Вирішено

Роздача точки доступу на інші пристрої / Оновлення операційної системи за допомогою мобільного Інтернету

Показати перший допис

255 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

за інформацією від служби підтримки Apple, прошивка стане доступна на початку серпня

Дівчата - такі дівчата...))

Рівень користувача 8
Позначка +5

@KurwaMatj, виправила :wink:

P.S.: щоби швидше відповідати і в темах, і в особистих, скопіювала відповідь і не оновила її. Дякую вам, що слідкуєте за моїми коментарями. 

Київстар явно пішов шляхом Водафону. Роздача зі смартфону заблокована. Починає працювати а за приблизно 7 хвилин вирубаєтьтся. Після перепідключення те саме. Money?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Київстар явно пішов шляхом Водафону. Роздача зі смартфону заблокована. Починає працювати а за приблизно 7 хвилин вирубаєтьтся. Після перепідключення те саме. Money?

Дивіться до телефону і мережі, Київстар (принаймні наразі) не блокує роздачу в жодному з тарифів. Попробуйте роздати з іншого телефону, і переконайтесь в хорошому сигналі мережі, і чи не випадає з’єднання в 2G.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lukasz57:thinking: з нашого боку такі блокування відсутні. Уточніть, будь ласка, а яка у вас модель телефону?

Модель телефону Redmi9a. Цікаво, що місяців зо три тому роздача працювала.

Блокування працює безвідмовно. 7-8 хвилин і інтернет пропадає. speedtest - 34 мс./ 21 мбіт/3.2 мбіт(це коли він є). Добре. А скільки треба вам доплатити, аби ви не блокували роздачу?

Рівень користувача 6
Позначка

@Lukasz57, як написала вище  @Xomyak, з нашого боку блокування відсутні.  Доступ в інтернет з самого телефону працює при цьому у вас коректно?

Зі смартфону інтернет не блокується. Відключається, з періодичністю 7-8 хв, точка доступу WI-FI, потрібно її перезапускати. Тарифний план “Онлайн без меж”(?!). Знову запитую - Скільки доплатити? Якщо не блокуєте ви то хто?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lukasz57, відповідь залишається незмінною: зі сторони Компанії такі блокування відсутні.

Ви пробували переставити SIM-карту в інший телефон і протестувати роботу точки доступу?

Рівень користувача 1

Доброго времени суток,

подскажите, пожалуйста, как решить следующую проблему. Купил киевстар пакет с 25 гб мобильного интернета специально чтобы раздавать интернет с помощью своего старенького iphone 4. К моему глубокому разочарованию при попытке настроить personal hotspot появляется сообщение ‘to enable personal hotspot on this account, contact carrier.’ Перезагрузка и сброс настроек сети не помогают. iOS 7.1. 2.  Мобильный интернет работает на телефоне. Заранее спасибо за помощь!

Рівень користувача 6
Позначка

Удивительно как люди забаненные в Гугле находят этот форум.

http://appls.me/obzory/chto-oznachaet-carrier-v-rezhime-modema-na-iphone-6-6s/

Рівень користувача 3
Позначка +1

@polymerguy, спробуйте звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для вирішення даної ситуації

Рівень користувача 1

Спасибо! Оператор предложил обновить ОС, а телефон пишет, что у меня последняя версия... Похоже, что проблема в старом iphone 4 и его iOS 7.1.2

Приветствую. Такой вопрос. Если я подключу тариф "Love" на телефон, там есть безлимитный доступ к "Netflix", так вот, если я раздам интернет на консоль "Xbox" и на консоли запущу приложение "Netflix", то смогу ли я просматривать контент безлимитно, и этот же вопрос касается "Youtube" на консоли. Спасибо.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Приветствую. Такой вопрос. Если я подключу тариф "Love" на телефон, там есть безлимитный доступ к "Netflix", так вот, если я раздам интернет на консоль "Xbox" и на консоли запущу приложение "Netflix", то смогу ли я просматривать контент безлимитно, и этот же вопрос касается "Youtube" на консоли. Спасибо.

При роздачі інтернету - весь трафік тарифікується.

Добридень,

Скажіть, якщо я підключу тариф "Твій максимум", який передбачає безлімітний інтернет, то чи зможу я роздавати свій інтернет іншим пристроям (ноутбук/інший телефон)?

Рівень користувача 5
Позначка +1

@G.G. так. Київстар ніколи не мав, і, сподіваюся, не буде мати обмежень на роздачу інтернету.

Дякую)

Рівень користувача 1

Добрий вечір. Я живу на окупованій території (м. Енергодар). Раніше був на Vodafone, а у зв’язку з тим що зв’язок цього опертора був заглушний перейшов на Київстар. 
Провідний інтернет також, м’яко кажучи, не дуже добрий.
Тому я підключаю телефон як “USB-модем” до ПК.  Користюсь Зум, Ютуб, Твіч, Ютуб М’юзік. 

Питання: будуть зніматися Мб за користування цими додатками на ПК? 

P.S.: Також користуюсь Телеграм та інші месенджери.
Дякую!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Навіть якщо ваш тариф передбачає нетарифіковані сервіси, то в режимі використання телефону як USB модему - всі сервіси тарифікуються.

Рівень користувача 1

Навіть якщо ваш тариф передбачає нетарифіковані сервіси, то в режимі використання телефону як USB модему - всі сервіси тарифікуються.

Дякую за відповідь ^_^

Рівень користувача 8
Позначка +5

@freezeeua, якщо виникнуть додаткові питання, звертайтесь 🤗

Добрий день!Як я можу підключити режим модему Киевстар?Не можу роздавати інтернет на свій планшет,або на ноутбук!Я зараз за кордоном и може є номер на який треба відіслати повідомлення?В мене тариф ТВІЙ Вибір
Буду чекати відповіді...

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Felixlox, уточніть, будь ласка, у вас iPhone? 

Відповісти