«SIM для другого телефону» доступна для абонентів передплати

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 1 липня 2020 року абоненти передплати Київстар можуть замовити послугу «SIM для другого телефону», яка раніше була доступна лише контрактним клієнтам.

З послугою «SIM для другого телефону», абоненти отримують додаткову SIM-карту з тим же абонентським номером, що і на основній SIM-карті. З додатковою SIM-картою можна користуватися всіма послугами, які надає компанія «Київстар»:

• здійснювати вихідні дзвінки та приймати вхідні;
  • обмінюватися SMS та MMS повідомленнями;
  • користуватися послугами доступу до мережі Інтернет.

При цьому послуги, якими користуєься абонент за допомогою «SIM для другого телефону», оплачуються з одного, основного номера. Для підключення послуги абоненту необхідно придбати новий стартовий пакет з SIM-картою та підключити її згідно інструкції за посиланням.

З детальними умовами надання послуги можна ознайомитися за цим посиланням.

7 Відповідей

Рівень користувача 1
  1. Якщо в мене основний телефон старий, без інтернету, то чи буде працювати другий телефон (смартфон) з такою послугою - “SIM для другого телефону”?
  1. І якщо буде входящий виклик через Вайбер або WhatsUp, то чи задзвонить якийсь із телефонів?
  2. Скільки буде коштувати ця послуга після 10 грудня 2020 р.?
Рівень користувача 1

Скажіть будь-ласка, чи заплановано підвищення плати за цю послугу після Нового року?

Рівень користувача 8
Позначка +1

1. Буде працювати.

2. Зателефонує на той телефон, на якому стоїть вайбер. Вайбер та вотсап можуть стояти тільки на одному телефоні, одночасно у вас їх юзати на 2 телефонах не вийде. Якщо один з телефонів кнопочний, тоді виклики по вайберу підуть тільки на смартфон.

3. Ціна Сім для другого телефону після 10 грудня не зміниться та складає 1грн/день додатково до вартості вашого тарифу. Зверніть увагу, що на номерах передплати зміна стану телефону первинний/вторинний складає 1грн за кожну зміну.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DenisI, ознайомтесь, будь ласка, з відповіддю @Cherevach :nerd:

Щодо вашого питання стосовно підвищення цін, така інформація не надходила. 

Купила стартовий пакет смарт сім, щоб підключити послугу сім для другого телефону. Консультант не попередив що послуга платна. Коли це вияснила то зробила декілька спроб поповнити рахунок нової картки, всі вони невдалі. В результаті послугу підключити так і не вдалось. Дозвонитись до оператора не реально. Буду вдячна за допомогу. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@MilaKamila, будь ласка, ознайомтесь з інструкцією. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, напишіть мені в особисті повідомлення, спробую допомогти :wink:

Рівень користувача 6
Позначка

Купила стартовий пакет смарт сім, щоб підключити послугу сім для другого телефону. Консультант не попередив що послуга платна. Коли це вияснила то зробила декілька спроб поповнити рахунок нової картки, всі вони невдалі. В результаті послугу підключити так і не вдалось. Дозвонитись до оператора не реально. Буду вдячна за допомогу. 

Поповнювати треба номер основної картки, а не тієї, з якої ви собі сім-пару зробити хочете.

Відповісти