Вирішено

Політика справедливого користування мережевими ресурсами

Показати перший допис

5331 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Тариф вже був такий на сім картці, вставила в телефон і оплатила 11 березня, місяць пройшов і ось ще раз оплатила.

Я мав на увазі дату, коли ви купували сім-карту і дивились умови на сайті? 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Tanya_kov, 🙄 вас некоректно проінформували в фірмовому магазині. Обмеження швидкості з’явилось не день, не тиждень і не місяць тому….
Вся актуальна інформація по тарифу, з усіма умовами є на офіційному сайті Компанії. 

я очень много использую интернета, + дети сидят мультики смотрят, Я ВЫБРАЛА САМЫЙ ДОРОГОЙ ТАРИФ, ЛИШЬ БЫ БЫЛ КАЧЕСТВЕННЫЙ И БЫСТРЫЙ ИНТЕРНЕТ, И ТУТ МНЕ ПИШЕТ ЧТО Я ИСПОЛЬЗОВАЛА ВСЕ МЕГАБАЙТЫ НА ВЫСОКОЙ СКОРОСТИ И ТЕПЕРЬ БУДЕТ СКОРОСТЬ 0,8 МБ/С ЭТО НОРМАЛЬНО ВООБЩЕ? И КОМУ МНЕ ОТКРУТИТЬ ГОЛОВУ ЕСЛИ ОПЕРАТОР НЕ РАБОТАЕТ?

Рівень користувача 8
Позначка +1

И КОМУ МНЕ ОТКРУТИТЬ ГОЛОВУ ЕСЛИ ОПЕРАТОР НЕ РАБОТАЕТ?

Собі, тому що голова не читала умови тарифу.
Якщо вам потрібний тариф без обмежень швидкості - ось https://kyivstar.ua/tariffs/vash-bezlim

Рівень користувача 6
Позначка

Не треба чекати, щоб пройшло рівно 4 тижні, якщо гігабайти чи хвилини закінчилися. Просто поповніть рахунок і замовте свій звичний пакет самостійно.

Як замовити пакет самостійно?

Є кілька способів:

у додатку Мій Київстар

за допомогою запиту *578#

за номером 477*202

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Roni sa, обмеження швидкості з’явилось не день, не тиждень і не місяць тому….
Вся актуальна інформація по тарифу, з усіма умовами є на офіційному сайті Компанії. 

P.S.: ви можете написати повну назву вашого тарифного плану (комбінація для перевірки *100*01*2# та виклик), я надішлю посилання на його умови. 

Така ж ситуація і в мене! І також хочеться відкрутити голову! Київстар нагло бреше, що трафік на додаток Kyivstar TV не обліковується! Принаймі в мене обліковується! Тарифний план : Максимальний Безлім 2019 , а це 40 000Мб трафіка, потім швидкість 0.8 Мбіт. Зазвичай і половину не вдавалось використати, а тут нещодавно знімалась абонплата, аж раптом приходить сьогодні смс, що 40000Мб вже використано! При тому, що використовувався лише додаток Kyivstar TV! Пару чатів не враховую, там і 10Мб не буде. Тепер в мене швидкість 0.8 Мбіт ... Це або протуп кодерів, в що зовсім не віриться, або свідома схема з елементами шахрайства задля захоплення сегмента онлайн тв з однієї сторони і витягування додаткових прибутків зі своїх абонентів з іншої сторони! Тому що мені тепер треба закинути ще мінімум 100грн, щоб відновити швидкість інтернету ... Якби я знав, що ТРАФІК ОБЛІКОВУЄТЬСЯ на Kyivstar TV, я принаймі не вмикав би HD канали …

Рівень користувача 8
Позначка +1

Якби я знав, що ТРАФІК ОБЛІКОВУЄТЬСЯ на Kyivstar TV, я принаймі не вмикав би HD канали …

А ТВ ви де дивитесь? На телефоні?

Рівень користувача 8
Позначка +5

Така ж ситуація і в мене! І також хочеться відкрутити голову! Київстар нагло бреше, що трафік на додаток Kyivstar TV не обліковується! ...

@didPanas, уточніть, будь ласка, де саме ви побачили цю інформацію? На офіційному сайті? Можете надати посилання?

@Xomyak ця інформація майже всюди, де мова йде про kyivstar tv, наприклад в Play Маркет, де в описі додатка Київстар ТБ є таке : "    - споживання мобільного трафіку для абонентів Київстар на смартфоні дорівнює 0 "

@KurwaMatj так, на смартфоні. Де також є інший додаток, який відслідковує, коли, скільки і куди пішло трафіку. 

Рівень користувача 8
Позначка +5

@didPanas, дякую за уточнення. Сервіс не повинен тарифікуватись. 
Будь ласка, зверніться до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/support із зазначенням номера телефону для індивідуальної перевірки і реєстрації технічної скарги. 

@Xomyak перед тим, як писати сюди, та на інші форуми/ресурси, я звернувся в підтримку, попередньо пройшовши авторизацію. Відповідь була, що я використав 39450Мб, того швидкість 0.8Мбіт а куди пішли ці 39450Мб оператор підтримки не бачить, і мабуть ніколи не побачить, хіба що буде ухвала слідчого судді. Тому це глухий кут. 

Я майже впевнений, що в пакетах ТВІЙ/ВАШ, трафік для абонентів київстар зі смартфону на додаток Київстар ТБ дійсно дорівнює нулю а от для мого пакету Максимальний Безлім 2019 "забули" поставити чи зняти галочку щодо цього. А й дійсно, треба ж якось "зацікавити" старого абонента перейти на новий пакет, щоб платити за те саме, тільки майже вдвічі більше. Це називається дискримінація та шахрайство.

Саме цікаве в тому, що після того, як додаток Київстар ТБ "спалив" мій трафік, наданий Політикою справедливого користування мережевими ресурсами (надалі "Політика") і швидкість впала до 0.8Мбіт на все, окрім, увага ... Київстар ТБ! Я й надалі можу переглядати всі канали в HD якості на максимально доступній швидкості 4G! Так, це дійсно називається трафік на Київстар ТБ дорівнює нулю, але якого біса "Політика" ДОСІ НЕ ЗНАЄ ПРО ДОДАТОК КИЇВСТАР ТБ??? То на мій погляд або не потрібно брехати, що трафік для ВСІХ абонентів на Київстар ТБ дорівнює нулю, або дати стусанів технічному відділу, щоб і для таких старих пакетів, як Максимальний Безлім 2019 (та можливо й інших, не знаю) змінили "Політику" , а саме - додали Київстар ТБ у виключення, щоб трафік дійсно не обліковувався.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@didPanas, 😓 зі своєї сторони додатково передам інформацію в технічний відділ. Сподіваюсь, що звернення не залишать без уваги. 

Рівень користувача 1

2:

Самый дорогой тариф, и на главной странице, и на странице тарифа не указанно что людей элементарно “обдирают”. Мне читать самые маленькие шрифты, на самых дальних страничках, чтобы понять что это вовсе не “безлимит”? А про ограничение скорости, всего 0,8 Мегабит… Это вообще смешно, страницы не грузятся, не учитывая видео 144p с youtube и прочих сервисов. Сделайте хотя-бы 5 Мегабит… Стыдоба и позор просто. Аналогичный тариф 90 грн у конкурента, такой же, с “безлимитом”. Разве что на текстовые сообщения в соц.сетях. Где ваш реальный тариф, с реальным безлимитом?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Самый дорогой тариф, и на главной странице, и на странице тарифа не указанно что людей элементарно “обдирают”. Мне читать самые маленькие шрифты, на самых дальних страничках, чтобы понять что это вовсе не “безлимит”? А про ограничение скорости, всего 0,8 Мегабит… Это вообще смешно, страницы не грузятся, не учитывая видео 144p с youtube и прочих сервисов. Сделайте хотя-бы 5 Мегабит… Стыдоба и позор просто. Аналогичный тариф 90 грн у конкурента, такой же, с “безлимитом”. Разве что на текстовые сообщения в соц.сетях. Где ваш реальный тариф, с реальным безлимитом?

Не маніпулюйте, в конкурентів також обмеження 0.8(1) мбіт, і також про це написано знизу маленькими буквами. І в конкурентів також стидоба і позор (по ваших суб’єктивних оцінках). Те що ви не читаєте умов тарифу - це ваші проблеми.

Тепер давайте конструктивно, в усіх операторів є 2 типи безлімітного інтернету (безлімітний - це без обмежень в кількості мегабайт):

• з обмеженням швидкості після певного об’єму
  • без обмежень швидкості

В залежності від ваших потреб, обираєте відповідний тариф. Але перед цим УВАЖНО читаєте умови тарифу.

“Реальний” безліміт, про який ви говорите, доступний на контрактному підключенні, зокрема у тарифі Ваш Безлім

Рівень користувача 1

Я не манипулирую, а констатирую факты. Это нужно указывать на главной странице, по типу 60 Гб + “безлимит” 0,8 Мегабит, или + “з обмеженням швидкості”

Свою ошибку, а точнее - заказ этого тарифа за 350 грн. То, что не искал подвоха, по типу: “про це написано знизу маленькими буквами” - я уже осознал, и сделал свои выводы. Сделал ошибку, доверившись своему оператору и его супер-маркетологам. Впредь, буду перечитывать абсолютно все “маленькі букви”. Потом заказывать “по моїх суб’єктивних оцінках”, у кого меньше подводных камней за дорого, в “маленьких буквах”. Что является логичным.

Рівень користувача 8
Позначка +1

Впредь, буду перечитывать абсолютно все “маленькі букви”. 

Ну про маленькі букви - це гіпербола.

Насправді все там дуже гарно читається, просто потрібно читати умови тарифу далі першого абзацу 🤘

Рівень користувача 6
Позначка

Чудово працюють тарифи з суперсилою на безлім відео. Тарифні мегабайти майже стоять на місці, а відео працює. Для роздачі не підходить, а для, так би мовити, індивідуального використання те що треба. І платити більше не треба.

Рівень користувача 1

Чудово працюють тарифи з суперсилою на безлім відео. Тарифні мегабайти майже стоять на місці, а відео працює. Для роздачі не підходить, а для, так би мовити, індивідуального використання те що треба. І платити більше не треба.

Youtube был выбран только как пример, полезного там мало. Про фильм, сериал можно вообще не мечтать. Так как самое "мыльное" (легкое) качество на сервисах от 480p. И чтобы его смотреть нужна скорость 4-5 Мегабит. Про онлайн звонки, онлайн школы, не навязанные маркетологами, тоже можете забыть. Для двух потоков видеосвязи, хоть бы 10 Мегабит нужно.

Честно сказать, купил тариф, смотрел видео как живут животные в мире (канал дискавери). Но совсем не ожидал, что на вторые сутки, сам теперь живу как животное. В текстовом режиме...

Рівень користувача 8
Позначка +1

Честно сказать, купил тариф, смотрел видео как живут животные в мире (канал дискавери). Но совсем не ожидал, что на вторые сутки, сам теперь живу как животное. В текстовом режиме...

Ласкаво просимо пана на Контрактне обслуговування)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@sys1ns1d3r, на жаль, мені нічого додати до коментарів наших користувачів 😓
Додатково ваші скарги та зауваження передам колегам. 

Вітаю.За тарифом "Київстар 4g" після використання 40гб інтернету повідомили про зниження швидкості інтернету до 0.8 Мбіт/с,але фактична швидкість не більше 0.1 Мбіт/с.Як вирішити цю проблему?

Рівень користувача 8
Позначка +1

до 0.8 Мбіт/с

А ніхто не каже що буде саме 0.8мбіт, кажуть ДО 0,8мбіт)

до 0.8 Мбіт/с

А ніхто не каже що буде саме 0.8мбіт, кажуть ДО 0,8мбіт)

Обмеження до 0.8 Мбіт, тобто максимальна швидкість має бути 0.8 Мбіт при стабільному зв'язку. Зв'язок стабільний, перешкод нема.Чому ж швидкість не виходить за межі смішних 0.1 Мбіт?Чому швидкість зупиняється саме на 0.1,а не, наприклад,0.3 чи 0.7 Мбіт?

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обмеження до 0.8 Мбіт, тобто максимальна швидкість має бути 0.8 Мбіт при стабільному зв'язку. 

Обмеженння до 0.8 Мбіт - означає максимальна швидкість має бути до 0.8 Мбіт, в т.ч. 0.1мбіт))

Чому швидкість зупиняється саме на 0.1,а не, наприклад,0.3 чи 0.7 Мбіт?

А чому б не 0.1?))

Можете подати заявку в Підтримку, але велика вірогідність, що вони вам скажуть те саме, що і я.

Відповісти