Вирішено

Як придбати ТБ-тюнер від "Київстар"? / Аренда ТБ-тюнеру / Власний ТБ-тюнер

Рівень користувача 1
Позначка
Підключила телебачення і тепер хочу придбати тюнер. Де і як це зробити?
icon

Найкраща відповідь від Alena.Sliusar 5 September 2017, 15:49

Переглянути оригінал

39 Відповідей

да, через тюнер, предоставляемый компанией

информацию по тюнерам смотрите на сайте Киевстара в разделе ТВ / Пристроi

https://kyivstar.ua/ru/home-kyivstar/devices

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Denisss:thinking: всю необхідну інформацію отримали? Є ще додаткові питання?

Орендований тюнер inext tv3 не загружает тв каналы при подключении к другому провайдеру.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Так он и не должен работать...

Рівень користувача 8
Позначка +3

Насколько я помню, работа тюнера гарантируется только в сети Киевстар.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Maxrv:thinking: я правильно понимаю, что пытаетесь посмотреть ТВ от другого провайдера (не от “Киевстар”)? 

У мене в My Kiyvstar у розділі "Мои активности" пише "Оплата за 2-й тюнер", хоча мені підключали тількі 1 тюнер

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Joou, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку для індивідуальної перевірки. 

как связаться с оператором - ни он-лайн чат не работает, ни по телефону не дозвониться

отвратительное обслуживание

поменяла тариф на максимум+тв - не могу сделать заявку на тюнер

куда звонить, писать?

на сайте заявлено, сто у меня 281 канал подключен - по телефону автомат сказал, что подключен пакет “базовый”. Кому верить? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@InnaKrivonos, в першу чергу приношу вибачення за те, що на сторінках Спільноти тривалий час не надавалась “реакція” на ваш коментар.

На жаль, за вашим зверненням потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера особового рахунку та номера телефону. 

доброго дня

підключили в якості суперсили київстар тб, та придбали прставку

при першому підключенні тюнера inext 3s від київстару він просить ввести логін та пароль

коли ми вводимо в якості логіну номера особового рахунку телефону або інтернету приставка сразу пише що номер невірний

коли вводимо номер телефону, то приставка пробує завантажуватися, то потім все одно пише про помилку

оператори очікувано ничого не можуть сказати, дійшло до того, шо ми майстра не можемо викликати, тому що в нас не київстар тб, а послуга суперсила в рамках контракту

що робити?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@dliniy, отримала від вас додаткову інформацію в особистих повідомленнях. Зараз напишу відповідь. 

Доброго дня, мене цікавить таке питання, як без мого відома підключили послуги тв тюнер?

Наприкінці минулого місяця мені прийшло повідомлення про те що мені було підключено послугу тв тюнер, але я відмовився від цієї послуги в минулому році і ніякої заяви не подавав. Потім я телефонував неодноразово до операторів, а у відповідь чув що це глобальна проблема і що в найближчій час вирішиться.

Так пройшов місяць, а проблема не вирішена і кошти не повернулися!

Що робити в даній ситуації?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Oleh95, мені дуже прикро, але це масова “аварія”. На сьогодні складності і досі не усунені. Але можу вас запевнити, що технічний відділ робить все можливе для усунення неполадок. 

Як тільки глобальна проблема буде вирішена, вас проінформують в SMS. І буде розглядатись питання повернення коштів. 

Дякую вам за терпіння та розуміння. 

Відповісти