Як увімкнути вебкамеру на ноутбуці?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Як увімкнути камеру на ноутбуці: інструкція

 Зазвичай, вебкамера активується автоматично відразу після запуску програми, яка вводить її в дію. Але що робити, якщо зображення не з’являється? Швидше за все, вебка вимкнена. Розповідаємо, як увімкнути камеру на ноутбуці та перевірити її працездатність.

Перевірка вебки: загальні рекомендації

Перш ніж використовувати вебкамеру, перевірте, чи працює вона взагалі.

  1. Онлайн-тест. Перевірити працездатність пристрою допоможуть спеціальні інтернет-ресурси. Найпопулярніші WebCamMicTest, ToolSter, WebCamTests. Користуватися ними легко. Зайдіть у програму та дозвольте флеш-плеєру отримати доступ до камери. Якщо з нею все добре, на екрані має з’явитися зображення. Зазначимо, що для онлайн-перевірки потрібен доступ до інтернету. Якщо він відсутній, спробуйте один з наступних варіантів.

  2. Skype. Знайдіть розділ «Налаштування» і виберіть пункт «Камера та звук». Після цього вебкамера повинна ввімкнутися.

  3. Додаток «Камера». Щоб швидко знайти додаток, напишіть запит у пошуковому рядку. Якщо вебкамера працює, ви побачите своє зображення в реальному часі.

Як увімкнути камеру на ноутбуці за допомогою клавіш

На деяких ноутбуках вебка активується за допомогою клавіш:

  • Fn + V;

  • Fn + клавіша з піктограмою камери;

  • Fn + F11.

Якщо камера не вмикається, спробуйте активувати її через «Диспетчер пристроїв».

Вмикаємо камеру на ноутбуці через «Диспетчер пристроїв»

  • Напишіть у пошуковому рядку «Диспетчер пристроїв»;

  • Знайдіть пункт «Пристрої обробки зображень». Стрілка вниз біля назви вебкамери вказує на те, що вона вимкнена. Щоб увімкнути камеру на ноутбуці, клацніть правою кнопкою мишки та виберіть «Застосувати/Увімкнути пристрій».

Цей спосіб підійде для ноутбуків, які працюють на Windows 7 та Windows 10.

Якщо камера не працює, необхідно оновити драйвери. Найкраще рішення завантажити їх з офіційного сайту виробника ноутбука або вебки (якщо ви використовуєте окремий ґаджет).

Після установки драйверів повторіть наступне: «Диспетчер пристроїв» > «Пристрої обробки зображень». Має з’явитися назва вебки. Клацніть на ній правою кнопкою мишки та налаштуйте.

Не змогли ввімкнути камеру на ноутбуці або виникла проблема з установкою драйверів? Рекомендуємо подивитися додаткову інформацію тут.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти