Планові технічні роботи з підготовки мережі до запуску LTE на частотах 900 МГц

Показати перший допис

32 Відповідей

Рівень користувача 8
Позначка +1

Ну шо, почалося, первые 68 лицензий LTE-900: Волынская, Закарпатская, Ивано-Франковская, Львовская. Как говорится дали буде!)

Коли буде покрита вся Країна, коли ловитиме як на трасах, так і у лісі, тоді і подивимось :)

Та то зрозуміло, але як завжди трохи терпіння і все буде, може не так як хочемо ми, ну іноді краще як небудь ніж зовсім ніяк!))

Здравствуйте, можно узнать когда планируется запуск на 900 частотах в Волынской области?

Рівень користувача 6
Позначка

@Oleksandr4 , проведение работ по обмену радиочастотами диапазона 900 МГц между операторами мобильной связи Украины в Волонской области запланировано с 14.07. После завершения рефарминга частот по каждой области, операторы смогут приступить к запуску 4G на частотах 900 МГц. Следите за информацией на нашем сайте.

Рівень користувача 3
Позначка

Скажіть, будь ласка, наступну інформацію. В селі ступно Рівненської області є наявна базова станція GSM-900. Чи буде з часом переобладнано дану станцію + під 4g? 

Наскільки я розумію то всі базові станції протягом якогось часу будуть переобладані, чи я помиляюсь?

Рівень користувача 8
Позначка +2

Наскільки я розумію то всі базові станції протягом якогось часу будуть переобладані, чи я помиляюсь?

Ну не всі, але більшість

В Краснограде Харьковской области перестал работать 4G. На индикаторе в смартфоне прыгает то 3G, то EDGE. Хотя еще в понедельник работал 4G стабильно.

Рівень користувача 8
Позначка +5

@den05744:thinking: вы уже обращались с данной информацией к оператору?

Відповісти