Онлайн додаток Київстар Футбол

Рівень користувача 8
Позначка +3

Зустрічайте новий додаток від Київстар – «Київстар Футбол» з онлайн-каналами Футбол 1 та Футбол 2 в HD-якості. Мобільний додаток вже доступний для завантаження в Play Market та App Store.

Безкоштовний трафік в додатку, версія «Light» безкоштовно в нових максимальних тарифах від Київстар. Новини, клуби, матчі українського чемпіонату та національної збірної, іспанська Ла Ліга, англійська Прем’єр Ліга – все це в додатку для справжніх поціновувачів футболу.

«Київстар Футбол» містить в собі два пакета:

• «Light» – перегляд тільки на 1 екрані смартфону, доступний безкоштовно в нових максимальних дата-тарифах від Київстар: Максимальный Безлім, Максимальний Безлім+, Безлім Extra, Безлім Extra+, Безлім Silver, Безлім Silver+, Безлім Gold, Безлім Platinum, Київстар все разом. Екстра, Київстар все разом Екстра. Регіон.
  • «Premium» – перегляд на 5 екранах (смартфон, планшет, ПК) за 15 грн/7 днів – для абонентів передплаченого зв’язку та 49 грн/міс – для абонентів, що обслуговуються за контрактом.
Детальні умови за посиланням.

Розклад матчів, футбольні новина та багато іншого на сторінці сервісу Київстар Футбол

22 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1
Здравствуйте, дорогая @Alena.Sliusar

К сожалению, футбол в приоритет моих увлечений не входит. Но не ограничиваясь просмотром телевизионных каналов, — заметил что украинский контент весьма скудный и немощный, местами напоминающе плагиат от известных ТВ-каналов.

Буду благодарен за пакеты либо трафик к Youtube, единственный незаангажированный ТВ канал (качество трансляции не имеет абсолютно никакого значения, так же как реклама — на которую внимание не обращается) свободно могу смотреть „живой эфир“ каналов от российской федерации которые попали неудачным образом под санкции от президента.
П.О.Порошенко
Рівень користувача 8
Позначка +1
А что @Kaliniv D еще и футбол гоняет? Давно в футбол играть стал?
Я оформив собі підписку на Футбол Преміум, в акаунти пише, що підписка активована, а переглядати матчі, огляди я не можу( в чому справа?
аналогічна ситуація, преміум підключений, а відео недоступне
Рівень користувача 6
Позначка +1
TarasRadiukin13, Dmytro1, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо активовано Преміум підписку для перегляду інтернет-сервісу, а доступ до перегляду відсутній, варто перезавантажити додаток, якщо ситуація залишиться незмінною, краще написати у підтримку додатку на Play Market або App Store.
Хватит дурить людей. Я уже два месяца добиваюсь ответа: зачем мне этот футбол, если не могу его посмотреть из-за плохого интернета? За две недели деньги сняли, а 3g как не было так и нет, хотя на карте покрытия есть...
Рівень користувача 7
Позначка +2
@ZVital2212, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
А где вы находитесь? Область/населенный пункт? Где такой "проблемный" Интернет?
А чего каналов Футбол1, Футбол2 нет в списке каналов Киевстар ТВ ? Мой батя негодует, пришлось менять тв на другое. )
Здравствуйте. У меня тарифицируеться мобильный трафик в приложении "Киевстар Футбол" , хотя написано что мобильный трафик не тарифицируеться.

CraDle написав:

А чего каналов Футбол1, Футбол2 нет в списке каналов Киевстар ТВ ? Мой батя негодует, пришлось менять тв на другое. )

если идет речь про то ТВ, которое от Виасата -- то да, нету
(а нету потому что правообладатель -- МГУ -- не разрешает транслировать каналы через интернет никому, кроме собственного сайта Олл.ТВ
фактически запрещается ретрансляция через чужие сети.

у Воли в их аналогичном предложении каналы есть только внутри их кабельной сети, а при подключении услуги ТВ через интернет от сторонних поставщиков данных каналов нету -- такие вот капризы правообладателя)
Не знаю, речь про Киевстар ТВ которое они дают с домашним интернетом. Сделали бы чтоб можно было там докупить эти каналы, если на шару давать не хотят, в общем как-то страно.
Рівень користувача 7
Позначка +2
@CraDle, 🤔предложение на добавление (или отдельную покупку каналов) будет передано. Посмотрим, что можно сделать.
Рівень користувача 7
Позначка +2
@IRON PATRIOT, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Тут уже нужна детальная проверка по номеру. Обратитесь, пожалуйста, к оператору 466/Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support с указанием номера и подробным описанием ситуации.
CraDle написав:

Не знаю, речь про Киевстар ТВ которое они дают с домашним интернетом. Сделали бы чтоб можно было там докупить эти каналы, если на шару давать не хотят, в общем как-то страно.

да, именно оно

услугу ТВ там предоставляет компания Виасат https://viasat.ua/ua/home_tv_page
Рівень користувача 1
Позначка
Thanks for this article
Рівень користувача 2
Любители футбола, для вас здесь собраны фотки детишек ваших кумиров из бразильских команд) приятного знакомства)
З'явилася проблема, після зняття абонплати за тиждень у розмірі 15 грн не працює Футбол ТВ.При заході знову пропонує активувати
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Vol_demar Попробуйте несколько раз перелогинится, должно помочь 😉
Чи є можливість стрімити футбол з додатку на google chromecast?
Рівень користувача 7
Позначка +2
@vigilcoma, раді вітати вас в нашій спільноті!
Можна користуватись послугою або через додатки завантажені через Play Market, або App Store.
Також доступна web-версія сервісу «Київстар Футбол» за адресою - kv.st/footballw або http://kyivstar.oll.tv/
Xomyak написав:

@vigilcoma, раді вітати вас в нашій спільноті!
Можна користуватись послугою або через додатки завантажені через Play Market, або App Store.
Також доступна web-версія сервісу «Київстар Футбол» за адресою - kv.st/footballw або http://kyivstar.oll.tv/

Разом з тарифом я отримав "Київстал футбол lite", але користуватися ним можу тільки зі свого телефону (так обмеження у Київстару).

Тому і виникає питання, чи можна босередньо з вашого додатку "Київстар Футбол" стрімити на Google Chromecast?
Рівень користувача 7
Позначка +2
@vigilcoma, на жаль, така можливість не передбачена в цьому додатку😥

Відповісти