Немає можливості зареєструватись в мережі / Складності з вихідними дзвінками / Складності в використанні мобільного Інтернету

Показати перший допис

260 Відповідей

Хвилин 25 тому пропав повністю зв'язок чомусь, я думала що щось з телефоном, але бачу що люди теж скаржаться на Київстар, чому це так?

Рівень користувача 1

В Харькове тоже самое - у кого-то есть, а у кого-то нет, ни сети, ни интернета

Рівень користувача 1

По групам в телеграм вже розлетілося, що це відома проблема, але було б добре якби оператор сам це писав у себе на сайті, щоб ми не панікували.

Пропав зв’язок повністю. Немає мережі Кіровоградська обл. В чому причина?

Не дзвонить 466, 477, не можна перевірити рахунок та інформацію за тарифом (*111#,*112), не приходять СМС

Рівень користувача 1

Киев, то же самое

В Києві усе гаразд?

Недуже. Мережи немаэ!!

Мережа - то фігня, з'явиться скоро. Я до того аби якої більшої біди не було від орків клятих...

Рівень користувача 1

близько двох годин тому телефонував і все працювало, хвилин через 15 спробував зателефонувати - не виходить. Волинська область.

Рівень користувача 1
Позначка

Вы задачи вопрос про мобильную связь в топик фиксированной связи. 

С мобильной связью есть проблемы у части абонентов, проблемой занимается производитель оборудования. Обещают восстановить в течении часа.

Те ж саме

Аналогічна проблема

Франківськ те саме. Не працює

Рівень користувача 1

Так само і на околицях Києва. Сімку бачить а покриття не має. 

Рівень користувача 1

Спочатку пропав 4G, перезавантажив, зв’язок був дуже поганий, і зовсім пропав..

“Немає зв’язку"

Житомир!

Рівень користувача 1

26.04.2022 пропала связь. Пробовал подключиться через других операторов (в ручных настройках) пишет, что запрещено... Что делать?

Вы задачи вопрос про мобильную связь в топик фиксированной связи. 

С мобильной связью есть проблемы у части абонентов, проблемой занимается производитель оборудования. Обещают восстановить в течении часа.

Вибачте але я не дуже розбираюсь, просто мене налякало що зв'язок пропав сімка нова і телефон 

Рівень користувача 1

Киев тоже(

Рівень користувача 1

Луцьк, нема зв'язку взагалі. 

Рівень користувача 2

Непогано було б, якби представники Київстар щось прокоментували. Проблема масова. Від них тиша((

Рівень користувача 2
Позначка

Днепр, тоже проблема с связью. Второй телефон рядом лежит и всё отлично работает и ловит.. не понятно.

Рівень користувача 1

Західна Україна так само. У всіх членів сім’ї не працює зовсім, один із номерів підключено на контрактній основі, з нього можна подзвонити і працює моб.інтернет, проте на нього дзвінки не проходять. 

Рівень користувача 1

Рівне теж

Близько сорока хвилин спілкувався, все було нормально. Положив телефон. Коли взяв до рук то ось така картина

Щоб не пробував ні чого не допомогає. Ні перезавантаження, ні вибір зв'язку в ручному режимі, ніц. Що робити?

Рівень користувача 1

Луцьк, нема зв'язку взагалі. 

Рівень користувача 1

Писав операторам, сказали що технічні неполадки є, усувають. Але не дали відповіді скільки це займе часу.

Рівень користувача 1

Винники немає мережі

Відповісти