Як перевірити сім-карту та телефон на сумісність з 4G інтернетом


Рівень користувача 8
Позначка +3

Передача даних у 4-му поколінні мобільного зв'язку майже в 6 разів швидше, ніж у третьому. Швидкість завантаження сторінок в інтернеті збільшена до 2,5 раза. 

Використовувати ці можливості можна і в Україні, якщо телефон та SIM підтримують під’єднання до 4G. Практично всі моделі смартфонів, випущені після 2018 року, підтримують 4G або LTE, але є кілька способів переконатися у цьому.

Підтримка 4G на смартфоні: інструкція з перевірки

Перевірка смартфона на підтримку 4G може бути виконана кількома шляхами. Все залежить від інтерфейсу мобільного пристрою. У налаштуваннях потрібно вибрати розділ «Зв'язок» та «Режими зв'язку» (або аналогічні назви), далі дивіться за виданими характеристиками:

  • якщо вказано під’єднання в діапазонах, потрібно вибрати 1800 та 2600 МГц;

  • якщо режими вказані переліком від автоматичного вибору LTE, то вибрати потрібно саме LTE;

  • можна знайти інформацію в описі телефону, знайшовши його на своїй моделі.

Київстар ще у 2017 році запровадив спеціальний USSD-код. Потрібно на телефоні набрати *245*5# та натиснути кнопку виклику. Протягом кількох хвилин ви отримуєте відповідь від оператора.

Підтримка SIM-картою Київстар 4G

Процедура, як перевірити, чи підтримує сім-карта 4G, майже така ж. Тут подивитися результат можна за допомогою введення коду *245*4# на телефоні, в який вставлена ​​сімка, що перевіряється.

Якщо SIM не підтримує четверте покоління, замінити її можна у найближчому магазині Київстар на USIM, це спеціальна сім-карта з підтримкою 4G. При цьому ваш номер телефону залишається незмінним, а дані щодо тарифів та балансу зберігаються.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти