Вирішено

Пакет "VIP Інтернет Безлім"

Рівень користувача 1

Прийшла SMS, що на 90 днів підключили цей пакет. Що за пакет? Де можна прочитати подробиці? Чи можна його використовувати за кордоном?
Дякую за відповідь!

icon

Найкраща відповідь від Xomyak 23 December 2019, 08:11

Переглянути оригінал

61 Відповідей

Рівень користувача 1

Сьогоднi пiдключили на халяву VIP iнтернет на 90 днiв_)) Це вже вдруге за рiк, коли дають 3 мiсяцi халявних iнтернету, До цего якоби давали за неполадки з домашнiм кабельним iнтернетом, хоча я нiколи не пiдключав собi домашнiй iнет вiд КС... (=_)

Рівень користувача 1

Рано-вранці мені прийшло СМС: “Заявка на підключення пакета  VIP Інтернет Безлім на 90 днів виконана. Безліміт діє до <YY>.” Я таку заявку не робив і не міг зробити, тому що в мене мобілка стара, без інтернету. Мобільний інтернет мені даром не потрібний.

Перевірив гроші на своєму мобільному рахунку - сума не змінилася. Відключити цю послугу через “Мій Київстар”  не вийшло.

Хтось отримав доступ до мого акаунта? Або хтось зробив заявку, увійшовши в систему через мій номер?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Lilian Forestry, пощастило :sunglasses:

Рівень користувача 8
Позначка +1

Рано-вранці мені прийшло СМС: “Заявка на підключення пакета  VIP Інтернет Безлім на 90 днів виконана. Безліміт діє до <YY>.” Я таку заявку не робив і не міг зробити, тому що в мене мобілка стара, без інтернету. Мобільний інтернет мені даром не потрібний.

Перевірив гроші на своєму мобільному рахунку - сума не змінилася. Відключити цю послугу через “Мій Київстар”  не вийшло.

Хтось отримав доступ до мого акаунта? Або хтось зробив заявку, увійшовши в систему через мій номер?

Київстар вам просто подарував 3 місяці халявного інтернету, таке часом буває)

Ніхто ваш акаунт не взламав, відставити паніку)

Рівень користувача 8
Позначка +5

@DenisI, погоджуюсь з відповіддю @KurwaMatj :nerd:

Позначка +1

Підключено пакет VIP Інтернет Безлім на 90 днів на номер, котрим майже не користуюсь. Невдовзі закінчиться термін його дії :nerd: Чи може з’явитись автоматично цей пакет ще через декілька місяців, якщо не використовувати послуги зв’язку за цим номером?

Рівень користувача 8
Позначка +5

@VLAD.Z, може, але гарантії давати не буду :shrug_tone2:

Після одного місяця використання пропав інтернет. Безлім ще діє але інтернет не працю. 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Обратитесь в чат/сс

Рівень користувача 8
Позначка +5

@Den1s, в цій ситуації потрібна індивідуальна перевірка. 
Якщо питання і досі актуальне, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для отримання додаткових рекомендацій. 

Рівень користувача 5
Позначка +1

Після одного місяця використання пропав інтернет. Безлім ще діє але інтернет не працю. 

Вы случаем 1Тб трафика не использовали?

Відповісти