Про послугу MMS-повідомлень для абонентів Київстар

Рівень користувача 8
Позначка +3

Київстар надає послугу надсилання та отримання MMS-повідомлень, яка доступна для усіх абонентів. MMS дозволяє пересилати окрім тексту, мультимедійні файли - зображення, аудіо тощо.

Оскільки деякі українські та іноземні мобільні оператори закрили цю послугу, їх абоненти не в змозі отримувати MMS-повідомлення від абонентів Київстар.

Тому з 1 листопада 2019 року обмін MMS-повідомленнями буде можливий лише всередині мережі Київстар. Обмін MMS-повідомленнями з абонентами всіх інших операторів буде припинено. Згідно з даними оператора, 90% всіх MMS-повідомлень абоненти відправляють на номери мережі Київстар, тому більшість клієнтів компанії не відчують змін.

29 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

Це відноситься лише до українських операторів чи й до операторів інших стран?
Тобто, я не зможу відправити MMS лише на Lifecell, Vodafone, Lycamobile, 3mob чи й до німецького Vodafone, O2 та інших?

А загалом, л** а не вирішення проблеми - замість оновлення ядра LTE мережі щоб вона підтримувала MMS ви просто вирубаєте їх.
А чого, пішли б ще далі - вирубили б SMS та дзвінки, усерівно більшість використовує Інтернет-мережу. Це той самий вектор, хоча і трохи більший

Рівень користувача 8
Позначка +1

@kikiwora , “Тобто, я не зможу відправити MMS лише на Lifecell, Vodafone, Lycamobile, 3mob чи й до німецького Vodafone, O2 та інших?”

Забудьте об ММС на других, теперь только внутри КСа!)))

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora , “Тобто, я не зможу відправити MMS лише на Lifecell, Vodafone, Lycamobile, 3mob чи й до німецького Vodafone, O2 та інших?”

Ага, следующий шаг - покрытие КСа только в квартирах с ДИ от КСа 😆👌🏼

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ага, следующий шаг - покрытие КСа только в квартирах с ДИ от КСа 😆👌🏼

Ага это как моей теме о интернет+тв, типа без интернета от кс нет тв от кс (хотя понятно если оно бегает только внутри сети провайдера, только зачем так тупо на сайте поставили), но дальше больше, ваш вариант без ДИ нет покрытия! :thumbsup_tone3::joy:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, увы, на номера заграничных операторов также нельзя будет отправить MMS :disappointed_relieved:

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, @Iseg, шутки шутками :rofl: но не думаю, что до такого дойдет! 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Iseg, относительно замечаний по поводу информации на сайте ответила в вашей теме :wink:

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora,@Iseg, шутки шутками :rofl: но не думаю, что до такого дойдет! 

Ну, до отключения MMS вместо реального решения проблемы же дошло.

Посему вопрос - ОК, вы (компания) отключили MMS на других операторов, а какие плюсы от этого нам, абонентам? Максимальный объём MMS увеличиться? А то в 1МБ даже фото не впихнуть, так то. Если нет, то в чём смысл?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, обмен MMS для абонентов Киевстар будет доступен, как и ранее. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, обмен MMS для абонентов Киевстар будет доступен, как и ранее. 

Проблема в том что он недоступен для всех кроме абонентов Киевстар.
И вы так и не ответили на вопрос - в чём плюс такого отключения?
Ограничение по размеру увеличили?

@kikiwora ну вот зачем вам на втором десятке 21-го века эти вот ММСы?

куча же есть всяких там вайберов, вацапов и прочих ФСБшных телеграммов :)

Рівень користувача 7
Позначка +1

kikiwora спалился с кнопочным телефоном 🤣🤣 А всем говорил что у него Айфон. Вот зачем ему эти МMS🤣🤣

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, перед отключением, конечно, был проведен мониторинг использования услуги. Я не могу вам сказать, какой плюс :shrug_tone3:  Надеюсь, никто от этого не пострадает. Ограничения те же. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

kikiwora спалился с кнопочным телефоном 🤣🤣 А всем говорил что у него Айфон. Вот зачем ему эти МMS🤣🤣

Таковой у меня тоже имеется. Использовал MMS для перекидывания медиа тем у кого ведроид и нет телеграмма ибо всяким шлаком на подобии Вайберов и ватсапов не пользуюсь.

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora ну вот зачем вам на втором десятке 21-го века эти вот ММСы?
куча же есть всяких там вайберов, вацапов и прочих ФСБшных телеграммов :)

Так а зачем их оставлять только в сети Киевстара то?
Я не против если их вообще не будет, но вот такая позиция и не лёжа и не раком очень странная

Рівень користувача 8
Позначка +2

Собственно почему я все эти вопросы задаю - не понятно чего добивается оператор.

Так например, лидирующие операторы по всему миру начали процесс отключения MMS/SMS с целью перехода на RCS (Rich Communications Service).

Киевстар планирует то же самое?

Рівень користувача 8
Позначка +2

@kikiwora, такой информации не поступало. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Собственно почему я все эти вопросы задаю - не понятно чего добивается оператор.

Так например, лидирующие операторы по всему миру начали процесс отключения MMS/SMS с целью перехода на RCS (Rich Communications Service).

Киевстар планирует то же самое?

На любой вопрос о внедрении чего либо никто ничего не ответит (это ж корпоративная тайна :grin: ), топовый вариант будет “следите за новостями на сайте”, кстати давно смотрел может че интересное есть!)))

Рівень користувача 8
Позначка +2

На любой вопрос о внедрении чего либо никто ничего не ответит (это ж корпоративная тайна :grin: ), топовый вариант будет “следите за новостями на сайте”, кстати давно смотрел может че интересное есть!)))

Операторы даже не в курсе что у них есть операторские настройки (carrier bundle), в которых заданы настройки MMS и то что пользователь не может их менять и предлагают мне вручную вбить параметры в поля которых нет, утверждая что Киевстар не имеет никаких настроек. Ну неграмотные. В системе ж даже написано - Carrier: Kyivstar 39.0 что явно говорит о кастомизации со стороны оператора, потому что если этой кастомизации нет, там написано Carrier 39.0, т.е.. используется стандартный bundle.

Ручные настройки ММС?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Ручні налаштування MMS

Прийшло повідомлення з лінком на сайт щоб переглянкти MMS, але сайт не працює. як ще можна переглінути mms?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Аналогічна проблема.
Мобіла MMS підтримує, пристрій постійно в мережі, до того ж LTE, останнього покоління.
Але замість MMS прийшла лінка в SMS котра не працює - сервер не відповідає / недоступний.
По факту подивитись зміст MMS не можливо.
Оператори не в курсі про проблему та як її виправити.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Прийшло повідомлення з лінком на сайт щоб переглянкти MMS, але сайт не працює. як ще можна переглінути mms?

вже ніяк не подивитеся це ммс. 

Рівень користувача 6
Позначка

@Sterbend, напишіть, будь ласка, мені в особисті повідомлення свій номер телефону, на який отримали SMS з WEB-адресою для перегляду MMS, дату та час отримання та бажано, щоб прикріпили скріншот з помилкою, яка відображається при спробі зайти на сайт. Це необхідно для передачі запиту в технічний відділ для уточнення інформації. 

Чекаю вас в особистих повідомленнях:hugging:

Відповісти