Зустрічайте 4G від Київстар!

Зустрічайте 4G від Київстар!
Рівень користувача 8
Позначка +3
Ера великих можливостей починається! 🎆
Хвиля швидкісного інтернету нового покоління майже щодня накриває нові міста України.
Хапайте свої смартфони та вмикайте 4G (LTE)! Завантажуйте, стрімте, обмінюйтесь фото та чатьтесь на новій швидкості 4G.

Якщо не знаєте як налаштувати 4G на своєму девайсі, скористайтесь детальною інструкцією та насолоджуйтесь мобільним інтернетом четвертого покоління.

Карта покриття 4G – http://kv.st/comm_4G

Дивіться більше про переваги 4G у відео.

Діліться своїми враженнями та тестами у коментарях.

Важливі нюанси, які варто знати

Наявність смартфона з 4G-модемом ще не гарантує доступу до швидкісного мобільного інтернету. Модем має підтримувати потрібний частотний діапазон — 2600 МГц і 1800 МГц. Ви можете перевірити свій апарат на сумісність із українськими мережами четвертого покоління, заглянувши в налаштування («відомості про смартфон») або вказавши модель у пошуковому рядку сайту gsmarena.com.

Більшість нових смартфонів преміального і середнього класу мають відповідний LTE-модем. Бюджетні моделі можуть постачатися без 4G, тому при виборі апаратів економ-класу звертайте увагу на їхні характеристики. Ви можете перевірити свій смартфон, використовуючи USSD-комбінацію – *245*5 #.

Ще одна умова для переходу на 4G – наявність відповідної сімки. Перевірте свою SIM-карту за допомогою USSD-комбінації – *245*4#.

P.S. Для тих хто ще не встиг обміняти звичайну SIM на USIM, це можна зробити швидко завдяки послузі Самостійна заміна SIM на 4G без відвідування наших офіційних магазинів.

Поспішайте, адже нові міста, в яких буде 4G від Київстар, вже на низькому старті.

1318 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +3
Хто збирається їхати їсти мамину чи бабусину паску? У нас дуже GGGGгарна новина!
По Україні додалося 30 міст, містечок і селищ з 4G у Вінницькій, Житомирській, Київській, Одеській і Херсонській областях. А мешканці цих міст взагалі можуть побачитися з усіма, не виїжджаючи з дому, – у відеострімах 🤳
Перевіряйте, чи є 4G у вашому містечку: http://kv.st/comm_4G
Рівень користувача 2

Кому нужна скорость 4G???
Если “политика справедливого использования...блаблабла” не даст скорости после скачанных 2ГБ, а на минуточку - 2ГБ на скорости 4G выкачаются за 5 мин. И потом целый день сидеть на скорости 0,8Mbit/s. Это же просто впаривание!!!!!!

Рівень користувача 7
Позначка +1

Зустрів я 2 роки назад 4g, а тепер не знаю, як спровадити його і що шукати на заміну? 

Було тоді і 100 мегабіт, але сьогодні від того всього, залишились лиш гарні спогади( 

Шкода, бо мав надію, що нарешті цивілізація прийшла, але на жаль не на довго. Нічого не змінюється, канали не розширюються, обладнання я так розумію не апгрейдять, бо для чого? Бидло нехай радіє, що хоч щось має, щось, що вже не назвати 4g, але за відсутності іншого нехай терпить…

На заході вже 5g впроваджують, а тут і не чути про такі плани, а 4g скоро взагалі здохне, я так відчуваю...(

Може перейти на Лайфселл? Там якраз є гарний тариф за 225 грн. за 150 гігабайт на 4 тижні? 

Чи може хтось може запропонувати щось інше, бо КС не буде нічого нового запроваджувати та й почитав я цього Комарова і зрозумів, що не лади у голові його і нічого окрім СРСР та плісняви у той голові не має, а життя коротке, аби його витрачати на минуле, коли на 500 метрів від тебе будується майбутнє? 

гарний пост ❤️

Рівень користувача 8
Позначка +3
Ураа!🕺 Ще 302 населені пункти України отримали доступ до зв’язку 4G.
Зокрема, на Волині це Горохів, Маневичі, Любомль, Рожище. У Закарпатській області – Берегове, Вишково, Нересниця. В Івано-Франківській - Космач, Долина, Галич, Печеніжин, Косів, Рогатин, Богородчани, Снятин. У Львівській області – Борислав, Мостиська, Червоноград. На Рівненщині – Великі Межирічі, Дубно, Городець, Дубровиця, Осова, Козин, Корець. У Тернопільській області – Борщів, Бережани, Козова. В Хмельницькій – Летичів, Ярмолинці, Полонне, Оринин. У Чернівецькій - Вижниця, Хотин.

Завдяки цьому ще 680 тисяч жителів України отримали можливість користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 4218 населених пунктів, де мешкають 22,8 млн людей, або 55% населення країни.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Iseg, развертывание сети связанно с условиями лицензии. График работ расписан, поэтому надеюсь, что вскоре будет и у вас 4G. 😊
Приятная новость, Киевстар запустил 4G в Никополе (проверено), Марганце (согласно карты) и Покрове (проверено). Спасибо!
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Robar, Band3 и Band7. Это 1800 МГц и 2600 МГц 🤓
Рівень користувача 8
Позначка +3
Нет никакого "перехода на 4G".
Оператор просто запускает новую сеть - все абоненты смогут пользоваться ею без дополнительных плат и ограничений по условиям текущих тарифов.

Т.е., тарифный план менять не нужно.
Рівень користувача 3
@vlad1401, только что повторно передала запрос. Надеюсь, очень скоро ситуация изменится в лучшую сторону. Спасибо за обратную связь. 🤗

Cпасибо я тоже надеюсь!! Но если не будет никаких улучшений в ближайшее время то у компаниии Киевстар абонентов Уменьшится!!!
Рівень користувача 8
Позначка +1

@Oblomoff вітаю, у кожного оператора різне покріття та навантаження і т.п., встановіть додаток “Експерт мережі” від київстар та зробіть тест швидкості, цей додаток одразу передасть результат тесту на сервер компанії!

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Lyubov1  а где мои сообщения из той темы, которую я создал и которую вы "об'єднали" с этой темой?

А, прошу прощения, увидел. Спасибо.

Но установка на телефон дополнительного приложения требует ресурсов память, трафик, батарея, процессорное время, а от меня будет требоваться тоже уделять своё время для работы с приложением, всё это должно как-то компенсироваться со стороны компании, которой я буду помогать улучшать качество своих услуг. Справедливо?

Частично, потому что Вас никто не заставляет, я всего лишь предлагаю, но с другой стороны Вы же потратили время и ресурсы на установку приложения Speedtest (скрины которого показывали), и вполне возможно потратили трафика вдвойне, на приложение и тест (при тестировании не через сервер киевстара). В приложении от киевстара при выполнении обычного теста “Проверка скорости” трафик не учитывается (т.к. тест внутри провайдера), остальные тесты  частично, поэтому Вам решать. Но вы всегда можете позвонить оператору и пообщаться!)

Рівень користувача 8
Позначка +2
@Shpegun60, напишіть мені в особисті повідомлення свій контактний номер, будь ласка. Я передам прохання нашим інженерам.
Рівень користувача 3
@vlad1401, я не могу вам ничего обещать. От меня это не зависит, но экспертам передана ваша информация. Они сделают все зависящее от них.
Спасибо большое!будем надеятся на положительный результат..
Рівень користувача 3
@Shpegun60, є план розвитку мережі. Його складають спеціалісти у цій сфері, виходячи з умов ліцензії, яку отримали. Щойно відбувається розгортання мережі 3/4G, мешканців обов'язково інформують. 🤗

У меня вопрос когда будет там покрытие 4g? в селе Махаринцы староконстантиновского района?суть проблемы (неполное покрытие, отсутствие 2/3G в ближайших селах,
и просьба об установке дополнительных передатчиков).а также просьба об увеличении мощности. Надеюсь, что меры будут приняты в оперативном порядке!!!
Рівень користувача 8
Позначка +4

Во первых это не вам адресовано!!!

Тоже вставлю 5 копеек. Если не нам, то кому? если Вам нужно ответ от сотрудников звоните 466 или пишите в чат.
Если не заметили, это форум, где одни пользователи, подсказывают другим.
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Iseg, развертывание сети связанно с условиями лицензии. График работ расписан, поэтому надеюсь, что вскоре будет и у вас 4G. 😊
Рівень користувача 8
Позначка +2
@user111, зараз населені пункти відображаються на карті. Можна перевірити. 🤗
Рівень користувача 1
Позначка
@user111, зараз населені пункти відображаються на карті. Можна перевірити. 🤗
Так, дякую!
Рівень користувача 3
@vlad1401, 🤗
25 дней еще прошло!! никаких улучшений нет! что делать?
и еще у Киевстар в последнее время вообще нету нового покрития 4g - ! c чем это связано?ждут низких частот???
Рівень користувача 3

здравствуйте скажите пожалуйста в смт .Старий Остропіль Хмельницкой области старокостянинівського района -до конца этого года -будет 4 g??????????
стоит покупать телефон и переходить на безлим интрнет ????
или проще перейти на другого мобильного оператора!! если вы не планируете покрывать этот населенный пункт 4 g до конца года?
Рівень користувача 8
Позначка +2
@Robar, если поддерживает нужный Band, сможете пользоваться)) Пользователи также давали рекомендации выше.
Рівень користувача 7
Позначка +1

@fery13, дякую. Спробую ще раз повторно передати інформацію інженерам для перевірки. Не втрачаю надію, що звернення не залишиться без уваги :innocent:

Скажіть будь ласка, чи є така можливість, закупити гігабайт на рік? 

Пояснюю - так, як Київстар не може і не бажає задовільнити мої потреби стосовно інтернету, то я вирішив підключити провідний інтернет, але справа в тому, що нічого в нас одвічного не має і провід теж інколи звисає і рветься, а я закордоном проводжу більшість свого часу, а вдома батьки. Я хотів би, аби вони завжди мали щось у запасі і тому, якби Київстар міг би продати гігабайти на рік, а не щомісячно зобов'язувати оплачувати тарифний план, то було б зручно. Я вважаю, що це непогана ідея і буде на це попит, хоч і невеликий. Наприклад є така можливість у Тримобайла, за 365 грн. на рік дають по 2,5 гіг щомісяця. 

Для прикладу, якщо наприклад у батьків дешевий тарифний план за 60 грн. і їм треба гігабайти, то чому би їх не продати на рік, при цьому щомісячно і так буде оплачуватись тарифний план за 60 грн..

Може щось подібне вже є, а я про це не знаю? 

Рівень користувача 6
Позначка

@fery13, на поточний момент такі загальнодоступні пропозиції відсутні.

Ваше звернення було зафіксовано та передано у відповідний підрозділ як пропозиція щодо розвитку та покращення послуг “Київстар”. На жаль, терміни реалізації подібної пропозиції не відомі.

Рівень користувача 8
Позначка +3

Когда-то конечно отключат, но не сразу

Рівень користувача 8
Позначка +2
Поддерживает
Рівень користувача 8
Позначка +5
@znam, на жаль, плану розвитку немає 😥 Новини дізнаємося одночасно з вами, але сподіваюся, що в цьому населеному пункті, який вас цікавить незабаром буде покриття 4G, і зможете насолоджуватись швидкісним Інтернетом без обмежень.

P.S .: слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті, на карті покриття 🤗

Відповісти