Як правильно налаштувати Smart-годинник?


Рівень користувача 8
Позначка +5
 • Модератор
 • 15495 відповідей

Налаштування Smart-годинника: покрокове керівництво користувача

На противагу звичайним аналоговим годинникам, «розумні» відстежують нашу фізичну активність і сон, будять, нагадують про події в календарі, показують пропущені дзвінки, повідомлення з соціальних мереж. Але ґаджет не працює відразу з коробки. Розповідаємо, на що звернути увагу, налаштовуючи Smart-годинник, а також синхронізуючи ґаджет зі смартфоном.

Налаштування Smart-годинника: інструкція для iPhone

Щоб під’єднати Apple Watch до iPhone:

 1. Увімкніть обидва пристрої, а потім увімкніть Bluetooth.

 2. Піднесіть годинник до смартфона. На сенсорному дисплеї повинна з’явитися інформація щодо налаштування ґаджета. Натисніть кнопку «Продовжити» або «Налаштувати». Якщо повідомлення немає, відкрийте додаток оберіть «Створити пару».

 3. Наведіть камеру iPhone на циферблаті, а потім введіть ID пристрою. Якщо запит не з'явився, відкрийте програму та оберіть пункт «Основні».

 4. Підтвердіть синхронізацію.

Якщо хочете розширити функції пристрою, встановіть відповідні програми з App Store. Наприклад, планувальник завдань Things 3 допоможе спланувати особистий час. Додаток AutoSleep покращить якість сну. Shazam безпомилково визначить виконавця і композицію, яка грає на радіо.

Налаштування Smart-годинника: інструкція для Android

Щоб під’єднати Smart Watch до Android-смартфона, доведеться встановити спеціальний додаток. Алгоритм дій:

 1. Встановити на смартфон додаток. Назву потрібної програми виробник зазначає в інструкції, а також надає QR-код для скачування.

 2. Увімкніть годинник і відкрийте програму на смартфоні. Активуйте Bluetooth і розмістіть Smart Watch ближче до телефону.

 3. У додатку оберіть пункт «Додати новий пристрій» або «Налаштування». Дотримуйтесь інструкцій, які з’являються на екрані. Оберіть мову та погодьтесь з умовами.

 4. Якщо додаток попросить, введіть пін-код і натисніть «З’єднатися».

 5. Коли в додатку з’явиться напис «З’єднано», можна налаштовувати ґаджет через телефон.

Як змінити англійську мову на російську? Здебільшого, мова інтерфейсу Smart Watch відповідає мові на телефоні. Його також можна змінити безпосередньо в налаштуваннях годинника: «Settings» > розділ «Language».

Як налаштувати дитячі розумні годинники?

Щоб налаштувати Smart Baby Watch, вставте в ґаджет SIM-карту та синхронізуйте його зі своїм смартфоном. Відкрийте спеціальний додаток. Увійдіть у програму, рухаючись за інструкціями на екрані. За необхідності, введіть ID-годинника. Встановіть дату та час, впишіть номери телефонів у книгу контактів, визначте номер для SOS-виклику, встановіть будильники тощо. Додатково рекомендуємо під’єднати послугу «Маячок» від Київстар. Вона відстежує місцезнаходження дитини.

Якщо вам не вдалось виконати налаштування Smart-годинника або виникли додаткові запитання з теми, скористайтеся пошуком на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти