Київстар пропонує абонентам користуватися послугами безкоштовно

Рівень користувача 8
Позначка +3

З 15 жовтня до 31 грудня 2020 включно абоненти Київстар зможуть один день на тиждень безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора, навіть якщо у них на рахунку 0 грн.

Нова пропозиція Київстар – «Щасливий день» - допоможе абонентам заощадити кошти та бути на зв’язку навіть без поповнення рахунку. Цими умовами можуть скористатися абоненти з тарифами передплати* та з тарифами «Все разом». Для цього їм достатньо лише підключити пакет послуг одним із зручних способів:

• зателефонувавши на безкоштовний номер 222;
  • надіславши запит *222#;
  • у додатку Мій Київстар.

Після активації послуг абоненти отримають відповідне SMS-повідомлення і протягом доби у них будуть діяти безлімітний мобільний інтернет та нетарифіковані хвилини для дзвінків у мережі Київстар. Кожного тижня абоненти зможуть підключати таким чином новий пакет послуг на 24 години.

З детальними правилами акції можна ознайомитися за посиланням.

8 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +2

На контракті не працює

Рівень користувача 8
Позначка +5

@kikiwora, на жаль :sweat:

У мене підключена акція " рік без оплат" безлімітного інтернету, но також підключена акція " Щасливий день", но чомусь тільки працює " рік без оплат" зі своїм лімітом після використання 1,5 ГБ. швидкісного інтернету. Я хочу дізнатись у чому проблема? Чому акція " Щасливий день" підключена, но не діє? Я все зробив, як було повідомлено в SMS; після підключення перезапустив телефон, але нічого не змінилось. Мій номер телефону: +38068ххххх57.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AfiMer:thinking: я вірно розумію, що ви підключили акційну пропозицію до того, як спрацювало обмеження по швидкості?

@AfiMer:thinking: я вірно розумію, що ви підключили акційну пропозицію до того, як спрацювало обмеження по швидкості?

Так. Я підключив, перезапустив телефон і поставив на загрузку файл, половина скачалась при швидкісному інтернеті, а дальше пішла повільна закачка, і після цього інтернет був цілий день повільний. І саме цікавіше, що СМС не приходила з повідомленням, що швидкість зменшена до 0,8 Мбит в секунду. Лиш на другий день, коли я знову використав 1, 5 ГБ. швидкісного інтернету, прийшло повідомленням про зменшення швидкості. І це ще тоді, коли срок дії " Щасливого дня" не вийшов. 

@Xomyak, А ось скріншоти, що доказують мої слова: 

@Xomyak 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AfiMer, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону. Консультант зафіксує заявку до технічного відділу.

Відповісти