Про додаткові пакети мобільного інтернету у тарифах


Рівень користувача 8
Позначка +3

З 12 січня 2021 року абоненти з тарифами передплати та контракту (фізичні особи) зможуть користуватися додатковими пакетами мобільного інтернету згідно з єдиними умовами, незалежно від обраного тарифного плану.

Нагадаємо, що додаткові пакети мобільного інтернету надаються лише тоді, коли закінчився основний обсяг мегабайтів у тарифі. У більшості тарифних планів абоненти можуть отримати протягом доби до 10 пакетів по 100 Мб кожен. З 12 січня 2021 року для спрощення умов обслуговування цей принцип тарифікації буде діяти у всіх актуальних та архівних тарифах передплати та контракту (для фізичних осіб). З детальними умовами можна буде ознайомитися у описі тарифних планів починаючи з 12 січня.

Також абоненти Київстар, у яких закінчився основний обсяг мегабайтів у їх тарифі, можуть замовити окремий пакет «День онлайн» з 1000 Мб або 4000 Мб. Цей пакет послуг створений для активних інтернет-користувачів, які хочуть заощадити на трафіку. Його вартість буде меншою, ніж користуватися додатковими пакетами по 100 Мб в тарифі. Абоненти можуть перевірити доступність цього пакету для підключення у пункті «Більше запитань та відповідей про «День Онлайн» за посиланням.


0 відповідей

Будьте першим, хто залишить відповідь!

Відповісти