Вирішено

Роздача точки доступу на інші пристрої / Оновлення операційної системи за допомогою мобільного Інтернету

Показати перший допис

255 Відповідей

Рівень користувача 1

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Navtex, я уточню информацию. Завтра напишу развернутый ответ по вашему вопросу. 

Є така проблема.

1. Андроїд телефон (не важливо який, оскільки пробував з двох різних брендів)
  2. Роутер Асус сучасний rt ac 68u

Ситуація:

А) Я створюю точку доступу WIFI з телефону - ВСЕ ОК, ноутбук під*єднується. доступ до мережі є. Швидкість близько 30. 

Б) Я створюю точку доступу WIFI з телефону  і на роутері вмикаю режим репітера (бо WIFI з телефону не “добиває” куди мені треба - ВСЕ НЕ ПРАЦЮЄ. Немає доступу до мережі ні з телефону самого, ні з репітованої мережі (поставив іншу назву SSID).   

В) Я під*єдную телефон до роутеру через usb , налаштування в андроїді вмикаю юсб модем,  в самому роутері WAN також ставлю через usb.  . ВСЕ НЕ ПРАЦЮЄ. Немає доступу ні з телефону самого, ні з мережі (як LAN, Так і WIFI)

Таке враження, що Київстар блокує сценарії Б та В. Чи це так? Допоможіть налаштувати. будь ласка. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@костянтин зеров:thinking: якщо за сценарієм "А” все працює, то проблема не в мережі. 
Друзі, @KurwaMatj, @kikiwora, @Kimeri є ідеї?

перевірив на роутері тп лінк - так само

При цьому що цікаво, не можна навіть зайти на speedtest.

Сторінку може з 10 разу і відкриє, але пише Finding optimal server…  і не дає перевірити швидкість

Рівень користувача 8
Позначка +1

При цьому що цікаво, не можна навіть зайти на speedtest.

Сторінку може з 10 разу і відкриє, але пише Finding optimal server…  і не дає перевірити швидкість

Маю на хазяйстві 2 репітери, завтра протестую ваші сценарії, і відпишу про результати.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, дякую :hugging:

питання актуальне

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, вдалось протестувати сценарії?

Рівень користувача 8
Позначка +1

питання актуальне

@KurwaMatj, вдалось протестувати сценарії?

Затестив по такій схемі, все працює. Інтернет є як на “роздающому” пристрої, так і на “приймаючому”. Шукайте проблему в своєму телефоні/роутері.

Можно ли использовать телефон как раздатчик если у тебя в тарифе есть приложения без тарификации трафика? Будет ли тарификация трафика с другого устройства в приложении без тарификации трафика?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Будет, на сколько я знаю.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Можно ли использовать телефон как раздатчик если у тебя в тарифе есть приложения без тарификации трафика? Будет ли тарификация трафика с другого устройства в приложении без тарификации трафика?

На роздачу тарифікується абсолютно все.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Greatgod, при використанні телефону в якості модему або як точки доступу (mobile hotspot / tethering) трафік буде тарифікуватися. Ця інформація є на офіційному сайті в розділі "У яких ще випадках трафік може тарифікуватися".

Маю тариф Smart, він включає додатки на які не тарифікуються мобільний інтернет. Якщо роздати інтернет на пк і дивитися там, наприклад YouTube, чи буде діяти безлім там??? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Маю тариф Smart, він включає додатки на які не тарифікуються мобільний інтернет. Якщо роздати інтернет на пк і дивитися там, наприклад YouTube, чи буде діяти безлім там??? 

Ніт.

Рівень користувача 6
Позначка

Маю досвід роздачі інтернету на телевізор и перегляду Київстар тв, мегабайти не списувалися.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Маю досвід роздачі інтернету на телевізор и перегляду Київстар тв, мегабайти не списувалися.

Це радше одиничне виключення з правил, яке може траплятись у Київстар як в нашу сторону, так і в Його сторону. Сьогодні не списуються, а завтра спишуться.
За умовами користування, весь трафік що іде на роздачу - тарифікується. Це - аксіома.

Рівень користувача 2

Вы можете раздавать на любые устройства с любых устройств, но не снимают мегабайты только в официальных приложениях. И если на телевизоре установлено оф. приложение, трафик останется не именным. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Вы можете раздавать на любые устройства с любых устройств, но не снимают мегабайты только в официальных приложениях. И если на телевизоре установлено оф. приложение, трафик останется не именным. 

Ото нарадите пану, а він через тиждень прийде нити чого знімаються мегабайти.

Рівень користувача 6
Позначка

@Max7v, на жаль, @KurwaMatj  правий :disappointed:

При використанні телефону в якості модему або як точки доступу (mobile hotspot / tethering) трафік буде тарифікуватися. Ця інформація є на офіційному сайті в розділі "У яких ще випадках трафік може тарифікуватися".

до недавнього часу могла роздавати інтернет, а зараз не можу, чому?

Рівень користувача 8
Позначка +1

до недавнього часу могла роздавати інтернет, а зараз не можу, чому?

Це тільки у Водафона обмеження по роздачі, з боку Київстар обмежень по роздачі в природі не існує.

в мене київстар, і я чомусь не можу роздати

Відповісти