Вирішено

Низька швидкість мобільної передачіПоказати перший допис

745 Відповідей

Рівень користувача 1
Просто жахливий Інтернет: низька швидкість, часто зникає. До оператора зателефонувати не вдається вже другий тиждень. Як можна вирішити цю проблему? Як залишити скаргу?
Рівень користувача 1
Я вопрос тоже в соседней теме задал по поводу их услуг. И тишина
Походу твою проблему тоже можно решить переходом к другому оператору. И в тех поддержку действительно не дозвониться! Набери 460 и нажми оставить заявку на подключение сразу ответят
Рівень користувача 1
Это еще прекрасно. Как вам такое? Центр Запорожья. Тариф безлим. Я бы постыдился за такое деньги брать. До конца месяца оплачено, а там пора и прощаться с киевстаром. 3 месяца выдержал😠
Рівень користувача 4
так по началу было 12-16 мб пинг 70,и с каждым месяцем хуже и хуже так я лучше назад уйду на интертелеком там 5-6 мб пинг 100 стабильный и что самое главное нет обрывов каждый час вот ето больше всего бесит
Рівень користувача 6
Позначка +1
Может просто перейдёте на другого оператора?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@Tol4ik, вітаю вас у нашій спільноті!
Уточніть, будь ласка, в якій області, місті, вулиці спостерігаєте зниження швидкості, чи така сама ситуація у інших користувачів інтернет поруч з вами?
Рівень користувача 6
Позначка +1
@VladyslavK, исходя из вашего сообщения, предполагаю, что вы пользуетесь услугой Домашний интернет. Воспользуйтесь, пожалуйста, рекомендациями из лучшего ответа темы https://community.kyivstar.ua/domashniy-internet-31/nezadovilna-shvidkist-nizka-shvidkist-domashnogo-internetu-184, если они не решат ваш вопрос, необходимо написать онлайн оператору на странице https://kyivstar.ua/ru/support?_ga=2.44936608.542859380.1518681955-166142515.1518681955
Рівень користувача 6
Позначка +1
@ANNA2312, @BlackSkull, @Jager Meister, добро пожаловать в наше сообщество!
Уточните, пожалуйста, детальнее где наблюдаете снижение скорости чаще всего - область, город, улица.
Рівень користувача 6
Позначка
так по началу было 12-16 мб пинг 70,и с каждым месяцем хуже и хуже так я лучше назад уйду на интертелеком там 5-6 мб пинг 100 стабильный и что самое главное нет обрывов каждый час вот ето больше всего бесит у меня с момента подключения тарифа одинаковая скорость , днем 25 - 30 мбит/с ночью до 38 доходит в среднем ночью 33 мбит/с ☺️ не разу не изменилась.
Раніше була швидкість 1mb 2 mb а зараз 140kb за що я плачу гроші??
Рівень користувача 8
Позначка +5
@Oleg1995, раді вітати вас в нашій спільноті!
А де знаходитесь? В якій області, населеному пункті, та на якій вулиці спостерігаються такі складності зі швидкістю?
Коли знаходиш в Ютуб, то відео не завжди загружається. А коли зайти в онлайн ігри, то постійно проявляється іконка що немає інтернету.
Рівень користувача 6
Volodya13, Это только в одном месте или по всем городу ? Где вы находитесь ? Как было раньше? Может поменять телефон или сим карту ?
Я знаходжусь в місті Київ .Сім карту змінив на нову .
Що можна сказати Київстар планує запустити 4g інтернет, але ще не довели 3g до розуму.
Я знаходжусь на вулиці Кирилівська 160.
Чому такий поганий інтернет останнім часом? Платиш 135грн за тариф,а швидкості ніякої.
Доброго вечора ви хочте 4g інтернет ви спочатку 3g зробіть а то за який хе* гроші платити за то шо швидкість інтернету 3кб/сек і то не в мене одного і операторів моглиб нормальніших підшукати а то дзвонеш питаєш шо за проблема тобі кажуть телефон настрой або новий купи купив новий і те саме і знов дзвоню до оператора каже піди в якись сервіс хай тел настроять якщо сам не мож )
Рівень користувача 6
Позначка +1
Як ніякої, зовсім нуль? 😕
Рівень користувача 6
Позначка +1
Ви знаходитесь в зоні покриття 3G чи його просто немає?
Рівень користувача 1
Київ! Зодчих 32. 2 мегабіти 3g.. І це в ночі в день взагалі погано. Де обіцяні 40мегабит?
Рівень користувача 1
Доброго дня всім! Хто реально заміряв швидкість в м. Києві? 3джі в різних районах і вдома показує до2-3 мегабіт. Таке відчуття що йде обмеження на абонента. В 4 ранку показало 6мегабіт. І це по технології H+. Де обіцяні 42мегабіти?
Телефон Meizu m6 + модем TP-link M7350 за 100$(який підтримує всі можливі протоколи!

), тому не треба розказувать що проблема в мене...
За що я плачу кошти?
Обмежили канал так щоб ютюб грузився і думаєте що люди не бачать?
Рівень користувача 1
Давайте проведу міні тест. Зодчих 32. 3.03.2018 9:08 - 1.8мегабіт. (не можу додати фото)
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Onnerk Скорость которую вы сюда пишите для 3G нормально. 42.2 мб это максимально возможная скорость по технологии H+, Учтите что на скорость 3G влияет много факторов, таких как количество пользователей, погодные условия, в движении вы или на месте, стены и т.д. Почитайте в интернете какая средняя скорость по миру 3G, думаю вы удивитесь.
Недавно к примеру читал на 4PDA, что в соседней стране 4G с такими скоростями работает.
Рівень користувача 1
В мене 16 поверх. Перешкод нема точно. Єдиний фактор на який я грішу це жадність нашого оператору,так як швидкість стабільно погана по всьому місту. Я і не прошу 42.но стабільно 10 можна і давати...

Відповісти