Що робити якщо не працює VPN?


Рівень користувача 8
Позначка +5
  • Модератор
  • 13344 відповідей

VPN: що це і навіщо потрібен сервіс

Додаток VPN зараз актуальний для багатьох користувачів, тому в деяких маршрутизаторах навіть є окремі VPN-сервери. VPN – це віртуальна приватна мережа, яка працює без доступу в Інтернет, а підключитися до неї можна практично з будь-якого місця. Часто така мережа використовується для віддалених співробітників, перегляду трансляцій з різних точок по всьому світу та інших задач, що дозволяють обійти певні географічні обмеження. У цьому матеріалі ми розповімо, з яких причин часто не працює VPN, чому немає з'єднання на телефоні та що робити, якщо сервіс перестав підключатися на комп'ютері.

Не працює VPN: можливі причини

Хочете користуватися Інтернетом без будь-яких обмежень, а також турбуєтеся про захист своїх даних? З цими завданнями впорається технологія VPN, але тільки за умови, якщо було проведене правильне налаштування для роботи на Windows, Android або інших операційних системах.

Якщо сервіс став погано працювати, постійно випливає помилка або перепиняється з'єднання, рекомендуємо ознайомитися з можливих причин такої неполадки:

  1. Якщо ви не бачите певний сайт після з'єднання з VPN, проблема може бути в налаштуваннях DNS. Також можна спробувати очистити кеш і перезавантажити комп'ютер.

  2. Іноді перебої з роботою виникають, якщо ви намагаєтеся використовувати кілька інструментів VPN одночасно на різних пристроях.

  3. Якщо з'єднання присутнє, але сайти все одно не завантажуються, спробуйте запустити браузер на інших пристроях – можливо проблема з точкою доступу.

  4. Якщо приватна віртуальна мережа не працює відразу ж після установки, причина може бути в не правильному налаштуванні інструментів. Рекомендуємо видалити додаток, перезавантажити комп'ютер, заново встановити клієнт і ще раз перезавантажити пристрій.

  5. Перевірте налаштування VPN. Для цього виберіть опцію «Використовувати з'єднання UPD».

  6. Іноді інструмент не працює в домашній мережі, тому варто спробувати підключитися до VPN через громадську точку доступу (кафе, бібліотеку, парк).

  7. Деякі програми блокують сервер, тому спробуйте відключити захисне програмне забезпечення на комп'ютері.

Якщо VPN все одно не працює або виникла інша проблема із з'єднанням, рекомендуємо пошукати додаткову інформацію на сайті.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти