Як під’єднати монітор до ноутбука?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 15495 відповідей

Як під’єднати монітор до ноутбука

Лептоп передбачуваний вибір, коли портативність для користувача на першому місці. Але що робити, якщо розмірів екранного простору недостатньо? Рішення є під’єднати монітор до ноутбука. Розповідаємо, як правильно це зробити.

Навіщо під’єднувати монітор до ноутбука?

Додатковий монітор оптимізує робочий простір. Він необхідний дизайнерам інтер’єру, фотографам, 3D-візуалізаторам, геймерам і всім, хто прагне збільшити простір для роботи. Які переваги надає додатковий монітор?

  • Багатозадачність. Якщо під’єднати другий екран, то можна перейти в режим окремих дисплеїв одночасно працювати в Photoshop і дивитися вебконференцію або фільм. Завдяки цьому налаштуванню не доведеться перемикатися між завданнями.

  • Збільшення корисної площі екрана. Це особливо важливо для використання значної кількості сценаріїв. Великий монітор також буде корисний власникам нетбуків та інших пристроїв з діагоналлю екрана до 14 дюймів.

Який кабель використовувати, щоб під’єднати ноутбук до монітора?

Вибір кабелю для під’єднання безпосередньо залежить від роз’єму ноутбука. Зазвичай монітор з’єднується через HDMI. Це найпоширеніший відеовихід. Щоб під’єднати другий екран до лептопа старого зразка, знадобиться VGA- або DVI-кабель. Ноутбуки преміального сегмента обладнані відносно новим роз’ємом DisplayPort. В ультрабуках взагалі немає окремого виходу для зовнішнього екрана, але можна використовувати перехідник з USB на будь-який інший вихід.

Як під’єднати ноутбук до монітора: алгоритм дій

Як тільки визначилися з кабелем, з'єднайте ноутбук з монітором і ввімкніть їх. Зображення дублюватиметься на обидва екрани, але режим можна налаштувати.

  • Windows 7. На клавіатурі натисніть клавіші «Win + P» і виберіть відповідний режим роботи: «Вимкнути проєктор», «Дублювати», «Розширити», «Тільки проєктор». Щоб змінити якість зображення та орієнтацію для кожного екрана окремо, клікніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть «Роздільну здатність екрана».

  • Windows 10. Натисніть комбінацію клавіш «Win + P» на клавіатурі або F10. Після цього з’явиться меню, в якому можна вибрати один із чотирьох режимів роботи додаткового монітора: «Тільки екран комп’ютера», «Повторюваність», «Розширити», «Тільки другий екран». Якщо цих налаштувань вам недостатньо, клацніть правою кнопкою миші на робочому столу та виберіть «Параметри екрана». У вікні можна змінювати параметри для кожного дисплея окремо вибрати кращу роздільну здатність, встановити орієнтацію та ін.

Очевидно, що під’єднати ноутбук до монітора нескладно. Але якщо у вас виникли додаткові запитання, поставте їх на сайті або скористайтеся пошуком.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти