Як перевірити рахунок "Домашнього Інтернету" від "Київстар"?

Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13219 відповідей

Як перевірити рахунок послуги «Домашній Інтернет» від Київстар?

Щоб перевірити рахунок домашнього інтернету в «Мій Київстар», вам потрібно знати свій особовий рахунок.

Як дізнатись свій особовий рахунок?

Потрібно скористатися комбінацією *460# з вашого номера мобільного оператора Київстар – і особовий рахунок відобразиться на екрані.

Якщо в договорі ви вказали мобільний номер іншого оператора, для визначення особового рахунку ви можете написати запит в чат на сайті або ж зателефонувати за номером 0 800 300 460.

Як перевірити рахунок домашнього інтернету в Мій Київстар?

Користувачі послуги «Домашній Інтернет» можуть увійти в систему «Мій Київстар» та перевірити стан балансу в розділі «Огляд».

Абоненти Київстар для перевірки рахунку можуть набрати комбінацію *460#. За допомогою цієї комбінації ви також можете відправити запит на перевірку інформації щодо стану вашого бонусного рахунку і терміну дії послуги «Тиждень довіри».

Важливо: набір комбінації потрібно здійснити з номера, який ви вказали в системі «Мій Київстар» як контактний. Якщо ви вказали ваш номер як контактний в декількох договорах, то у відповіді на USSD-запит *460# отримаєте зведену інформацію відразу по всім договорами.

Так як розмір SMS не перевищує 160 символів, то частина інформації може не відображатися. Тому для перевірки інформації відразу по кількох договорах рекомендуємо скористатися сайтом або додатком «Мій Київстар».

Якщо ви не є мобільним абонентом Київстар, ви можете перевірити рахунок «Домашнього Інтернету» за номером 460 або 0-800-300-460.

Які переваги отримує користувач послуги «Домашній Інтернет»?

«Домашній Інтернет» від Київстар це:

• якісне з'єднання, швидке підключення, стабільний сигнал, рівносильна швидкість завантаження і передачі даних;

• можлива знижка на оплату послуги «Домашній Інтернет» при одночасному підключенні послуги «Роутер»;

• вигідний тариф у разі об'єднання мобільного номера та домашнього інтернету в тарифах «Все разом»;

• можливість підключати пакет додаткових послуг, щоб сформувати інтернет-пакет відповідно до своїх потреб;

• зворотний зв'язок і допомога фахівців 24/7;

• можливість завжди легко і швидко перевірити рахунок домашнього інтернету в «Мій Київстар».

3 Відповідей

Як перевірити скільки у мене на рахунку “Домашній інтернет”?

Рівень користувача 3
Позначка

@Eltun Mamedov в приложении Мой Киевстар: https://kyivstar.ua/ru/miykyivstar.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Eltun Mamedov, в цій темі знайдете багато корисної інформації :pencil2:

Відповісти