Вирішено

Політика справедливого користування мережевими ресурсами

Рівень користувача 7
Позначка +1

Обмеження в 5.6. ГБ на добу. Замість того, щоби розширювати канал, вводять обмеження та ліміти для безлімітних тарифів. Навантаження на мережу змінюється протягом доби. Якщо я вночі завантажу великий файл, і при цьому не перевантажу мережу, навіщо мені обмежувати швидкість вдень? Друге питання: який сенс від 4g? Скільки хвилин відео можна переглянути в 4к? Безперечно спідтест буде літати. 

icon

Найкраща відповідь від Valentyna 16 December 2018, 16:45

Переглянути оригінал

5331 Відповідей

Чому за два місяці я змушена була витрати на ваш "ідеальний інтернет" - 1200 грн. 

Хоча за умовами безлімітного інтернету,  сума становила 350 грн. 

Як виявилось і тут є свої нюанси, а скоріше підстава. Адже після тижневого користування цією "безлімітнною червоною тряпчиною для бика" мені прислали смс з тим, що я маю доплатити ще 120 грн. А все тому, що в мене якоби за тиждень вичерпався лімітний трафік. Як це розуміти, я не розуміла. Що робити теж. Довелось поповнити рахунок знову на вказану суму. Але й тут мене чекала велика прикрість. За щось не зрозуміло за, що... З суми списали кілька гривень, або до 30 грн. Не пам'ятаю точну суму. Ну, що ж... Зціпивши тісно зуби, я доповнила рахунок. В сумні всього ... Вийшла пристойна сума. І, що стало далі? А саме те, що на другий місяць все повторилося. І мені, як письменниці тепер потрібно піджати губи, щоб не послати фірму "Київстар" під три чорти . А, ще дуже горю бажанням засипати вас гарними компліментами. Зробіть щось із цією дикістю, бо клянусь богом... письменницю в дикому гніві ви ще не бачили. І раджу вам не бачити. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Чому за два місяці я змушена була витрати на ваш "ідеальний інтернет" - 1200 грн. 

Хоча за умовами безлімітного інтернету,  сума становила 350 грн. 

Як виявилось і тут є свої нюанси, а скоріше підстава. Адже після тижневого користування цією "безлімітнною червоною тряпчиною для бика" мені прислали смс з тим, що я маю доплатити ще 120 грн. А все тому, що в мене якоби за тиждень вичерпався лімітний трафік. Як це розуміти, я не розуміла. Що робити теж. Довелось поповнити рахунок знову на вказану суму. Але й тут мене чекала велика прикрість. За щось не зрозуміло за, що... З суми списали кілька гривень, або до 30 грн. Не пам'ятаю точну суму. Ну, що ж... Зціпивши тісно зуби, я доповнила рахунок. В сумні всього ... Вийшла пристойна сума. І, що стало далі? А саме те, що на другий місяць все повторилося. І мені, як письменниці тепер потрібно піджати губи, щоб не послати фірму "Київстар" під три чорти . А, ще дуже горю бажанням засипати вас гарними компліментами. Зробіть щось із цією дикістю, бо клянусь богом... письменницю в дикому гніві ви ще не бачили. І раджу вам не бачити. 

Дорога письменнице, будь ласка, опишіть свою проблему більш конструктивно. Ми не розуміємо про який ви інтернет говорите, який у вас тариф, який у вас там ліміт закінчився, і нащо ви стискали зуби)

Ну, що ж... Тариф у мене "Мій максимум". Здавалося таке гарне слово. За тиждень після підключення цей "Максимум" перетворився на "Здохліуса". Виявилось, що в мене вичерпався трафік. 

<<Інтернет-трафік без обмежень швидкості вичерпано. Тепер до 0,8 Мбіт/с. Щоб поновити умови, використайте послугу Турбо – додаткові 60 ГБ за 100 грн. Для замовлення наберіть  *289*30# або скористайтесь Мій Київстар kv.st/pr >> 

Ця смс прийшла на цей місяць. Трішки дешевше, але суті не міняє. Бо ж тепер я в повному сум'ятті. Як так? За тиждень користування і оплати в сумі, яка становить "350 грн", у мене інтернет такий, немов мене з телефоном опустили на саме дно Ада. 

Відчуваєте до чого я веду? Ні? Я поясню: Чому я повинна користуватись послугами "Київстар", якщо трафік у мене обмежений? Хоча і має позначку "безлімітний". Ну, я знову підключила оті 60 ГБ, які мені кинули, мов тій собаці, як я вважаю, для запилення очей. Вам потрібні ще доводи і пояснення, чи цього досить? Бо зціплювати зуби, це менше, що я зараз можу. Інтернет такий, що я пройшла усю підготовку, для відправлення своєї персони до бога. Бо з такими нервами, я вже готова продати душу дияволу. Ось так... Чекаю ваших доводів і пояснень. Бо додзвонитися до операторів це, як пройти по розпеченному склу. Просто неможливо.  І, якщо я таки це зроблю... Слухати доведеться довго і нудно. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ну, що ж... Тариф у мене "Мій максимум". Здавалося таке гарне слово. За тиждень після підключення цей "Максимум" перетворився на "Здохліуса". Виявилось, що в мене вичерпався трафік. 

<<Інтернет-трафік без обмежень швидкості вичерпано. Тепер до 0,8 Мбіт/с. Щоб поновити умови, використайте послугу Турбо – додаткові 60 ГБ за 100 грн. Для замовлення наберіть  *289*30# або скористайтесь Мій Київстар kv.st/pr >> 

Ця смс прийшла на цей місяць. Трішки дешевше, але суті не міняє. Бо ж тепер я в повному сум'ятті. Як так? За тиждень користування і оплати в сумі, яка становить "350 грн", у мене інтернет такий, немов мене з телефоном опустили на саме дно Ада. 

Відчуваєте до чого я веду? Ні? Я поясню: Чому я повинна користуватись послугами "Київстар", якщо трафік у мене обмежений? Хоча і має позначку "безлімітний". Ну, я знову підключила оті 60 ГБ, які мені кинули, мов тій собаці, як я вважаю, для запилення очей. Вам потрібні ще доводи і пояснення, чи цього досить? Бо зціплювати зуби, це менше, що я зараз можу. Інтернет такий, що я пройшла усю підготовку, для відправлення своєї персони до бога. Бо з такими нервами, я вже готова продати душу дияволу. Ось так... Чекаю ваших доводів і пояснень. Бо додзвонитися до операторів це, як пройти по розпеченному склу. Просто неможливо.  І, якщо я таки це зроблю... Слухати доведеться довго і нудно. 

Перед тим як підключати тариф ви читали його умови?
Підозрюю, що ні.

Адже в умовах тарифу прописано, що трафік безлімітний, проте швидкість може бути обмежена, коли ви використаєте 60Гб/місяць. Після досягнення цієї позначки інтернетом ви далі можете користуватись, але на швидкості 0.8мбіт. 

Якщо ви підключили тариф, значить вас влаштовують його умови. Логічно?) 

Якщо ж у вас немає традиційного (проводового) інтернету, і вам потрібно аномально великі об’єми трафіку - вам потрібно підключити відповідний тариф: Домашній 4G або Smart Business. Ці тарифи не обмежують швидкість і розраховані якраз на ваш випадок.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Mari Kerimeu, мушу погодитись з відповіддю @KurwaMatj :shrug_tone2:

Почему у меня стоит ограничения скорости интернета даже не могу скачать игру!

Рівень користувача 8
Позначка +1

Почему у меня стоит ограничения скорости интернета даже не могу скачать игру!

Це не форум екстрасенсів, зверніться в Підтримку 466.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@TimerPlay2:thinking: я вірно розумію, що мова йде про мобільний Інтернет? Про “Політику справедливого користування мережевими ресурсами”?

Уточніть, будь ласка, скільки трафіку було використано з моменту останнього оновлення тарифного плану?

У зв’язку з тим що почалась війна, багато хто змушений був покинути свою домівку. Багато людей не мають змоги підключитись до “домашнього” проводного інтернету і тому використовують мобільний інтернет як точку доступа. 
Виникло питання чи буде працювати політика справедливого користування (40 GB в місяць а далі урізання швидкості) чи на період війни швидкість не буде змінюватись в залежності від кількості використаних мегабайтів?

Рівень користувача 8
Позначка +1

У зв’язку з тим що почалась війна, багато хто змушений був покинути свою домівку. Багато людей не мають змоги підключитись до “домашнього” проводного інтернету і тому використовують мобільний інтернет як точку доступа. 

А чому не мають змоги підключитись до провідного інтернету? На заході України пропали кабелі і оптика?))

А чому не мають змоги підключитись до провідного інтернету? На заході України пропали кабелі і оптика?))

А яка різниця чому немає змоги підключитись? Ось так трапилось. Село і підключення інтернет кабелю не є можливим. Я просто задаю питання чи працює до цих пір політика справедливого користування.

Рівень користувача 8
Позначка +1

А яка різниця чому немає змоги підключитись? Ось так трапилось. Село і підключення інтернет кабелю не є можливим. Я просто задаю питання чи працює до цих пір політика справедливого користування.

Велика різниця, тому що ви спекулюєте терміном “війна”. Не треба так.

Політика справедливого користування не діє від осені. Зараз діють умови тарифу/послуги.

Для того щоб подивитись новини, подзвонити рідним, навіть в інстаграмі посидіти 40ГБ на місяць вистачає з головою (в умовах війни).

Якщо пан бажають дивитись фільми і грати в ігри - то прошу пана підключити відповідний тариф за відповідні гроші, де швидкість не обмежується.

Велика різниця, тому що ви спекулюєте терміном “війна”. Не треба так.

Політика справедливого користування не діє від осені. Зараз діють умови тарифу/послуги.

Для того щоб подивитись новини, подзвонити рідним, навіть в інстаграмі посидіти 40ГБ на місяць вистачає з головою (в умовах війни).

Якщо пан бажають дивитись фільми і грати в ігри - то прошу пана підключити відповідний тариф за відповідні гроші, де швидкість не обмежується.

Тоді питання, який тариф необхідно обрати якщо на всіх тарифах вказано “безлім”
А в додатковому описі тарифу вказана така інформація

• «Безлім Інтернет» означає, що інтернет-трафік не тарифікується. Якщо протягом місяця використано 40 ГБ, швидкість мобільного інтернету до 0,8 Мбіт/с.
Рівень користувача 8
Позначка +4

Тоді питання, який тариф необхідно обрати якщо на всіх тарифах вказано “безлім”
А в додатковому описі тарифу вказана така інформація

• «Безлім Інтернет» означає, що інтернет-трафік не тарифікується. Якщо протягом місяця використано 40 ГБ, швидкість мобільного інтернету до 0,8 Мбіт/с.

Ось тариф без обмежень по швидкості https://kyivstar.ua/tariffs/vash-bezlim

Де можна переглянути кількість витрачених мегабайт у зв’язку з Політикою справедливого користування мережевими ресурсами? (*112# не працює оскільки інтернет безлімітний). На сайті в кабінеті також не знайшов.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vitalik Prachov, ви можете перевірити кількість використаних МБ через функції мобільного телефону. 

@Vitalik Prachov, ви можете перевірити кількість використаних МБ через функції мобільного телефону. 

Якщо функція перегляду витрачених мегабайтів на телефоні відсутня? (є варіант ставити сторонній додаток але він не враховує уже використанні мегабайти і взагалі це не є адекватним вирішенням проблеми)

Чи можна отримати таку інформацію через USSD, дзвінок оператору, перегляд на сайті або в додатку на телефоні чи така можливість відсутня?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Vitalik Prachov, на жаль, така можливість не реалізована :worried:

З якої причини це може стати?

В мене ж без ліміт?

І як це вирішити?

Рівень користувача 8
Позначка +1

З якої причини це може стати?

В мене ж без ліміт?

І як це вирішити?

“Урізають” не трафік, а швидкість.
Читайте уважно умови свого тарифу. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Jems, я вірно розумію, що мова йде про цей тариф https://kyivstar.ua/tariffs/tasty 🙄

Рівень користувача 1

Під рекомендацією консультанту магазина "Київстарт" придбала цей тариф і 4g модем. Консультант запевняв, що даний тариф не має обмежень по швидкості і по кількості мегабайт(тоді навіть на сайті перевірила, не було вказано, що якщо використовуєш 40 ГБ, то обмежується швидкість, тому повірила і купила). Користувалась місяць, знову поповнила рахунок, кошти списали, пройшов тиждень і яке у мене сьогодні було здивування коли швидкість врізалася і я подзвонила оператору і він сказав, що є обмеження в 40 ГБ і на сайті з'явилася ця інформація. Дуже не приємний осад. Для чого говорити, що безлім так ще і за 300 грн, хіба це такі малі гроші за безліміт? Обурена, запитувала "Коли все це змінилось на сайті і чому не попередили?", На що відповідь "Такі умови тарифу вже рік...". Тоді де брехня, в фірмовому магазині "Київстарт"? 300 грн це мало за абонплату за безліміт?? Жах...

Рівень користувача 8
Позначка +1

Під рекомендацією консультанту магазина "Київстарт" придбала цей тариф і 4g модем. Консультант запевняв, що даний тариф не має обмежень по швидкості і по кількості мегабайт(тоді навіть на сайті перевірила, не було вказано, що якщо використовуєш 40 ГБ, то обмежується швидкість, тому повірила і купила). Користувалась місяць, знову поповнила рахунок, кошти списали, пройшов тиждень і яке у мене сьогодні було здивування коли швидкість врізалася і я подзвонила оператору і він сказав, що є обмеження в 40 ГБ і на сайті з'явилася ця інформація. Дуже не приємний осад. Для чого говорити, що безлім так ще і за 300 грн, хіба це такі малі гроші за безліміт? Обурена, запитувала "Коли все це змінилось на сайті і чому не попередили?", На що відповідь "Такі умови тарифу вже рік...". Тоді де брехня, в фірмовому магазині "Київстарт"? 300 грн це мало за абонплату за безліміт?? Жах...

Вкажіть дату, коли ви підключали собі цей тариф.

Рівень користувача 1

Вкажіть дату, коли ви підключали собі цей тариф.

Вибачте, випадково відмітила, питання не вирішено, як повернути, що не вирішено?

Тариф вже був такий на сім картці, вставила в телефон і оплатила 11 березня, місяць пройшов і ось ще раз оплатила.

Позначка +1

@Tanya_kov, за умовами тарифу "Максимальний безлім" є обмеження в 40 ГБ. Після цього інтернет надаватиметься зі швидкістю до 0,8 Мбіт/с.

Відповісти