Корисно знати Вирішено

"Надання послуг припинено згідно з чинним законодавством" / Sim-карту заблоковано

Рівень користувача 4
  • Новачок
  • 0 відповідей
надання послуг припинено згідно з чинним законодавством тел. 096XXXXXXX
Що це таке? За що заблокували?
icon

Найкраща відповідь від Valentyna 6 May 2019, 15:48

Переглянути оригінал

1851 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Shaman550, це масовий технічний збій в роботі мережі. 

Уточніть, будь ласка, на сьогодні що саме не працює? Можете написати мені в особисті повідомлення. 

Xomyak  Доброго дня!  24.04.22 я отримав повідомлення:  "Надання послуг припинено згідно з чинним законодавством..." Але я впевнений, що нічого протиправного не робив. Можливо бот заблокував картку, бо я 22.04 зробив 5-6 дзвінків підряд, на різні номери, за короткий час, а роблю я таке досить рідко. 28.04 я звернувся за формою, але відповіді досі не отримав. Знаходжусь у Києві. Прошу Вашої допомоги.  

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Mobil KS, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 1

Користуюсь номером 20 років. Останні 11 років в інтенсивному режимі (багато дзвінків кожного дня), а тут взяли і заблокували без пояснення причин. Єдине, що змінилось, була міграція з контракту на передплату. Оператор каже іти в магазин. Сходив. Взяли заяву на розблокування, коли розблокують невідомо. Оператор нічого не знає, в магазині нічого не знають, до кого звертатися невідомо. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Zhenya11, напишіть, будь ласка, номер телефону про котрий йде мова. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 1

Дякую, тільки що все запрацювало. 

Рівень користувача 1

@Zhenya11, напишіть, будь ласка, номер телефону про котрий йде мова. Спробую допомогти. 

Щойно все запрацювало, дякую. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Zhenya11, дякую за зворотний зв’язок 🤗

Здравствуйте мне пришло такое сообщение два дня назад Nadannia poslug prypyneno zgidno z chynnym zakonodavstvom. Vidnovyty nadannia poslug mozhlyvo protiagom 90 dniv. Перед этим совершил несколько звонков, подряд ..

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Maxxxx8, отримала від вас особисте повідомлення. Зараз відповім 📝

Рівень користувача 1

надання послуг припинено згідно з чинним законодавством
Що це таке? За що заблокували? Ніхто не може пояснити заявку подала на розблокування , а толку нема...

Доброго дня!  27.06.2022 я отримав повідомлення:  "Надання послуг припинено згідно з чинним законодавством..."Я нічого протиправного не робив. Що мені робити ?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня!  27.06.2022 я отримав повідомлення:  "Надання послуг припинено згідно з чинним законодавством..."Я нічого протиправного не робив. Що мені робити ?

Топати в магазин Київстар, і навколішки благати про розблокування))

P.S. Останній пункт необов’язковий)

Заяву написав в магазині, вони навіть не обіцяли розблокувати. Розглянемо в термін 30 днів .

Заяву написав в магазині, вони навіть не обіцяли розблокувати. Розглянемо в термін 30 днів .

Номер відновили.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Номер відновили.

Чому і за що таке робить Київстар і як розблокувати 097ххх2479

Чому блокують номер згідно чинного законодавства  і як розблокувати?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому блокують номер згідно чинного законодавства  і як розблокувати?

Йти в магазин Київстар з шоколадкою 😉

Рівень користувача 8
Позначка +5

@proletariy, це добре, що проблема оперативно була вирішена:)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oksana Vasilkiv, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. Спробую допомогти. 

Рівень користувача 1

@Oksana Vasilkiv, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення номер телефону про котрий йде мова. Спробую допомогти. 

Xomyak.  Дякую вам, але вчора ввечері сімку розблокували. Попередньо ходила в Київстар. Там навіть причини заблокування не могли пояснити, подала заяву і чекала.За півтори доби розблокували...Таких як я було багато)))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Starik muhaylo, номер в активному стані 🤗

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oksana Vasilkiv, дякую вам за зворотний зв’язок 🤗

Рівень користувача 1

Героям Слава!!!! Дякую вам)

Відповісти