Вирішено

Політика справедливого користування мережевими ресурсами

Рівень користувача 7
Позначка +1

Обмеження в 5.6. ГБ на добу. Замість того, щоби розширювати канал, вводять обмеження та ліміти для безлімітних тарифів. Навантаження на мережу змінюється протягом доби. Якщо я вночі завантажу великий файл, і при цьому не перевантажу мережу, навіщо мені обмежувати швидкість вдень? Друге питання: який сенс від 4g? Скільки хвилин відео можна переглянути в 4к? Безперечно спідтест буде літати. 

icon

Найкраща відповідь від Valentyna 16 грудень 2018, 16:45

Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості і постійно перевіряє роботу мережі. Аналіз результатів перевірок показує, що невелика група абонентів (менше 0,5%) регулярно споживає дуже великі обсяги мобільного Інтернету, більше 100 000 мегабайт на місяць. Ці абоненти надмірно завантажують мережу і створюють складнощі для інших 99,5% користувачів, у яких в період пікового навантаження можуть виникнути проблеми при дзвінках або використанні мобільного інтернету.🤓

Для надання своїм абонентам якісних послуг в періоди пікових навантажень на мережу, Компанія вводить «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»: для всіх абонентів, які використовували протягом одного дня більше 3000 МБ мобільного інтернету, послуга передачі даних надаватиметься на швидкості 0,8 Мбіт / c.

• ці обмеження можуть відчути тільки 0,5% абонентів Київстар, які регулярно використовують надзвичайно великі обсяги мобільного Інтернету і створюють ризик перевантаження мережі мобільного оператора;
  • при цьому, встановлені обмеження не викличуть дискомфорту при використання мобільного Інтернету на смартфоні; 🤳🏽
  • для всіх інших абонентів умови користування послугою залишатимуться без змін.
Переглянути оригінал

5104 Відповідей

С трудом, но нашел, кстати, более-менее адекватный выход из ситуации, при кончившихся невовремя безлимитных мегабайтах, без перехода на другой тариф и прочей чертовщины-турбо режим за 40 гривен, добавляющий еще 40000 мб на максимальной скорости по коду *298*30# . Было во вкладке под звездочкой о том, что интернет, на самом деле, не особо безлимитный, в перечне тарифов.

Все еще не то же, что у Лайфа с его 50-150 гб за ту же цену, что здесь за 40 требуют, но, при нежелании морочиться с переносом номера, и желанием иметь гарантию более обширного покрытия по стране-и то хлеб. Правда горьковатый.

Рівень користувача 6
Позначка

@Vadim Kurka, вам вірний варіант запропонував @KurwaMatj 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Живу в селищі міського типу, а це все одно що в полі. Підключити дродовий не варіант, а от поставити роутер і роздавати той же  мобільний інет, це варіант. Для чого тоді бізнес тарифи. А в селі що дротовий що безтротовий обмежений. А якщо я підключу бізнес, то що обмеження не буде?

На тарифі Smart Business обмежень не буде. Єдине що ціна не дуже приємна, 600грн./місяць.

Живу в селищі міського типу, а це все одно що в полі. Підключити дродовий не варіант, а от поставити роутер і роздавати той же  мобільний інет, це варіант. Для чого тоді бізнес тарифи. А в селі що дротовий що безтротовий обмежений. А якщо я підключу бізнес, то що обмеження не буде?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня спільното! 

Доброго :wave:

Але ж ніхто цього на каже при підключенні. 

Каже.
Заходите на сторінку вашого тарифу, там є вся необхідна інформація, в т.ч. про обмеження швидкості.

Наступна пропозиція від Київстар переходити на необмеженний трафік за 400 грн по акції за перший місяць а потім за 500. Кожен місяць, На своєму Мій Київстар бачу тариф Smart+, але ж не вказано скільки буде реального трафіку. Хто що порадить в цій ситуації? 

Безлімітні тарифи без обмежень швидкості - це контракті тарифи, вартістю від 600грн, зокрема Smart Business.

А також який купити роутер і модем для того щоб поставити в офісі?

В офіс потрібно проводити дротовий інтернет. Ну хіба що ваш офіс десь посеред поля або лісу, тоді вже мобільний 4G)

Доброго дня спільното! Така проблема, я обслуговуюсь по тарифу Кіївстар 4G  Нещодавно  довелось качати інфу скачав дещо 20 гіг. Надвечір прийшло повідомлення, що на максимальній швидкості не буде трафіку до наступного нарахування. Але ж ніхто цього на каже при підключенні. Наступна пропозиція від Київстар переходити на необмеженний трафік за 400 грн по акції за перший місяць а потім за 500. Кожен місяць, На своєму Мій Київстар бачу тариф Smart+, але ж не вказано скільки буде реального трафіку. Хто що порадить в цій ситуації? А також який купити роутер і модем для того щоб поставити в офісі?

KurwaMatj, спасибо, ознакомлюсь

Рівень користувача 8
Позначка +1

Есть какой-нибудь тариф с *действительно* безлимитным интернетом и по скорости и по объему данных, или тоже бежать на лайф, как тут предлагают?!

Є тариф без обмежень швидкості “Smart Business”.

Доброго времени суток. Это уже произвол какой-то, откровенно выражясь-6 или 3 гб в сутки с гарантией того, что на следующие сутки скорость вновь станет адекватной-это еще более-менее нормально, хотя все еще не подпадает под честное понятие "безлимитный интернет". Но 40000 мб на месяц в 2021 это крошки у барского корыта! К тому же, 3 гб в сутки-это уже около 90000 мб в месяц, а не 40000, как ныне! Давайте уже 1 гб в месяц нормальной скорости сделаем за 200-600 гривен на безлимитных тарифах и будет все "справедливо". 

Есть какой-нибудь тариф с *действительно* безлимитным интернетом и по скорости и по объему данных, или тоже бежать на лайф, как тут предлагают?!

Рівень користувача 6
Позначка

@Ahsoka007, шкода, що прийняли рішення перейти до іншого оператора :disappointed_relieved:

Рівень користувача 6
Позначка

@Mariya Chyzhevskaya, будь ласка, ознайомтесь з інформацією  https://kyivstar.ua/uk/about/about/usage_policy :pencil2:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Не хваліться своїм покриттям) 

Та не своїм, а їхнім)

Найцікавіше те, що наше село, якщо вірити карті на сайті Київстар, повністю покрите 4g... По факту ж без антени ви нічого, крім 2g, тут не знайдете. 

Точно так само можу сказати і про Лайф і про Водафон. На карті є, в реальності - нема. Це їх спільна хвороба.

Але життя не стоїть на місці. Минулої осені в село нарешті провели оптоволокно, а цієї весни Лайф розширив покриттям 4G. 

Про що я і кажу, конкретно в вашому населеному пункту можливо Лайф ловить краще. Проте статистика говорить інше: в Лайфа в 3 рази! менше базових станцій, а це аргумент вагоміший ніж суб’єктивна думка конкретного абонента в конкретному селі/місті.

Рівень користувача 1

Як не дивно… Дуже навіть добре) Що Київстар, що Лайф - однакові результати тестів) Тільки от в Лайфі за ті ж гроші дають 150 ГБ. А за 50 грн можна отримати 50 ГБ, що також на 10 ГБ більше)

Ну якщо ви сидите весь час вдома і на роботі, і вам в вікно заглядає базова станція - то тоді так. Поїдьте по країні трохи - картина буде зовсім інша.
Хоча я всіляко одобрюю ваш перехід)

Не хваліться своїм покриттям) Якщо вдаватись в деталі, мешкаю я в селі. Швидкісний інтернет знадобився на початку карантину для навчання та роботи, проте в наявності був лише 2g (і то не завжди). Для того, щоб "зловити" 4g довелось докупити антену та модем, хоча до базових станцій 7 та 12 км і місцевість негорбиста. Найцікавіше те, що наше село, якщо вірити карті на сайті Київстар, повністю покрите 4g... По факту ж без антени ви нічого, крім 2g, тут не знайдете. 

Тому... Базова станція аж ніяк не дивиться мені у вікно) Ні Київстар, ні Лайф.

Але життя не стоїть на місці. Минулої осені в село нарешті провели оптоволокно, а цієї весни Лайф розширив покриттям 4G. 

До зміни політики все було більш-менш нормально. Навіть агітував знайомих, що ваш тарифний план з 4G навіть кращий за оптоволокно, бо включає в себе інтернет та мобільний зв'язок. А зараз навіть не знаю... 

P. S. Як то кажуть, риба шукає там, де глибше... Можливо, колись повернусь і до вас, якщо підкоригуєте свою політику)

Рівень користувача 8
Позначка +1

Як не дивно… Дуже навіть добре) Що Київстар, що Лайф - однакові результати тестів) Тільки от в Лайфі за ті ж гроші дають 150 ГБ. А за 50 грн можна отримати 50 ГБ, що також на 10 ГБ більше)

Ну якщо ви сидите весь час вдома і на роботі, і вам в вікно заглядає базова станція - то тоді так. Поїдьте по країні трохи - картина буде зовсім інша.
Хоча я всіляко одобрюю ваш перехід)

Рівень користувача 1

И так начну с того что пару месяцев назад решил оформить для своей компании контрактные номера.

Пропользовавшись пару месяцев вроде всё было нормально и вот сегодня приходит смс о ограничении скорости интернета 

Ну камон, ну шо ви за “кампанія” така, що навіть не ознайомились з умовами договору? Ви всі договора так заключаєте, чи тільки з Київстар?
Чорним по білому написано, що швидкість може бути обмежена після використання 40Гб/місяць.

При звонке оперетору с целью выяснить данную ситуацию мне был дан такой ответ, что в договоре не указана скорость доступа к сети и они вообще не несут за это ответственности и предложенно перейти на более дорогой план стоимостью 600 грн в месяц, я же в свою очередь задал вопрос открыв условия тарифного плана что там то же не указанна гарантия что платя 600 гривен я буду иметь доступ на максимальных скоростях, в ответ мне было заявленно что это только со слов консультанта а верить или не верить это уже ваше дело)))

В тарифі Smart Business (той, що за 600грн) не буде застосовуватись обмеження в 40Гб/місяць, проте ніхто вам не буде гарантувати N-ну швидкість, оскільки швидкість залежить від вашого пристрою, від навантаження мережі, від типу мережі, від сили сигналу і вашого розташування. Саме тому швидкість вони не можуть гарантувати. Але в цьому тарифі немає обмежень з боку “політики справедливого користування”.

Цікаво… “Для всіх тарифів Київстар”. Smart Business - не тариф Київстар? Хм…

Рівень користувача 8
Позначка +1

Доброго дня

У мене тариф безліміт, останній тиждень швидкість не підіймається вище 0,78 мбіт/с(раніше була до 10 мбіт).  Є якісь технічні неполадки? (Можу вказати населений пункт)

Як раніше писали, швидкість до кінця дня після використання 6000 Мб - до 1,8 мбіт/с. Даної швидкості немає 

Є тариф без обмеження швидкості та яка ціна?

Раніше - це ще десь років 4-5 тому, з того часу умови вже змінились. Зайдіть на сторінку вашого тарифу і уважно ознайомтесь з умовами вашого тарифу.

Рівень користувача 1

Посмотрел что там у лайф, а у них за тех же 225 грн. я получаю аж 150 гб.! Которых мне теперь с комфортом будет хватать. Желаю вам удачи!

Вот тільки питання чи буде він в вас на дачі ловити той Лайф))

До речі, так, я ознайомлювався з “політикою”, проте в певний момент часу її змінили без всякого попередження, через що зараз змушений шукати інші варіанти доступу до нормального інтернету. І не я один.

Раніше, коли було 3 гб/день, це ще можна було зрозуміти. В чому ж суть теперішньої політики? Якщо я можу використати 40 гб за 1 день, то ви ж не будете обмежувати швидкість, доки я їх і не використаю. І чим тоді це краще для інших користувачів? В чому логіка такої політики?

Як то кажуть, жадность фраера сгубила. Переходимо на Лайф)

P. S. Завжди вважав вас найкращими на ринку мобільного зв’язку, але, на жаль, новою нелогічною політикою ви мене розчарували...

Доброго дня

У мене тариф безліміт, останній тиждень швидкість не підіймається вище 0,78 мбіт/с(раніше була до 10 мбіт).  Є якісь технічні неполадки? (Можу вказати населений пункт)

Як раніше писали, швидкість до кінця дня після використання 6000 Мб - до 1,8 мбіт/с. Даної швидкості немає 

Є тариф без обмеження швидкості та яка ціна?

Рівень користувача 6
Позначка

@Oksana Baly:thinking: ви звертались до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки даної ситуації?

Рівень користувача 6
Позначка

@asdf jklви звертались до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки?

Рівень користувача 4

нету никакой переадресации. при настройке тупо на телефоне на котором перенос сброс звонка на том куда направлено тишина.  телефоны перезагружались. 

Рівень користувача 8
Позначка +2

Мабуть інженери киістар не подумали про такий юзкейс 🤣🎉

Рівень користувача 4
Позначка

Використала 40 тисяч мб, поставили ліміт на швидкість інтернету. Ну, думаю, ок, зміню тариф, оскільки дуже потрібен хороший інтернет. Змінила, гроші зняло, пакет послуг прийшов, а ліміт швидкості так і не зняли. От і просрала 300 грн в нікуда і ні за шо! Прекрасний Киівстар, обожнюю! 
В чому логіка, якшо ліміт зникає коли поновлюється пакет послуг, шо за хрінь така ?

В чем логика, Мальдивы, новые тачки, дома в Великобритании.

Рівень користувача 4

капец, только хотел тему открыть “что за фигня в моём кабинете нифига не работает (хотел посмотреть настройки переадресации звонков)” отписался тут захожу в другую вкладку (где мой киевстар) там уже всё открылось всё доступно, весь список услуг доступен :grinning:

ЗЫ сначала подумал магия форума, а потом допёр что я ж сейчас на 3G киевтаре сижу. видимо всю мощу интернета съело 4G.  поэтому 3же сейчас как придётся. 

Рівень користувача 4

@asdf jkl, на доброму слові, дякую :wink:

Результати по швидкості - досить сумна картина…

P.S.: на жаль, але деякі ваші коментарі з @KurwaMatj прийшлось видалити :shrug_tone2: Нелегка доля модератора….

та я тебя умаляю, потерявший в твиттере целый отряд аккаунтов будет беспокоится о каких то камментах на богом забытом форуме  :stuck_out_tongue_winking_eye:

Відповісти