Немає можливості зареєструватись в мережі / Складності з вихідними дзвінками / Складності в використанні мобільного Інтернету

Показати перший допис

260 Відповідей

Рівень користувача 1

Житомирська область також є така проблема 

Рівень користувача 1

Проблеми є по всій Україні. Зараз абоненти не можуть пройти реєстрацію. Поки користуюсь Life. Раджу використовувати поки інший оператор. Сказали що як тільки усунуть проблему то прийде СМС всім

Рівень користувача 1

Немає взагалі мережі. Місце знаходження не змінювали, просто зникла мережа. Дзвінки не можу зробити, відразу скидує. Знаходимось у Вінниці. Перезавантажувала телефон - не допомогло.

Чому не доступна мережа на Київстар?

Рівень користувача 1

Доброго вечора, ми з України!!

Немає зв’язку, у мене esim, до сьогодні працювала добре! Можливо проблема в самій esim? Чи може в пристрої (в телефоні)?
Прошу зі мною зв’язатися на резервний номер 067ххх1188.

Дякую!

Рівень користувача 1

Непогано було б, якби представники Київстар щось прокоментували. Проблема масова. Від них тиша((

Рівень користувача 8
Позначка +1

Близько сорока хвилин спілкувався, все було нормально. Положив телефон. Коли взяв до рук то ось така картина

Щоб не пробував ні чого не допомогає. Ні перезавантаження, ні вибір зв'язку в ручному режимі, ніц. Що робити?

Чекати, проблема масова.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Непогано було б, якби представники Київстар щось прокоментували. Проблема масова. Від них тиша((

Про проблему знають, і вже працюють.

Рівень користувача 1

Другу годину не працює сім карта-тільки екстренні виклики (Германія, сім карта нова, рахунок поповнений)

Рівень користувача 1

Скоро починят, нужно ждать

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго вечора, ми з України!!

Немає зв’язку, у мене esim, до сьогодні працювала добре! Можливо проблема в самій esim? Чи може в пристрої (в телефоні)?
Прошу зі мною зв’язатися на резервний номер 0678911188.

Дякую!

Проблема масова, проблема в самій мережі.
Спакойствіє, только спакойствіє (читати голосом Карлсона;))

Рівень користувача 8
Позначка +1

Германія

Де це?)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вітаю! Підкажіть, будь ласка! Різко зник мобільний зв'зок. Переставили сім-картку у інший телефон, там теж не працює. Вийняли карту, і у того чий був телефон теж зник зв'зок. Поруч у ще одного телефона раптово зник зв'язок. При цьому поруч ще в трьох абонентів київстар зв'язок є. Як таке можливо? Телефони перезавантажували, не допомогло

Проблема в мережі, трішки терпіння, вже ремонтують.

Так само. Нема мережі взагалі. м,Львів

Доброго вечора. Неможливо здійснити дзвінок. Вмикається переадресація, гудок не йде і через кілька хвилин пише мережа зайнята. Що сталося? Приймати вхідний дзвінок можливо 

Немає мережи. м.Київ. Зникла приблизно в  23.10. Що відбувається?

м. Одеса, зв’язку досі немає. Чому нема коментарів від Київстар!

Київ теж саме. В мене нема, а у дружини є(((

Для того, щоб підключитись через інших операторів, треба в налаштуваннях телефону дозволити роумінг)) мб запрацює))

Франківськ те саме. Не працює контрактний номер. Оператору 2 години дозвонитися не можливо

Що значить вибрати предмет коли задаеш питання тут? Підкажіть

Аналогічно. 

Місто Тернопіль.

В 23.30 раптово пропала мережа. 

В чоловіка теж Київстар, його телефон лежить біля мого і в нього все в порядку. 

Київстар, чи виправлять ситуацію до ранку? Завтра для роботи обов'язково потрібна мережа! 

Чому у мене немає зв‘язку?

Рівень користувача 1

Доброї ночі. Пропав звязок Київська обл

Відповісти