Як увімкнути 4G на iPhone?


Рівень користувача 8
Позначка +3

Налаштувати 4G на Айфон можна для поліпшення властивостей інтернету. Швидкість у цьому поколінні мобільного зв'язку збільшується у порівнянні з 3G майже в 6 разів. Тому при налаштуванні самого смартфона для роботи слід подбати про якість інтернету.

Перевірка підтримки 4G SIM-картою: алгоритм

Для абонентів Київстар перевірка потенційної можливості під'єднання до 4G в Україні відбувається за допомогою введення USSD-коду. Наберіть *245*4# на телефоні з потрібною вставленою картою, щоб отримати відповідь оператора. Якщо картка не підтримує четверте покоління, замінити її можна у будь-якому магазині Київстару.

Під’єднання 4G на iPhone

Перемикатися між типами під’єднання та передачі даних на смартфоні можна у налаштуваннях. Алгоритм переходу:

  1. Налаштування в телефоні.

  2. Стільниковий зв'язок.

  3. Параметри даних.

  4. Голос та дані.

  5. Тип передачі даних — від 2G до LTE.

Потрібно вибрати LTE на iPhone. Всі моделі, починаючи з iPhone 5, вже підтримують це покоління.

Додаткові поради: якщо не активується 4G на iPhone

Проблеми з під’єднанням можуть виникати програмні та технічні. Перед тим, як увімкнути 4G на айфоні, перевірте роботу інших мереж. Якщо і з ними бувають перебої, можна виконати такі дії: «Налаштування» — «Скинути» — «Скинути налаштування мережі». При цьому видаляються паролі від Wi-Fi та з'являються стандартні параметри передачі даних. Але зв'язок відновлюється.

Якщо є сигнал LTE, але дуже слабкий, то проблема може бути в антені. Заміна її триватиме менше ніж годину.

Як вимкнути 4G на Айфоні

Для збереження заряду на iPhone можна перемикатися на 3G. Для цього потрібно в налаштуваннях вимкнути LTE, VoLTE. Робиться це за кілька секунд. За необхідності можна знову повертатися до 4G.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти