Вирішено

Роздача точки доступу на інші пристрої / Оновлення операційної системи за допомогою мобільного Інтернету

• Новачок
  • 0 відповідей
Якщо я підключив тариф максимальний безлім+ ,чи зможу я використовувати свій телефон як точку доступу для інших пристроїв?
icon

Найкраща відповідь від Stas 12 October 2017, 22:09

Переглянути оригінал

255 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Felixlox, уточніть, будь ласка, у вас iPhone? 

Так, це інтерфейс iOS.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Felixlox, на сьогодні відкрита “аварія”: 

GPRS. Складнощі при використанні режиму "Модем" в пристроях Apple Iphone (GSM / INFO)

При спробі скористатися в мобільних пристроях Apple Iphone режимом "Модем", відображається помилка: "Що би включити" Режим модема "для цього облікового запису, зверніться в Kyivstar.”

Про ситуацію відомо. Приносимо вибачення за тимчасові незручності, ми докладаємо всіх зусиль для оперативного вирішення ситуації.

ID: 638026

Ви можете написати мені в особисті повідомлення ваш номер телефону. Я зареєструю технічне звернення. Як тільки складності будуть усунені, вас проінформують в SMS. 

безлім на певні додатки, соцмережі, музику та ігри, зберігається, якщо користуватись ними через точку доступу?

Рівень користувача 8
Позначка +1

безлім на певні додатки, соцмережі, музику та ігри, зберігається, якщо користуватись ними через точку доступу?

Ні.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Pava74, на жаль, мушу погодитись з відповіддю вище 🙄

Відповісти