Атаки на користувачів Спільноти Київстар

Рівень користувача 8
Позначка +1

Атака на користувачів Спільноти Київстар, або листи «Нигерийского счастья».
Оригінал:

fd16799c-9bf2-420f-a7aa-8c12e790a41f.png

Типовий текст: Вітаю вас, моє ім’я Іван У. Ніколсон. В мене є бажання з вами познайомитись. Мені подобаються чесність, довіра, правда і повага. Поспілкуємось? 

Спільнота тільки розвивається, а ось приватні повідомлення вже починають лихоманити.

Впевнений, модератори розуміють, про що я. Втім, може хтось з ним і поспілкується 😀

Ось його профіль: https://community.kyivstar.ua/members/johnw-1111

Aksolotl' 3 років тому

@Aleksei.Sivokhin, дякуємо за вашу пильність і занепокоєння за нашу Спільноту. Всі атаки будемо “відбивати” разом, в разі їх виникнення, але поки що турбуватись немає про що. 

jhonw ще не виявляв себе як порушник. Людині хочеться поспілкуватися, чому би не використовувати особисті повідомлення нашої платформи? Ми завжди раді новим учасникам нашої невеликої, але вже сім'ї, а @Xomyak - це (скажу по секрету 🙊) співробітник нашої компанії. Посадові обов'язки дозволили відразу вирватися в модератори.

Переглянути оригінал

13 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Публичная порка подозрительных и недобросовестных участников сообщества Киевстар.

это за какие — такие заслуги в статусе модератора? @Xomyak попал учасник з 9 листопад 2017 и сразу в дамки. 🤔 🙂

в бан: https://community.kyivstar.ua/members/xomyak-1110
Рівень користувача 8
Позначка +1
кожен учасник спільноти має мрію стати модератором!
Рівень користувача 8
Позначка +1
кожен учасник спільноти має мрію стати модератором! Ну-ну, с таким именем “xomyak” и фото профиля соответствующее животному. Покемон уже найден, и такой себе зверинец из модераторов 🤣
Рівень користувача 7
Позначка +4

@Aleksei.Sivokhin, дякуємо за вашу пильність і занепокоєння за нашу Спільноту. Всі атаки будемо “відбивати” разом, в разі їх виникнення, але поки що турбуватись немає про що. 

jhonw ще не виявляв себе як порушник. Людині хочеться поспілкуватися, чому би не використовувати особисті повідомлення нашої платформи? Ми завжди раді новим учасникам нашої невеликої, але вже сім'ї, а @Xomyak - це (скажу по секрету 🙊) співробітник нашої компанії. Посадові обов'язки дозволили відразу вирватися в модератори.

Рівень користувача 8
Позначка +1
а Xomyak - это (скажу по секрету 🙊 ) сотрудник нашей компании. Должностные обязанности позволили сразу вырваться в модераторы. Он себя не проявил,
Мы, маленькое сообществе и о тебе @Aksolotl' ничего не знаем. Представься, назовите свои имя и фамилию! 😎
Рівень користувача 8
Позначка +1
Мрія кожного вірного абонента отримати такий довіри від Київстар, щоби бути модератором цієї спільноти
Рівень користувача 8
Позначка +1
Мрія кожного вірного абонента отримати такий довіри від Київстар, щоби бути модератором цієї спільноти
с модератором @Aksolotl' уже познакомились — презрение не вызывает.
Xomyak если захочет сам напишет в ЛС, каждый в ответе за самого себя.

Дорогий @Kaliniv D — модератор це передусім редактор сайту, щоб із помилками не писали користувачі, та слідкувати за спамом. А ви у своєму підписі, вже багато зайвого написали 😅 Стосовно себе, я лише абонент компанії Київстар. без зайвих переваг.
Рівень користувача 6
Позначка +1
Ужас!

Рівень користувача 8
Позначка +1
Товариство, що це відбувається в спільноті? Що це за спам атака? Адміни, блокуйте цих покидьків, вони не дають нам спокійно обговорювати переваги Київстар та прославляти найкращого 4G оператора України!
Рівень користувача 6
Позначка
Что за китайщина у вас на форуме?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Admin, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Такую атаку сложно не заметить😮
Информация была передана разработчикам, ожидаем обратной связи. А пока что боремся вручную (очень медленно, и не скажу что очень успешно, увы😥)
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Kaliniv D, робимо все можливе! Сподіваюсь, що скоро атаку буде припинено і зможемо видалити "корейців", щоби не заважали нашим учасникам спілкуватись та обмінюватись досвідом🤗
Рівень користувача 8
Позначка +1
Публичная порка подозрительных и недобросовестных участников сообщества Киевстар.

это за какие — такие заслуги в статусе модератора? @Xomyak попал учасник з 9 листопад 2017 и сразу в дамки. 🤔 🙂

в бан: https://community.kyivstar.ua/members/xomyak-1110

@Xomyak @Aksolotl'- Публичная порка отменяется, причина @Xomyak оказалась скромной, но весьма вежливой девушкой. Впрочем как и другие девочки. 😉
Умница, делаете успехи.
Жалко @Aksolotl' куда-то ускакал, не появляется более. Отругал меня в личке, и пропал — возвращайтесь в семью дорогой или дорогая. Скучно без вас…

Відповісти