Немає можливості зареєструватись в мережі / Складності з вихідними дзвінками / Складності в використанні мобільного Інтернету

Показати перший допис

260 Відповідей

Львів. Другу добу до мене не можна додзвонитись, говорить що номер поза межами досяжності. Я можу дзвонити на всі номери, іноді проблеми додзвонитись на номери Київстару. 

Уже другу добу до мене не мають можливості додзвонитися, коли набирають номер йде відповідь що абонент поза зоною. Я в свою чергу здійснювати дзвінки можу. Коли можна очікувати на усунення проблеми?

Вчера в 12:00 пропала сеть. Когда мне звонят, говорят что номер недействителен, раньше таких проблем не было, 2 дня назад перешел на контракт и пропала сеть 

Я у Львові, позавчора ввечері відключився мобільний інтернет на контрактних телефонах в мене та в мого чоловіка, читала, що така проблема була, але її вирішили. Та в нас як було, так і є, перезавантаження не допомогло. Що робити?

Добрий день.Я знахожусь у Польщі більше місяця,все  з звязком було гаразд,26.04.2022 почалися проблеми,спочатку не можливо було здіснити вхідні дзвінки на Україну( писало що не зареєстровоно у мережі).Пізніше вже могла дзвонити,але є інша проблема,до мене не можуть додзвонитися,не можу отримати смс,і також не можу відправити смс на короткі номери *111#,*112#,466…

Зайти в мій київстар ,теж не можу ,так як не можу отримати код підтвердження смс.

Мій номер 0682768571 прошу перевірте ,і вирішите проблему,тому що не можу дзвонити.

так аж ситуація з номером 

Така ж сама ситуація, третю добу не можуть додзвонитися ані до мене, ані до чоловіка. 

Вже другий день до мене ніхто не може додзвонитися (абонент поза зоною), хоча сам я можу спокійно здійснювати дзвінки. В чому може бути проблема?

Нахожусь за границей, входящие звонки и смс не проходят, исходящие звонки совершать могу. На счету достаточная сумма. В чем может быть проблема?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ulyana06021984, щодо вхідних дзвінків, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону абонента, котрий намагається вам зателефонувати, приблизний час дзвінка (дату).

Також перевірю ситуацію з запитами на короткі номери. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Halyna30, напишіть мену, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону, і додатково, будь ласка, опишіть проблеми. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@N1601, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі. Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону абонента, котрий намагається вам зателефонувати, приблизний час дзвінка та дату. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Max Baranski, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі.

Будь ласка, можете зараз виконати таку рекомендацію: перезавантажити телефон та в ручному режимі обрати мережу Київстар. Допоможе підключення до іншого оператора та повернення в мережу Київстар. 

І напишіть результат. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Iryna Kuchma. @Nadiia Zu, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі.

Будь ласка, можете зараз виконати таку рекомендацію: перезавантажити телефон та в ручному режимі обрати мережу Київстар. Допоможе підключення до іншого оператора та повернення в мережу Київстар. 

І напишіть результат. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Dzhinni, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі.

Напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номери телефонів, де спостерігається проблема з мобільним Інтернетом, а також дату та час (приблизно) спроби виходу в мережу. Я зареєструю технічні звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@liliyarus, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі. 

І напишіть результат. 

@liliyarus, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі. 

І напишіть результат. 

Перезавантаження та переключення на іншого оператора (доречі в налаштуваннях заблоковано) не допомогло. 

Звернулася в центр Київстар, де мені зробили заміну сім-карти, після чого все запрацювало. Місто Одеса. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@bohdan.shepelinski, @Julia Gorshkova, @Helen Chekashova, @Olenka 14, складності з реєстрацією в мережі були усунені. 
Уточніть, будь ласка, ситуація за вашими номерами не змінилась?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nadiia Zu, дякую вам за зворотний зв’язок. 

Рівень користувача 1

067хххх714 і дальше не приймаються вхідні звінки,заявки реєєстрували неодноразово,перезагружала,вручну змінювала мережу....скільки ще чекати...третій день не вирішується проблема!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vopros1, @Pasha1414, @John DoeUkr, @gymenick, @Vlada0309, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі.

І напишіть результат. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lesya Sanagurska, технічний відділ робить все можливе для відновлення працездатності мережі. На жаль, на це потрібен час. 
Маю надію, що незабаром складності будуть усунені. 

Дякую вам за терпіння та розуміння. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lena93, @Rodina123, @aenf0per, @Mikoian Anastas, @Lucky 7, @mrBorg, @Roman1978, @Natali - Natali, @RayDel, складності з реєстрацією в мережі були усунені. 
Уточніть, будь ласка, ситуація за вашими номерами не змінилась?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vetal6969, на сьогодні спостерігаються масові технічні складності в мережі.

І напишіть результат. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Nazar Pikush, складності з дзвінками на короткі номери 466 та 477 були усунені. Також на сьогодні не спостерігається проблем з SMS. 

Уточніть, будь ласка, тестували роботу послуг?

Відповісти