Нові пакети хвилин для дзвінків на інші мережі


Рівень користувача 8
Позначка +3

З 23 липня 2020 року для абонентів передплаченого зв’язку будуть доступні нові пакети хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів, номери стаціонарного зв’язку та CDMA. Для замовлення будуть доступні 2 пакети з 30 та 100 хвилинами за 20 грн і 40 грн відповідно. Більш детальна інформація про умови буде доступна з 23 липня за посиланням.

 

У зв’язку із запланованим запуском нових пропозицій, з 23 липня будуть припинені нові підключення до застарілих пакетів «30 і 100 хвилин на інші мобільні та за кордон (Передплата)», «30 хвилин на міські номери та CDMA (Передплата)», «30 та 100 хвилин на інші мобільні (Передплата)», «30, 10 та 5 хвилин на міські номери (Передплата)».


2 Відповідей

Добрый день! В контрактном тарифе Киевстар 4g закончились минуты на другие сети. Пополнила счет на 175 грн и заказала 100 минут за 25 грн. Заявку не выполнили, деньги списывают. Повторяю заявку в течение недели. Тот же результат. Почему не начисляются минуты? И когда обновляется пакет? Спасибо.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Visenna, обратитесь, пожалуйста, к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support с указанием номера телефона для индивидуальной проверки.

Відповісти