Абоненти Київстар перерахували понад мільйон гривень на порятунок тяжкохворих дітей

Абоненти Київстар перерахували понад мільйон гривень на порятунок тяжкохворих дітей
Рівень користувача 8
Позначка +3

За вісім місяців існування спільної соціальної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча Надія» вдалося зібрати понад 1 мільйон гривень на забезпечення дитячих онкологічних та кардіологічних диспансерів сучасним обладнанням, медичними витратними матеріалами та інструментами.

Зокрема, на кошти, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, придбали обладнання і матеріали для Інституту ім. М. Амосова та Національного інституту раку у місті Києві, Одеської та Дніпропетровської обласних дитячих лікарень. Також вже замовлені матеріали для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, зараз очікується їх доставка в Україну.
Щороку разом ці лікарні допомагають долати хвороби понад трьом з половиною тисячам маленьких пацієнтів.

Середній розмір пожертви для ініціативи «Дитяча надія» становить всього 20 гривень. Саме завдяки невеликим внескам, які разом складають значні суми, вдається придбати життєвонеобхідні матеріали для сотень маленьких пацієнтів. Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/charity-ubb.

Проект здійснюється у партнерстві з МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їх реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проекту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали лікарням. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

Благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення бізнесу.

Нагадаємо, у грудні 2018 року Київстар спільно із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) започаткував соціальну ініціативу «Дитяча надія». Його мета – допомога дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями.

5 Відповідей

Рівень користувача 1

Як тільки я перерахував кошти на абонентську плату, мені стали приходити СМС від “Київстар” з проханнями переказати кошти на користь онкохворих дітей. Хочу запитати ось про що. Якщо після перерахування коштів на користь дітей залишиться недостатньо коштів для зняття абонплати, то як будуть зніматися кошти з мого рахунку?

Також хочу запитати, чи перед тим як надсилати такі СМС, уточнюється модель моєї мобілки і скільки десятиліть тому вона була придбана?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як тільки я перерахував кошти на абонентську плату, мені стали приходити СМС від “Київстар” з проханнями переказати кошти на користь онкохворих дітей. Хочу запитати ось про що. Якщо після перерахування коштів на користь дітей залишиться недостатньо коштів для зняття абонплати, то як будуть зніматися кошти з мого рахунку?

Згідно умов вашого тарифного плану.

Також хочу запитати, чи перед тим як надсилати такі СМС, уточнюється модель моєї мобілки і скільки десятиліть тому вона була придбана?

Уточнюється модель вашої мобілки, крайній загальний аналіз крові та флюрографія.

Рівень користувача 8
Позначка +5

...Якщо після перерахування коштів на користь дітей залишиться недостатньо коштів для зняття абонплати, то як будуть зніматися кошти з мого рахунку?...

@DenisI, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj, оплата буде зніматись згідно з умовами вашого тарифного плану. 

...Також хочу запитати, чи перед тим як надсилати такі СМС, уточнюється модель моєї мобілки і скільки десятиліть тому вона була придбана?

:thinking: а навіщо уточнювати модель телефону для того, щоби надіслати таке SMS?

Рівень користувача 1

:thinking: а навіщо уточнювати модель телефону для того, щоби надіслати таке SMS?

Щоб дізнатися про матеріальний стан можливого благодійника.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DenisI, навіщо? 
Кожна людина, котра отримала подібне SMS сама вирішує, чи є в неї можливість прийняти участь у благодійності. 

Відповісти