Вирішено

Роздача точки доступу на інші пристрої / Оновлення операційної системи за допомогою мобільного Інтернету

• Новачок
  • 0 відповідей
Якщо я підключив тариф максимальний безлім+ ,чи зможу я використовувати свій телефон як точку доступу для інших пристроїв?
icon

Найкраща відповідь від Stas 12 жовтень 2017, 22:09

Можете 😉
Переглянути оригінал

161 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +4
Можете 😉
Рівень користувача 3
Позначка
У мене є лишній iphone 5 я вставив у нього інтернет сім пару і використовую як роутер, але так як вайфай від телефона слабкий я настроїв маршрутизатор як ретранслятор і вайфаю тепер завались і все супер!!🙂
Рівень користувача 3
Позначка
Я роздаю вайфай з запасного телефона iphone5, але так як він роздає вайфай слабкий, то я зробив з маршрутизатора ретранслятор і тепер вайфай скрізь. А ви як робите?
Рівень користувача 3
Позначка
А ми використовуєм якісні роутери, для яких ретранслятори не потрібні :)

Якщо треба якісне покриття на великій площі, раджу Google Wi-Fi. На днях тестив, краща MESH-система з тих що є. Мав справу з AmpliFi та UniFi MESH, тому опираюсь на власний досвід.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Роздаю вай фай з iPhone 7 - все чудово працює
Рівень користувача 1
Почему, я, немогу использовать телефон в режиме модема? Немогу раздавать вайфай, устройство, которое я подключаю, пишет: что нет доступа к интернету. Интернет ведь безлим в тарифе "Максимальный безлим+", если я не ошибаюсь.
Рівень користувача 8
Позначка +4
Да, интернет безлимитный (при условии что абонентская плата снята за месяц).
Ограничений на раздачу\загрузку\выгрузку\просмотр видео (как у других операторов) нет.
Советую проверить настройки.
Рівень користувача 1
Ограничений на раздачу\загрузку\выгрузку\просмотр видео (как у других операторов) нет.

Может нужно перезагрузить телефон? Я просто только подключил тариф час назад и сразу решил опробовать.
Рівень користувача 1

Все заработало после перезагрузки. 💪🏻 👍🏻
Позначка
Є девайс №1 (moto z) із сімкартою київстару. При спробі роздавати Інтернет через системний андроїдівський hotspot на будь-якому підключеному девайсі Інтернет відсутній (до wi-fi мережі умовний девайс №2 приєднується, але при спробі зайти на будь-який ресурс: 'Server not found')

Якщо на девайсі №1 скинути APN до дефолтних (зараз там www.ab.kyivstar.net) – девайс №2 нормально і успішно в Інтернет виходить. Але мені таке не підходить, так як за відсутності APN в роумінгу ніяк не виходить користуватися Інтернетом.

Є ідеї чому так, і чи можливо це пофіксати?

ps. ребутати девайси і решту маячні не пропонувати.
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Tapac, ласкаво просимо в нашій спільноті!
Коли у вас працюють дефолтні налаштування, то Інтернет роздається на інші пристрої в межах України, бо спрацьовує коригування налаштувань від оператора. Закордоном коригування не працює. Тому дуже важливо встановити вірну APN. В ній не повинно бути "http://". Для контрактних номерів правильна APN: www.kyivstar.net, для номерів передплати - www.ab.kyivstar.net
Якщо вірно все налаштуєте, навіть в роумінгу, зможете роздавати hotspot.
Підключив собі даний тариф: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/maxunlim-p тільки через те, що там безлімітний Інтернет. Але чомусь при роздачі Інтернету, максимальна швидкість 7 мб/сек., а з самого телефону доходить до 20 мб/сек. Це нормально? Якщо так, то потрібно про це добросовісно заявляти в тарифі.
20 мб, я рахую, що це дуже добре, для 3G на смартфоні, але хотілося б таку ж швидкість отримувати і на комп'ютері.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@nikone конечно это нормально, возможно это связанно с Вашим оборудованием на ПК. Но я б Вам советовал подключать телефон через кабель) так надежнее.
Рівень користувача 3
Позначка +1
@nikone, вітаю вас в спільноті!
В вашому тарифі відсутні обмеження швидкості при роздачі інтернету. Stas має рацію - обладнання може впливати на швидкість.
@Stas @Jusik, Дякую за відповіді. Незабаром куплю 3G-4G роутер, надіюся, що ситуація виправиться.
Чи е можливість роздачі інтернету з телефона на ноутбук в тарифі безлім 95 грн/міс.?
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Romanroma, вітаємо в нашій спільноті!
Так, є😉
Хотел бы раздавать интернет точкой доступа себе на ноутбук в селе..., пусть это будет пакет подороже, но зато без других модемов, провайдеров, а все в одном телефоне и за одну абонплату?!..
Честно говоря даже не могу поверить, что в обслуживании абонентов у киевстара такая серьезная косячина, как невозможность связаться с оператором!!!! Это немыслимо!, я теперь точно Водафон ни на что не променяю!!!- он небо, а киевстар подземелье(( Пришлось региться в этом сообществе,чтобы вживую с кем-то пообщаться и выяснить свой вопрос! Зоряна просто никчемный робот)))
Рівень користувача 6
Позначка +1
@San_ok, добро пожаловать в сообщество!
Да, конечно, мобильный интернет всегда можете раздавать и на другие устройства для пользования.
Рівень користувача 2
Можете ;) Брехня. Не могу я подключить еще один ПК к интернету. Звонил оператору, они говорят только один ПК.
Рівень користувача 2
Да, конечно, мобильный интернет всегда можете раздавать и на другие устройства для пользования.

ОК. У меня контракт "90 безлим". Я модем подключил к ПК-1, а ПК-2 подключил к ПК-1 по LAN (витая пара), и вбил настройки протокола. Связь между двумя ПК есть, а интернет на ПК-2 нет !

ОК. У меня контракт "90 безлим". Я модем подключил к ПК-1, а ПК-2 подключил к ПК-1 по LAN (витая пара), и вбил настройки протокола. Связь между двумя ПК есть, а интернет на ПК-2 нет !

надо вот так http://ru.d-ws.biz/articles/ics-from-windows-7.shtml
Рівень користувача 2

надо вот так http://ru.d-ws.biz/articles/ics-from-windows-7.shtml

Да, так и есть! Я тебе больше скажу. Когда я подключаю на ПК-1 Интертелеком, то интернет очень хорошо раздается, а вот именно Киевстар и не хочет.

Да, так и есть! Я тебе больше скажу. Когда я подключаю на ПК-1 Интертелеком, то интернет очень хорошо раздается, а вот именно Киевстар и не хочет.

вариант с изменением значений ТТЛ в пакетах рассматривали?

например https://pikabu.ru/story/obkhod_blokirovki_razdachi_interneta_s_telefona_4612750

btw, интересный момент
надо будет на своем usb-модеме расшарить инет и посмотреть на результат (у меня тариф Онлайн 3Ж+ )

upd2: как вариант -- на компе, являющимся шлюзом, можно поднять прокси (например, сквид http://www.serassio.it/SquidNT.htm ), а второй комп настроить на работу через этот прокси-сервер
через проксю -- оно, конечно, не совсем полноценный интернет, но хоть как-то, чем никак
готовой конфигурацией сквида, если надо, могу поделиться

Відповісти