Як під’єднати ноутбук до WI-FI?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Як під’єднати ноутбук до Wi-Fi: детальний гайд

У лептопах є Wi-Fi-модуль для доступу до бездротового інтернету. Під’єднати ноутбук до Wi-Fi нескладно, але у користувачів-початківців можуть виникнути деякі труднощі. Розповідаємо, як їх уникнути та налаштувати бездротове інтернет-з’єднання.

Де розмістити роутер

На відміну від дротового інтернету, швидкість і якість Wi-Fi залежить від місця розташування роутера в приміщенні. Пристрій краще не ставити поряд з радіотелефонами та мікрохвильовками. Техніка може працювати з однаковою частотою та перешкоджати одна одній. Бажано, щоб між точкою доступу та комп’ютером або ноутбуком не було стін та інших перешкод.

Найкраще розмістити маршрутизатор найближче до центра приміщення, щоб сигнал рівномірно охоплював всю кімнату. Для збільшення радіуса покриття рекомендуємо користуватися ретрансляторами.

Як під’єднати ноутбук до Wi-Fi, якщо він розпізнає бездротову мережу

Якщо біля статусу з’єднання з’явився індикатор у вигляді жовтої зірки — це лептоп зловив доступні мережі.

  • Натисніть на позначку інтернету.

  • Знайдіть вашу мережу та натисніть кнопку «З’єднати».

  • Введіть пароль доступу.

Після цього позначка бездротової мережі має змінитися, а жовтий індикатор зникнути.

Важливо: мережеві позначки Windows 7 і Windows 10 відрізняються. Але спосіб з’єднання, описаний раніше, доречний для обох версій операційної системи.

На позначці інтернету червоний хрестик: що робити?

Перевірте, чи ввімкнений роутер і спробуйте його перезавантажити. Якщо проблема не зникла, можливо, вимкнено Wi-Fi-адаптер або злетів драйвер.

  • Як увімкнути Wi-Fi? Відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом» > «Зміна параметрів адаптера». Клацніть правою кнопкою миші на адаптер і виберіть «Увімкнути». На деяких ноутбуках є спеціальні кнопки і тумблери для вимкнення та ввімкнення модуля.

  • Як установити драйвера? Їх можна завантажити на офіційному вебсайті виробника. Після завантаження запустіть файл «.exe», а коли установка завершиться перезавантажте лептоп.

Серед причин, через які ноутбук або домашній комп’ютер не з’єднується з бездротовою мережею, незадовільний стан роутера або некоректна робота інтернету. Від’єднайте кабель провайдера від роз’єму WLAN на маршрутизаторі та під’єднайте до Ethernet-порту на ПК. Якщо дротовий інтернет працює без перешкод, спробуйте оновити прошивку роутера.

Якщо не вдалося під’єднати ноутбук до Wi-Fi або виникла інша проблема, пошукайте додаткову інформацію тут.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти