www.facebook.com/kyivstar

почему ссылку с онлайн-консултантом 'ныкают' так, что невозможно ее найти. Почему также нки прямой кнопки с сылкой в приложении андроид? Почему нет истории чатов? Когда вы все сделаете по-человечески? 

Телефон  в 4g не принимает звонки а в другом месте города нормально.в чём причина ?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@0987809191, а в каком городе? 

Рівень користувача 5
Позначка +1

ну передали и что дальше???)))а воз и ныне там

Рівень користувача 8
Позначка +5

@icegood, :thinking: знайти Онлайн-консультанта можна за цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/support. В додатку на оператора можна вийти через головну сторінку, розділ “Допомога”-”Чат-бот”. 

...Почему нет истории чатов? 

На жаль, поки що такий функціонал відсутній. Але ваші побажання та ваші зауваження будуть передані колегам у відповідний відділ.

Рівень користувача 1

Добрий вечір

Коли намагаєшся зв’язатись з оператором через чат (Зоряна перключає на оператора) дуже часто виникає ситуація “всі оператори зайняті” і чат повертяється Зоряні.

Чи не вважаєте логічним створення живої черги чату техпідтримки, або асинхронної підтримки у вигляді тікетів, як це прийнято у всіх онлайн сервісах?

Вчора внаслідок того що всі оператори були зайняті, прийшлось писати на Фейсбук у повідомлення, але там мені допомогти не змогли.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DavidGotsman, мені дуже шкода, що вам так і не вдалось отримати відповіді на ваші питання :worried:

Всі ваші зауваження та побажання будуть передані на розглядання у відповідний відділ :pencil2:

Доброго дня, за кордоном номер перестав працювати ( нема зв’язку ), рахунок поповнив. Допоможiть розблокувати, будь ласка .

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KS_GUANO, на жаль, єдиний коментар, котрий я отримала - “заявка в роботі”. 
Ви можете написати мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю скаргу саме за вашим номером з подальшим інформуванням. 

Доброго дня.

Виникла проблема. Я знаходжусь за кордоном, мій номер перестав підключатись до мережі. Я ним майже не користувався тільки іноді поповнював рахунок для того щоб він не був відключений. Зараз не можу підключитись до мережі, тобто сімка не реєструється. Звернувся до онлайн чату за допомогою, мене попросили надати інформацію по 3-м останнім дзвінкам з мого номеру більше 20-ти секунд, але в мене немає таких дзвінків, відповідно мені сказали що не можуть мене верифікувати. Мої зобов’язання я виконував поповнюючи рахунок, а мене відключили. Що я можу зробити, щоб відновити номер?

Рівень користувача 6
Позначка +1
Fiterro, приветствую в сообществе!
Время соединения с оператором в онлайн-чате предоставляется в порядке очереди и зависит от количества одновременных обращений и нагрузки на канал. Если после приветствия оператора молчите продолжительное время, то оператор может попрощаться и завершить диалог.
Как попасть в онлайн чат с консультантом Киевстар? Дайте ссылку пожалуйста 🙏
Здравствуйте. А есть ли онлайн-поддержка клиентов? Я не в стране и тел с сим-картой украден
спасибо!
Рівень користувача 5
Позначка +1

Cупер, жмешь кнопку написать и ничего))))но хотя да, о чем это я, это ж Киевстар, тут ничего не работает

Рівень користувача 1
Где и как можно найти свою переписку с онлайн-оператором?
Рівень користувача 5
Позначка +1

это серьезно?))))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AndriyKonovalov, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KS_GUANO, скарги та зауваження передані колегам у сервісний відділ. Дякую за  скріншот. 

Відповісти