Як правильно заряджати Smart годинник?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Як правильно зарядити Smart-годинник або 3 способи продовжити життя акумулятора

Сьогодні є різні види зарядки: дротова, бездротова. Яким способом краще користуватися? Розповідаємо, як правильно зарядити Smart-годинник.

Чим заряджати Smart Watch?

«Розумні» годинники відрізняються конструкцією, тому їх можна заряджати різними способами:

USB-кабель. Щоб зарядити розумний годинник, потрібен провід з різним типом конекторів: microUSB, USB Type-C. Заряджати ґаджет у такий спосіб можна від розетки коли є блок живлення, від комп’ютера або ноутбука з USB-роз’ємом.

Безпровідна зарядка. Годинники потрібно розташувати на док-станції або девайсі, який підтримує функцію реверсивної бездротової зарядки (наприклад, у деяких сучасних смартфонів є така опція) Док-станція продається в комплекті з годинником або окремо в спеціальних магазинах.

Як правильно зарядити Smart-годинник через USB-кабель?

Під’єднайте кабель до ґаджета, а інший кінець до USB-роз’єму комп’ютера або ноутбука. За допомогою адаптера можна заряджати від розетки. Для цього потрібно під’єднати USB-кабель до адаптера живлення, а інший кінець з’єднати з роз’ємом ґаджета. Далі ввімкніть адаптер у розетку.

Як зарядити Smart-годинник бездротовим способом?

Якщо смартгодинник або фітнес-браслет підтримують технологію бездротової зарядки, для відновлення запасу енергії досить покласти їх на док-станцію. Задня сторона повинна з’єднуватися з контактною пластиною на платформі. За необхідності, під’єднайте станцію до адаптера живлення і ввімкніть у розетку.

Скільки потрібно заряджати Smart Watch?

Тривалість заряджання залежить від потужності акумулятора, рівня його розрядженого стану і швидкості кожного пристрою, який ви використовуєте для живлення годинника. Більшість моделей обладнані АКБ потужністю від 370 до 420 мАг. На їх заряд витрачається близько 1,5-2 години.

Як зберегти потужність акумулятора Smart-годинника: корисні рекомендації

  • Перший раз рекомендуємо заряджати годинник не менше двох годин. Рівень зарядки повинен досягти 100%. Детальний час знайдете в інструкції пристрою.

  • Від’єднуйте ґаджет від зарядки відразу після відновлення рівня енергії.

  • Не використовуйте блоки живлення, які не відповідають пристрою за потужністю. Наприклад, зарядка для смартфона або планшета. Ідеально заряджати Smart Watch оригінальним зарядним пристроєм. Альтернативний варіант під’єднати до USB-портів на комп’ютері або ноутбуці.

Якщо у вас залишилися запитання щодо правильної зарядки Smart-годинника, рекомендуємо пошукати додаткову інформацію на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти