Важливо Вирішено

"Надання послуг припинено згідно з чинним законодавством" / Sim-карту заблоковано

Показати перший допис

2524 Відповідей

@Oleksandr7t4, заявку на возможность разблокировки я передала. Как только получу ответ, сразу же вам напишу.

Спасибо большое

Вечер добрый ! 

Заблокировали номер 097ххххх12 , Помогите пожалуйста . По каким таким причинам не понятно в период карантина , мягко говоря не вовремя .

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lytgh, ваш номер восстановлен :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleksandr7t4, наконец-то получила ответ по вашему номеру. Номер восстановлен. Перезагрузите телефон и попробуйте совершить / принять звонок.

@Lytgh, ваш номер восстановлен :nerd:

Да восстановлен , после того как пришлось ехать в сервисный центр . Услышать невнятные объяснения . Прекрасный подарок оператора а если бы мы уехали в отпуск , где нет сервисного центра , Красота !!!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lytgh, розумію, що ситуація більш ніж неприємна :worried: Сподіваюсь, що в майбутньому таких “сюрпризів” від оператора не буде.  

Здраствуйте. Купил я новый пакет сим, тариф “Вкусный безлим” через 2 дня мою симку заблокирывали по не понятной причине. Автоответчик говорит “у абонента обмежена можливість приймати вхідні дзвінки” помогите разобраться ! Как мне звонить и работать с людьми? Номер +38068ххххх49

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обратитесь к оператору на линию экстренного случая.

И уточните детали...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@azbuka, спробую допомогти. 

Доброго дня, шановний Київстар! Мій номер заблокували два дні тому, не повідомивши ні причини ні терміну можливого розблокування. Я не дуже розумію що робити в такому випадку оскільки в місцевому відділенні сказали що ніого не можуть зробити. Дякую

Рівень користувача 7
Позначка +1

Доброго дня, шановний Київстар! Мій номер заблокували два дні тому, не повідомивши ні причини ні терміну можливого розблокування. Я не дуже розумію що робити в такому випадку оскільки в місцевому відділенні сказали що ніого не можуть зробити. Дякую

Напишіть номер, прийде @Xomyak, розбереться.

Напишіть номер, прийде @Xomyak, розбереться.

@Xomyak  написала, ще про всяк номер пишу сюди +38067ххххх10

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Naida, дякую. Передала запит на можливість розблокування. Як тільки отримаю відповідь, одразу напишу в цій темі.

@Naida, дякую. Передала запит на можливість розблокування. Як тільки отримаю відповідь, одразу напишу в цій темі.

@Xomyak  дякую і чекаю (якось третій день без зв’язку не ок)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@azbuka, ваш номер відновлено. Спробуйте перезавантажити телефон і зробити або отримати дзвінок :nerd:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Naida, на жаль, отримала відмову :worried:

@Naida, на жаль, отримала відмову :worried:

@Xomyak  дуже дякую за спроби допомогти. Тобто цей номер відновити без шансів?

Але я б хотіла зрозуміти чому взагалі таке сталось? Чи є люди які можуть опомогти з цим?

Це дуже фігово в плані сервісності і підстави клієнта, чи компанія Київтар розуміє скільки всього підв’язано під номер якому вже бааагато років?)

Рівень користувача 7
Позначка +1

Але я б хотіла зрозуміти чому взагалі таке сталось? Чи є люди які можуть опомогти з цим?

Ніт.
На жаль.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Naida, на жаль, причини блокування мені не відомі :worried:
Єдине, що можу порадити - це звернутись повторно до офіційного магазину Київстар і написати письмове звернення на адресу головного офісу Компанії. 

Добрый день!

Заблокировали номер 098-----62, Помогите пожалуйста разблокировать.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@krisod, номер побачила в особистих повідомленнях. Передала запит на можливість розблокування. 

Позначка

Помогите пожалуйста ,разблокировать номер  098ххххх59,смс приходят ,помогите пожалуйста  разблокировать ветерану войны

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Igorpravda123, спробую допомогти. Запит на можливість розблокування передала. Як тільки отримаю відповідь, одразу вам напишу.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Igorpravda123, отримала відповідь. На жаль, у відновлені номеру відмовлено :sweat:

096ххххх66 допоможіть будь ласка розблокувати номер

Відповісти