А у кого сьогодні день народження?

А у кого сьогодні день народження?
Рівень користувача 8
Позначка +3
Хей-хей-хей, а у кого сьогодні день народження? Друзі, нашому малятку🤗 — Спільноті Київстар — виповнюється 9 місяців. Ви можете у це повірити?

Чого лише за цей час ми з вами не обговорювали: від тарифів до smart продуктів, разом розбиралися, що таке інтернет речей.

Весь цей час ми вірили та віримо у новий формат пошуку відповідей та надання порад у мобільному світі Київстар. І не дарма — наші сподівання виправдали себе завдяки вам. Погляньте на ком'юніті зараз: нас 10 859 учасників і це не межа; ми вже створили 659 тем для обговорення та дали 20 860 відповідей.

Дякуємо вам за кожне обговорення, поставлене запитання та відповідь на нього. Адже кожна написана вами буквочка — внесок у розвиток нашої дружньої Спільноти.

Ну а зараз… парам-пам-пам — ім'я нових Амбасадорів, даруночки та вдячності.

До наших найкращих Амбасадорів та просто хороших людей @Stas @Aleksei.Sivokhin @Kaliniv D @kikiwora @dedy @andyz долучається @Selecton🤝🏼В знак подяки прийміть від нас корисний подарунок – повербанк.

Також дякую @Sasha 222 @Dron @Kimeri за доречні коментарі. Ви отримаєте заохочувальні подарунки у вигляді брендованого горнятка.

Всіх кого згадала у пості, очікуйте від мене повідомлення щодо вручення подарунків.

Хеппі бьорздей ту ас, друзі, та нехай прибуде з нами сила)

Завжди ваша команда Спільноти Київстар

29 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Спасибо за подарок!) Сыну 3 года, он решил что это для него!))))

Рівень користувача 8
Позначка +1
@Stas в наследство достанется точно, — отцом будет гордится! 😉
если отец не будет вредничать 🙂

Відповісти