Зміна умов надання послуги «Кредит трансфер»

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 07 грудня 2020 року Київстар змінює умови надання послуги «Кредит Трансфер», а саме вартість послуги з переказу коштів між мобільними рахунками абонентів передплаченого зв’язку Київстар складатиме 2 гривні.

Решта умов надання послуг залишається без змін.

Детальна інформація про умови послуги Кредит трансфер — на сторінці https://kyivstar.ua/uk/mm/services/control/credit_transfer 

9 Відповідей

Рівень користувача 6
Позначка

А чего не 3 как у водафона и макс сумма 30 грн.?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@WachtAmRhein, мы не комментируем услуги конкурентов. И, навряд ли я получу ответ на запрос почему теперь так, а не иначе :shrug_tone2:

Рівень користувача 4

@WachtAmRhein, мы не комментируем услуги конкурентов. И, навряд ли я получу ответ на запрос почему теперь так, а не иначе :shrug_tone2:

А чому на контрактній формі не можна переводити кошти другим абонентам?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Kolya1921, послуга "Кредит трансфер" надає контрактним абонентам можливість в режимі реального часу переводити частину коштів зі свого мобільного рахунку на рахунки інших абонентів компанії «Київстар» за умови, що номери зареєстровані на одного і того ж власника (на одну й ту ж фізичну або юридичну особу).

Мета цього, в першу чергу, - безпека контрактного номеру.  

Як ви вже зрозуміли, переказати кошти на передплачений номер не вийде, так як це 2 різні білінгові системи. 

Рівень користувача 2

Сьогодні хтів перевести гроші з одного свого номера (предоплата) на інший (контрактний) ііііііііі... Дивооооо !!!! послуга переводу коштів для контрактників не доступна !!!! Я балдію з цього київстару . Вони так і просять мене перейти навіть не на предоплату ,а до іншого оператора

Рівень користувача 8
Позначка +1

Сьогодні хтів перевести гроші з одного свого номера (предоплата) на інший (контрактний) ііііііііі... Дивооооо !!!! послуга переводу коштів для контрактників не доступна !!!! Я балдію з цього київстару . Вони так і просять мене перейти навіть не на предоплату ,а до іншого оператора

так, на контракт не можна перекинути. Ви тільки дізналися?

Рівень користувача 2

Так де логіка ?контрактні абоненти всі верефіковані і грошові операції безпечніші ніж на номера предоплати ,які може купити хто завгодно 

Рівень користувача 7
Позначка +1

Так де логіка ?контрактні абоненти всі верефіковані і грошові операції безпечніші ніж на номера предоплати ,які може купити хто завгодно 

Логіка проста як три копійки.
Для здійснення переказів контрактних абонентів потрібна банківська ліцензія, для переказів між знеособленими клієнтами (передоплата) ліцензія непотрібна.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@OleksandrVP, трохи вище є відповідь на ваше питання :nerd:

Відповісти