Як відкрити порти на роутері?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Роутери для доступу в інтернет

Зараз дуже важливо залишатися на зв'язку з рідними і близькими, а для цього нам потрібен не лише мобільний телефон, а й постійний доступ до Інтернету. Сучасний маршрутизатор виконує функції мережевого обладнання для дому або офісу і дозволяє користуватися Інтернетом відразу на декількох пристроях, а також захищає локальну мережу від різних зовнішніх загроз. Під час роботи пристрою можуть виникнути питання, як відкрити порти на роутері, навіщо це робити і як правильно налаштувати прилад – про це розповімо далі.

Як відкрити порти на роутері: налаштування роутера

Придбати пристрій ви можете в інтернет-магазині Київстар, де є зручний каталог для пошуку товарів, доставка по Україні та офіційна гарантія на маршрутизатори. Налаштування роутера охоплює підключення портів, адже без цього інформація від користувача буде просто ігноруватися і не потрапить в мережу, тобто ви не зможете спілкуватися в чатах, проводити відеоконференції, грати в мережеві ігри й багато іншого. Ці функції можна розблокувати – достатньо правильно налаштувати девайс.

Якщо слідувати чітким правилам, відкрити порти можна самостійно. Інструкція до роутера зазвичай містить всю необхідну інформацію. Перед початком підключення портів рекомендуємо ознайомитися з етапами налаштування маршрутизатора:

  1. Знайти адресу. Кожен роутер має свою IP-адресу, яку ви знайдете в меню «Параметри мережі та Інтернет» на комп'ютері (операційна система Windows). Там же ви знаходите підключення (через локальну мережу або бездротове), де у вкладці «Відомості» знайдете потрібні цифри – набір цифр, розділених трьома точками. Радимо відразу ж записати або запам'ятати ці числа, адже це стане в пригоді для подальшого налаштування роутера.

  2. Налаштування маршрутизатора. Виберіть номер порту в залежності від мети його використання (гра або програма). Перевірити номер можна в налаштуваннях сервісу, для якого відкривається порт. Далі потрібно змінити деякі пункти в інтерфейсі пристрою – вказати запис для кожного з приладів, які приєднуються до маршрутизатора.

П'ять кроків для відкриття портів

Щоб відкрити порти на роутері, рекомендуємо по черзі виконати п'ять простих дій:

  • в браузері в пошуковий рядок вписати IP-адресу вашого роутера;

  • у вікні ввести дані для входу (логін і пароль), які можна змінити при першому підключенні маршрутизатора;

  • зайти у меню в лівій частині сторінки;

  • в списку пунктів знайти розділ «Переадресація» і «Додати нову»;

  • вписати свій номер порту, який потрібен для конкретної програми.

Якщо у вас залишилися питання, як відкрити порти на роутері, радимо пошукати інформацію і відповіді на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти