Як зняти обмеження швидкості Інтернету?


Рівень користувача 8
Позначка +5
 • Модератор
 • 13219 відповідей

Як зняти обмеження швидкості Інтернету: 5 способів

Помітили, що пригальмовують відео на YouTube, а відеоролики на Netflix довго завантажуються і буферизуються? Причин може бути багато — від проблем з вебсайтом до шкідливого ПЗ. Наша стаття допоможе усунути обмеження швидкості Інтернету й отримати максимум.

 Спосіб 1. Вимкнути обмеження швидкості QoS

Технологія QoS забезпечує нормальну роботу з’єднання під час перевантаження мережі.

 • Увійдіть у меню «Пуск» і знайдіть команду «Виконати». Щоб швидше знайти додаток, скористайтеся пошуком.

 • Відкрийте програму та впишіть у пошукове поле команду «gpedit.msc».

 • У вкладенні «Конфігурація комп’ютера» клацніть на «Адміністративні шаблони». Перейдіть у «Мережа» > «Планувальник пакетів QoS» > «Обмежити резервну пропускову здатність».

 • Оберіть пункт «Увімкнено» і вкажіть цифру «0».

 • Далі увійдіть в «Панель управління» і знайдіть пункт «Змінити дод. параметри доступу». Виберіть адаптер, через який відбувається з’єднання, і натисніть «Властивості». Виокремте пункт «Планувальник пакетів QoS».

Спосіб 2. Вимкнути «пожирачів» трафіку

Негативно впливають на швидкість Інтернету також різні фонові програми, які споживають багато трафіку. Для перевірки увійдіть у «Диспетчер завдань» > «Процеси» > «Мережа». Вимкніть непотрібні програми виокремте відповідну програму та натисніть на «Зняти завдання».

Спосіб 3. Налаштувати мережеву карту

Щоб поліпшити енергоефективність системи, деякі пристрої працюють в економному режимі. І мережева карта не виняток. Увійдіть у «Диспетчер пристроїв», а потім двічі клацніть на «Мережеві адаптери». У розділі «Управління електроживленням» знаходяться два пункти — «Дозволити від’єднання пристрою» і «Дозволити пристрою виводити комп’ютер з режиму сну». Приберіть :heavy_check_mark:з обох пунктів і збережіть зміни.

 Спосіб 4. Запустити турборежим у браузері

Турборежим значно пришвидшує завантаження сайтів. Він є у браузері Opera. Для Chrome потрібно завантажити спеціальне розширення. Наприклад, «Data Saver».

 Спосіб 5. Оновити драйвери роутера

Цей спосіб влаштовує тих, хто користується Wi-Fi. Швидкість трафіку може падати через застарілі прошивки маршрутизатора. Щоб оновити прошивку:

 1. дізнайтеся модель та апаратну версію роутера;

 2. зайдіть на сайт виробника;

 3. завантажте нову версію прошивки;

 4. під’єднайте роутер до комп’ютера за допомогою кабелю Ethernet;

 5. відкрийте налаштування роутера й оновіть ПО.

Як перевірити швидкість Інтернету?

Щоб перевірити, чи вдалось усунути обмеження швидкості Інтернету, проведіть тест. Можна використати онлайн-сервіс Speedtest на сайті оператора Київстар. Це швидкий, зручний і безкоштовний спосіб виміряти швидкість трафіку.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти