Як під’єднати планшет до інтернету?


Рівень користувача 8
Позначка +5
 • Модератор
 • 15495 відповідей

Як під’єднати планшет до інтернету: 5 перевірених способів

Придбали новий планшет на Android або iOS, але не знаєте як під’єднатися до Wi-Fi або скористатися 4G? Існує щонайменше п’ять способів під’єднати планшет до інтернету. 

1. Wi-Fi-роутер

Використання домашнього Wi-Fi найпростіший спосіб під’єднатися до Всесвітньої павутини. Як під’єднатися:

 • перейдіть у розділ «Налаштування»;

 • виберіть вкладення «З’єднання», а потім «Wi-Fi»;

 • виберіть потрібну вам точку доступу та введіть пароль.

Ключ доступу потрібно вводити один раз. Планшет під’єднуватиметься автоматично до бездротової мережі, як тільки опиниться в зоні покриття.

Багато кафе, ресторанів, ТРЦ пропонують безкоштовний Wi-Fi. Правила налаштувань, загалом, нічим не відрізняються. Можуть запропонувати авторизуватися в мережі за номером телефону. Пам’ятайте, що незахищені точки доступу ненадійні. Ефективний спосіб захистити дані встановити додаток VPN. Якщо не впевнені в безпеці точки доступу, краще не користуватися інтернет-банкінгом і соціальними мережами.

2. Мобільний інтернет

Цей спосіб розрахований на планшети, в яких можна встановити SIM-карти. Більшість ґаджетів налаштовуються автоматично, тому відразу після установки «сімки» можна під’єднати планшет до інтернету.

Важливо вибрати найкращий тариф. Доречний варіант під час активного користування пакет послуг з безлімітним інтернетом. Окрім того, абоненти Київстар можуть скористатися послугою «SIM для планшета» й отримати додаткову SIM-карту для доступу в інтернет. Щоб дізнатися подробиці, клацніть на посилання.

3. Поширення інтернету з ноутбука

У ноутбуках є Wi-Fi-модуль, завдяки якому можна роздавати інтернет іншим пристроям. Алгоритм з’єднання залежить від операційної системи:

 • Windows 7: увійдіть у «Центр управління мережами і загальним доступом». Далі клацніть на пункт «Зміна параметрів адаптера». Правою кнопкою миші натисніть на адаптер, через який під'єднаний інтернет, і виберіть «Властивості». У новому вікні відкрийте вкладку «Доступ» і поставте пташку біля «Дозволити ...». В отриманому списку виберіть «Бездротове мережеве з’єднання». Збережіть зміни і вийдіть.

 • Windows 10: запускайте «Параметри мережі та Інтернет», шукайте вкладення «Мобільний хот-спот» і вмикайте його. У цьому ж вікні налаштуйте ім’я і пароль мережі, а також віддалену активацію. Зберігайте зміни та виходьте.

Після цього ви зможете зайти в налаштування планшета та під’єднатися до мережі.

4. Ethernet-кабель

Щоб під’єднати планшет до інтернету за допомогою кабелю, необхідно придбати перехідник з RJ-45 для USB. З’ясуйте тип з’єднання у провайдера або подивіться в документах. Зазвичай, це DHCP або PPPOE. Далі необхідно налаштувати з’єднання: в першому випадку введіть логін і пароль, а у другому виберіть «pppoew».

5. 4G / 3G-модем

Під’єднати модем до планшета можна тільки через OTG-перехідник. А далі дотримуйтесь інструкції:

 • під’єднайте модем і зачекайте кілька секунд;

 • перейдіть у розділ «Налаштування» > «Передача даних»;

 • посуньте перемикач «Мобільний трафік» у ввімкнений стан;

 • виберіть пункт «Ще» > «Мобільна мережа» > «Точка доступу (APN)»;

 • додайте нову точку доступу.

Якщо не вийшло під’єднати планшет до інтернету або виникла інша проблема зі з’єднанням, рекомендуємо пошукати додаткову інформацію на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти