«Sim для планшета»


Рівень користувача 8
Позначка +3

Послуга «SIM для планшета» дозволяє використовувати ще одну SIM-карту для інтернету в планшеті, другому смартфоні або в модемі, маючи один номер та рахунок для основної та додаткової карток. Тобто абонент буде оплачувати вартість мобільного інтернету за одним номером, а зможе користуватися ним одночасно на двох пристроях.

 

Підключити послугу «SIM для планшета» можна самостійно – необхідно придбати універсальний стартовий пакет «SMART SIM» або використати другу SIM-карту, яка вже є у деяких стартових пакетах. Інструкція для підключення послуги доступна в описі за посиланням. Також «SIM для планшета» можна підключити у одному із 500 фірмових магазинів Київстар.

 

Для абонентів, які обслуговуються за договором (для фізичних осіб) вартість послуги з 1 серпня – 30 гривень за місяць. Для абонентів передплаченої форми обслуговування з 10 серпня 2020 року вартість послуги буде становити 1 грн за день.

 

Для абонентів за договором та передплати, у яких вартість послуги включена в тариф (тобто складає 0 грн) – умови продовжують діяти без змін.

 

Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу. У абонентів передплати, які сплатили послугу до 9 серпня включно, оплата за старими умовами. Нові умови почнуть діяти с наступної планової дати оплати, тобто після завершення вже оплаченого періоду.


7 Відповідей

А будут ли вводиться ограничения скорости при скачивании больших файлов?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Ruslan9815:thinking: ви имеете ввиду “Политику справедливого пользования сетевыми ресурсами”? 

Позначка +1

@Xomyak, а ограничения по  “Политике справедливого пользования сетевыми ресурсами” вводятся в любом случае, если тарифный план с безлимитным трафиком.

Пропав інтернет на карті для планшета вже більше тижня. 

Гроші списуються за послугу регулярно

До оператора дозвонитись нереально

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pacon, напишіть мені, будь ласка, номер телефону в особисті повідомлення. Перевірю ситуацію з другою SIM-картою. 

Добрий день!Сім для планшету не працює вже другий тиждень-навіть мережу не бачить.Ходив в центр обслуговування абонентів.Кажуть оновлення.Скільки ще буде тривати не знають.Може Ви якось допоможете?

Дякую

Рівень користувача 8
Позначка +5

@AlexG, напишіть мені, будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю звернення, і як тільки складності в роботі послуги будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Відповісти