Про забезпечення якості користування мобільним інтернетом

Показати перший допис

39 Відповідей

Рівень користувача 1

сьогодні 17 жовтня а в мене вже лімит 08 Мбит\с це просто жах Київстар ви що робите, я з такими умовами у вас тариф тоді не підключав

Рівень користувача 8
Позначка +1

Проведіть собі оптику і качайте торенти на здоров’я. 

Рівень користувача 2

як зрозуміти, що нас дійсно дурять?) швидкість інтернету в години пік для всіх не зміниться,  але ті кому дійсно потрібні великі обсяги трафіку будуть страждати! ура!!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Я підтримую ці зміни, які зробив Київстар. Тепер є вибір- бо якийсь день сидиш вдома під швидкісний вай фай і не треба інтернету, а якийсь десь у Карпатах та треба відеозв’язок та інше, що потребує багато інтернету. Ось і маємо тепер зручність, бо старі 3 гб на день мене не влаштовувало. тепер знаю що можу до 40 гб інтернету використати на власний розсуд коли мені треба. Дякую, що дослухалися до прохань абонентів!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@justice, @xxzxcuzxme:sweat:

Рівень користувача 1

З 5 жовтня 2020 року Київстар покращує умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» та більше не буде обмежувати швидкість інтернету після використання абонентами  3000 Мб протягом дня. Натомість абоненти зможуть використовувати на максимальній швидкості  до 40 000 Мб мобільного інтернету протягом періоду дії пакета послуг. Інші умови Політики залишаються без змін.

Таким чином кількість інтернет-користувачів, які підпадають під дію Політики стане значно меншою. Наприклад, якщо абонент витрачає у середньому 20 000 Мб трафіку за місяць, але у конкретний день його треба використати 5000 Мб, то мобільний інтернет у нього буде на максимально доступній швидкості. А Київстар, згідно з даними міжнародної компанії Ookla, забезпечуює середню швидкість мобільного інтернету понад 20 Мбіт/c. 

Цікаво, що у серпні 2020 року абоненти Київстар використовували у середньому близько 7000 Мб трафіку. Тобто новий ліміт майже у 6 разів більший від середнього використання інтернету та для більшості користувачів буде значно зручнішим, ніж попередні умови.

Найс, сьогодні використав 3 гб інтернету, і отримав обмеження до 0,8 мбіт/c. Про які ви 40 гігабайт в день говорите, ало?! Переважно 6 гб в день вистачало (це без скачувань різних ігор і т.д.), а тепер ще краще 3 гб вдень і ліміт!

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yakimchuk Taras, ці зміни вступили в дію з 5 жовтня 2020 року. Якщо за вашим номером обмеження встановлюється інакше, будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для індивідуальної перевірки.

Рівень користувача 4
Позначка

Я думаю, що в кого є можливість провести оптику, той її проводить, але ж ця недолуга країна не може надати нічого своїм громадянам, окрім щоденного геморою, а такі компанії, як Київстар, ще підсилюють його. 

Ось і лишається людям виживати, хто як може...

Рівень користувача 8
Позначка +2

Легко казати коли ти живеш у місті, а от поза містами вже ніякої оптики немає.
Єдиний варіант отримати доступ до мережі там - це скористатись LTE.

Взагалі не зрозуміло - якщо ти (компанія) не можеш надати користувачам нормальний доступ до мережі по проводу, то навіщо ти дозволяєш собі блокувати їх за використання мобільної мережі, що залишається єдиним варіантом.

З 5 жовтня 2020 року Київстар покращує умови «Політики справедливого користування мережевими ресурсами» та більше не буде обмежувати швидкість інтернету після використання абонентами  3000 Мб протягом дня. Натомість абоненти зможуть використовувати на максимальній швидкості  до 40 000 Мб мобільного інтернету протягом періоду дії пакета послуг. Інші умови Політики залишаються без змін.

Таким чином кількість інтернет-користувачів, які підпадають під дію Політики стане значно меншою. Наприклад, якщо абонент витрачає у середньому 20 000 Мб трафіку за місяць, але у конкретний день його треба використати 5000 Мб, то мобільний інтернет у нього буде на максимально доступній швидкості. А Київстар, згідно з даними міжнародної компанії Ookla, забезпечуює середню швидкість мобільного інтернету понад 20 Мбіт/c. 

Цікаво, що у серпні 2020 року абоненти Київстар використовували у середньому близько 7000 Мб трафіку. Тобто новий ліміт майже у 6 разів більший від середнього використання інтернету та для більшості користувачів буде значно зручнішим, ніж попередні умови.

Трафік с YouTube чи Netflix теж враховується в “безлімітному” тарифі? Якщо так, то не бачу сенсу в ваших “безлімітних“ тарифах, для кого вони? В такому випадку більш доречніше підключити тариф Smart с 12 Гб на місяць та без тарифікації трафіка по багатьох відомих відео ресурсів.
Або не враховувати трафік з популярних відео ресурсів в ваших “безлімітних” тарифах. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Dmitry Tokarev, ваше побажання буде передано на розглядання у відповідний відділ. 

Поясніть,будь ласка,як при тарифі,МАКСИМАЛЬНИЙ БЕЗЛІМ , може бути інтернет за мінусом?я платою кожні чотири неділі за новий пакет послуг,а у мене мінус,це як?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Поясніть,будь ласка,як при тарифі,МАКСИМАЛЬНИЙ БЕЗЛІМ , може бути інтернет за мінусом?я платою кожні чотири неділі за новий пакет послуг,а у мене мінус,це як?

Вимкніть Т9, і попробуйте описати вашу проблему більш зрозуміліше.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Yurjy N:thinking: я вірно зрозуміла, що у вас мінус по МБ?

Відповісти