Вирішено

Роздача точки доступу на інші пристрої / Оновлення операційної системи за допомогою мобільного Інтернету

• Новачок
  • 0 відповідей
Якщо я підключив тариф максимальний безлім+ ,чи зможу я використовувати свій телефон як точку доступу для інших пристроїв?
icon

Найкраща відповідь від Stas 12 October 2017, 22:09

Переглянути оригінал

255 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pava74, на жаль, мушу погодитись з відповіддю вище 🙄

Рівень користувача 8
Позначка +1

безлім на певні додатки, соцмережі, музику та ігри, зберігається, якщо користуватись ними через точку доступу?

Ні.

безлім на певні додатки, соцмережі, музику та ігри, зберігається, якщо користуватись ними через точку доступу?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Felixlox, на сьогодні відкрита “аварія”: 

GPRS. Складнощі при використанні режиму "Модем" в пристроях Apple Iphone (GSM / INFO)

При спробі скористатися в мобільних пристроях Apple Iphone режимом "Модем", відображається помилка: "Що би включити" Режим модема "для цього облікового запису, зверніться в Kyivstar.”

Про ситуацію відомо. Приносимо вибачення за тимчасові незручності, ми докладаємо всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

ID: 638026

Ви можете написати мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Felixlox, уточніть, будь ласка, у вас iPhone? 

Так, це інтерфейс iOS.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Felixlox, уточніть, будь ласка, у вас iPhone? 

Добрий день!Як я можу підключити режим модему Киевстар?Не можу роздавати інтернет на свій планшет,або на ноутбук!Я зараз за кордоном и може є номер на який треба відіслати повідомлення?В мене тариф ТВІЙ Вибір
Буду чекати відповіді...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@freezeeua, якщо виникнуть додаткові питання, звертайтесь 🤗

Рівень користувача 1

Питання: будуть зніматися Мб за користування цими додатками на ПК? 

Навіть якщо ваш тариф передбачає нетарифіковані сервіси, то в режимі використання телефону як USB модему - всі сервіси тарифікуються.

Дякую за відповідь ^_^

Рівень користувача 8
Позначка +1

Навіть якщо ваш тариф передбачає нетарифіковані сервіси, то в режимі використання телефону як USB модему - всі сервіси тарифікуються.

Рівень користувача 1

Добрий вечір. Я живу на окупованій території (м. Енергодар). Раніше був на Vodafone, а у зв’язку з тим що зв’язок цього опертора був заглушний перейшов на Київстар. 
Провідний інтернет також, м’яко кажучи, не дуже добрий.
Тому я підключаю телефон як “USB-модем” до ПК.  Користюсь Зум, Ютуб, Твіч, Ютуб М’юзік. 

P.S.: Також користуюсь Телеграм та інші месенджери.
Дякую!

Дякую)

Рівень користувача 5
Позначка +1

@G.G. так. Київстар ніколи не мав, і, сподіваюся, не буде мати обмежень на роздачу інтернету.

Добридень,

Скажіть, якщо я підключу тариф "Твій максимум", який передбачає безлімітний інтернет, то чи зможу я роздавати свій інтернет іншим пристроям (ноутбук/інший телефон)?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Приветствую. Такой вопрос. Если я подключу тариф "Love" на телефон, там есть безлимитный доступ к "Netflix", так вот, если я раздам интернет на консоль "Xbox" и на консоли запущу приложение "Netflix", то смогу ли я просматривать контент безлимитно, и этот же вопрос касается "Youtube" на консоли. Спасибо.

При роздачі інтернету - весь трафік тарифікується.

Приветствую. Такой вопрос. Если я подключу тариф "Love" на телефон, там есть безлимитный доступ к "Netflix", так вот, если я раздам интернет на консоль "Xbox" и на консоли запущу приложение "Netflix", то смогу ли я просматривать контент безлимитно, и этот же вопрос касается "Youtube" на консоли. Спасибо.

Рівень користувача 1

Спасибо! Оператор предложил обновить ОС, а телефон пишет, что у меня последняя версия... Похоже, что проблема в старом iphone 4 и его iOS 7.1.2

Рівень користувача 3
Позначка +1

@polymerguy, спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для вирішення даної ситуації

Рівень користувача 6
Позначка

Удивительно как люди забаненные в Гугле находят этот форум.

http://appls.me/obzory/chto-oznachaet-carrier-v-rezhime-modema-na-iphone-6-6s/

Рівень користувача 1

Доброго времени суток,

подскажите, пожалуйста, как решить следующую проблему. Купил киевстар пакет с 25 гб мобильного интернета специально чтобы раздавать интернет с помощью своего старенького iphone 4. К моему глубокому разочарованию при попытке настроить personal hotspot появляется сообщение ‘to enable personal hotspot on this account, contact carrier.’ Перезагрузка и сброс настроек сети не помогают. iOS 7.1. 2.  Мобильный интернет работает на телефоне. Заранее спасибо за помощь!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lukasz57, відповідь залишається незмінною: зі сторони Компанії такі блокування відсутні.

Ви пробували переставити SIM-карту в інший телефон і протестувати роботу точки доступу?

Зі смартфону інтернет не блокується. Відключається, з періодичністю 7-8 хв, точка доступу WI-FI, потрібно її перезапускати. Тарифний план “Онлайн без меж”(?!). Знову запитую - Скільки доплатити? Якщо не блокуєте ви то хто?

Рівень користувача 6
Позначка

@Lukasz57, як написала вище  @Xomyak, з нашого боку блокування відсутні.  Доступ в інтернет з самого телефону працює при цьому у вас коректно?

Блокування працює безвідмовно. 7-8 хвилин і інтернет пропадає. speedtest - 34 мс./ 21 мбіт/3.2 мбіт(це коли він є). Добре. А скільки треба вам доплатити, аби ви не блокували роздачу?

Модель телефону Redmi9a. Цікаво, що місяців зо три тому роздача працювала.

Відповісти