Немає можливості зареєструватись в мережі / Складності з вихідними дзвінками / Складності в використанні мобільного Інтернету

Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Шановні абоненти, ми перепрошуємо за складнощі у роботі деяких сервісів.

Відбувся короткостроковий збій саме в роботі інформаційних систем Київстар. 

Сьогодні вночі була відновлена робота сервісів. Наші технічні спеціалісти доклали максимальних зусиль, щоби відновити їх якнайшвидше, адже ми розуміємо важливість зв’язку у цей непростий час.

Якщо у вас все ще спостерігаються певні складнощі, то ми радимо перезавантажити телефон.

Також ми вже працюємо над нарахуванням бонусних послуг клієнтам, хто зіштовхнувся з проблемою. 
Будь ласка, абоненти, котрі не могли/не можуть зареєструватись в мережі напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер телефону, а також дату та час спроби реєстрації. 
Абоненти, котрі не могли/ не можуть зателефонувати, напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер телефону, номер телефону абонента, котрому пробували зателефонувати, а також дату та час спроби дзвінка. 
Абоненти, котрі не могли/не можуть скористуватись Інтернетом: в особисті ваш номер телефону, область, населений пункт, де ви знаходитесь, 2/3/4G (якою мережею пробували скористуватись), дата та час.

Ще раз перепрошуємо за тимчасові складнощі та дякуємо вам за розуміння.💙

260 Відповідей

Рівень користувача 3

Пропав зв'язок на контракті, у мене і в знайомого, в інших є, в декого немає, вже пів години. 

Рівень користувача 3

Відсутня мережа, м. Київ. В інших членів сім'ї показує мережу , але дозвонитися не можуть нікому з Київстар і на Київстар. В кого Лайф і МТС, все ок. В сусідів так само. Зникло покриття Київстар десь 21-30±

Що це?

Рівень користувача 3

В мене також, у друзів працює 

Рівень користувача 1

В мене не працює і ні у кого з членів сім'ї

Пише тільки экстренный визов 

Рівень користувача 2

Так само. Нема мережі взагалі. 

Рівень користувача 1

Яке місто? У Кривому Розі взагалі відсутній зв'язок. Інтернет є. 

Рівень користувача 3

Тернопільська область 

Рівень користувача 1

Телефон мережу бачить, але сімку не реєструє в мережі!😐 Західна Україна 

Рівень користувача 1

Цікаво. Головне, що позначка на екрані висить без змін. З оператором немає можливості зв'язатися, всі зайняті. 

Рівень користувача 1

так же нет  ни мобильной сети ни мобильного интернета( Западная Украина. только экстренные вызовы переключится на другую сеть так же нельзя(

Рівень користувача 3

Десь хвилин 20 як повністью зникла мережа ті інтернет, ні я не можу подзвонити, ні мені, пише лише єкстреннні киклики, що трапилось ? 

Рівень користувача 1

Також відсутня мережа - Київ ( десь в 21-30 зникла ) 

Рівень користувача 1

Ситуація аналогічна. Але чомусь у членів моєї сім'ї все нормально. Зв'язок Київстар та інтернет є. Немає лише у мене...???...

Рівень користувача 1

Теж пропала мережа, змінив сім дружини вставив в свій телефон і вже в неї теж нема мережі біля Львова місцевість

Рівень користувача 1

і в мене ввечері зникла мережа. Я думав сімка накрилась… В рідних на простих телефонах є, в мене на смартфоні нема.

Рівень користувача 1

Теж саме. В центрі міста 

Рівень користувача 1

така сама ситуація у Вінниці 

Рівень користувача 1

Теж саме. В центрі міста 

Я вже думав накрився модем в телефоні , чистив сімку вже , не допомагає 😢🥺

Рівень користувача 1

Те саме Рівненщина

Рівень користувача 1

У Харківській області також немає зв'язку у деяких абонентів

Рівень користувача 1

У всієї родини відсутня мережа. Дійстали картку з мобільного та знову вставили, взагалі стало писати нет сети. 

Рівень користувача 1

не можливо додзвонитися  на київстар номери з б.я. оператора в тому числі і КС, можу дозвонитись на інших  операторів зв'язку 

така ситуація у всіх знайомих по Вінниці

Рівень користувача 1

У Львові пропав зв'язок…. Не реєструється телефон у мережі… Або є мережа але подзвонити неможливо!

Рівень користувача 1

Та сама тема, лише екстренні виклики, у всіх членів родини

Рівень користувача 1

Чернівці така ж штука, в мене немає зв'язку в друзів є

Відповісти