Корисно знати

Немає можливості здійснювати і/або приймати дзвінки

Показати перший допис

1061 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@xGod, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Спробую перевірити. 

Рівень користувача 1

Зник звязок по м.Фастів (Київська область). Є реєстрація в мережі, але не можливо здійснити вхідний/вихідний дзвінок. Та ж сама проблема у Водафона. Смартфон перезавантажували. Проблема у всіх сусідів. Місцеві групи теж обговорюють цю проблему.

Зник зв'язок с. Пшеничне, Білоцерківський р-н (Київська область). Є реєстрація в мережі, але не можливо здійснити вхідний/вихідний дзвінок. Проблема у всіх сусідів. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DmytroTDM, на сьогодні дійсно спостерігаються масові технічні складності в роботі мережі по Київській області. Робимо все можливе для відновлення працездатності мережі. 

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Alexwl, інформація про масові складності саме по Білоцерківському району не надходила. Ви можете написати мені в особисті повідомлення ваш номер телефону, а також назву вулиці і номер будинку (для прикладу), де спостерігаються складності. Я зареєструю технічну скаргу і передам на розглядання інженерам. 

Рівень користувача 1

@DmytroTDM, на сьогодні дійсно спостерігаються масові технічні складності в роботі мережі по Київській області. Робимо все можливе для відновлення працездатності мережі. 

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS.

Вже міська Рада попередила, що в нашому районі будуть деякий час спостерігатися проблеми тимчасові проблеми з усіма операторами мобільного зв’язку у зв’язку із “регламентними роботами” в обладнанні. тому просто чекаємо. дякую за відповідь.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DmytroTDM, дякую вам за зворотний зв’язок. 

Чому я не можу нікому телефонувати? Тариф підключений і оплачений але телефоную і йде збій виклику

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kamila1911, уточніть, будь ласка, ви не можете телефонувати на один номер, або на всі/будь-які номери? Як давно спостерігається така ситуація?

Також додатково уточніть, будь ласка, де ви знаходитесь? В якій області, в якому населеному пункті? 

Добрий день . Мене цікавить ось що. Моя мама є користувачем київстар, знаходиться вона в м. Біляївка Одеської області і тому є 2 проблеми: 1. Час від часу до неї неможливо додзвонитися, тому що київстар каже "неправильно набраний номер", а на телефон приходить смс "вітаємо в Молдові". 2. Це взагалі шокувало мене сьогодні. Вчора я нормально їй дзвонила, дзвоню сьогодні і мені каже київстар "ви дзвоните агресору" що за чорт, як таке відбувається

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kateryna3686, уточніть, будь ласка, ви вже звертались з цією проблемою до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support для індивідуальної перевірки і реєстрації технічної скарги? 

Відповісти