Вирішено

Низька швидкість мобільної передачі


Рівень користувача 1
Позначка
На телефоні світиться значок 3G, але швидкість дуже низька. Раніше все було ок. Підкажіть, що це може бути?
icon

Найкраща відповідь від MASolomko 6 вересень 2017, 08:09

...Раніше все було ок. Підкажіть, що це може бути?Якщо раніше на телефоні не світився значок 3G, то нова мережа з'явилася нещодавно і раніше Ви виходили в Інтернет через мережу 2G.Нову мережу в Вашому регіоні оператор може ще налаштовувати і тому можуть виникати деякі труднощі при користуванні послуг. Про це необхідно повідомити оператору для аналізу та виправлення недоліків її роботи (через 466 чи чат).В налаштуваннях телефону оберіть тип мережі "Тільки 2G" замість автоматичного чи переважно 4G/3G, щоб користуватися Інтернетом як і раніше до виправлення помилки.
Переглянути оригінал

732 Відповідей

Рівень користувача 4
Позначка
...Раніше все було ок. Підкажіть, що це може бути?Якщо раніше на телефоні не світився значок 3G, то нова мережа з'явилася нещодавно і раніше Ви виходили в Інтернет через мережу 2G.

Нову мережу в Вашому регіоні оператор може ще налаштовувати і тому можуть виникати деякі труднощі при користуванні послуг. Про це необхідно повідомити оператору для аналізу та виправлення недоліків її роботи (через 466 чи чат).

В налаштуваннях телефону оберіть тип мережі "Тільки 2G" замість автоматичного чи переважно 4G/3G, щоб користуватися Інтернетом як і раніше до виправлення помилки.
Рівень користувача 3
Позначка
Останій тиждень швидкість 3G є 15 - 32 мбіт і це для села просто супер😃 , а тепер щей безлім просто супер. А вам як такі зміни за останій рік київстару?
Рівень користувача 8
Позначка +4
Круто) у меня в городе поменьше))) 5-10 примерно)))
Рівень користувача 5
Позначка +1
@Vadim_Hunter, раді Вас вітати!
Нічогенька така швидкість:😉
у меня такая скорость была еще в 2004 году. На теперешний момент мне такую скорость отдает Wifi роутер, только
Слабо. 😎 Не чем хвалиться, один монополист сменил другого.
Рівень користувача 8
Позначка +4
@perfect4elovek а где теперь монополия? 3G есть сейчас у большой тройки 🙂 как бы.
Коли з'являється UMTS 900 MHz?
Рівень користувача 4
Позначка
@Reebok0702, доброго дня :-)

Для запуску 3G-мережі в діапазоні 900 МГц необхідна технологічна нейтральність. Це питання "лежить на плечах Уряду", крім того цей діапазон активно використовується операторами для 2G-мережі та термінал абонента повинен підтримувати цю технологію.
Більш імовірно, що з початком розгортання мережі LTE (4G) і за наявності дозволу на технічну нейтральність операторам краще в діапазоні 900 МГц розгортати мережу 4G.
Рівень користувача 8
Позначка +1
Дякуємо Великому Київстару за гарний зв'язок і приємні ціни на тарифні пляни!
Дуже гарний, аж захоплююся від швидкості - м. Львів. Пряма видимість навіть антени “Високого замку”Наверное, технические специалисты забыли запятую передвинуть 🤣

Рівень користувача 6
Позначка +1
Ви маєте айфон ? Чи який простий телефон Ви маєте ?
Рівень користувача 8
Позначка +1
Ви маєте айфон ? Чи який простий телефон Ви маєте ?
Звісно маю. Бо я є технічний фахівець. Що тільки не налаштовував… 😎

але для мобільного зв'язку використовую

таку модель. Бо не бачу змісту у 3G в Україні - 11 років мені дилетанти-всякі “ынженеры” морочили голову
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Alex-S ))) Вот только iPhone настроить не получается, да? ))) https://community.kyivstar.ua/mobilniy-internet-19/nastroyki-3g-ot-kyivstar-394
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Alex-S ))) Вот только iPhone настроить не получается, да? ))) https://community.kyivstar.ua/mobilniy-internet-19/nastroyki-3g-ot-kyivstar-394
😉 получается, только когда не провоцируют какой-нибудь койот, ищи какого-нибудь роуд-ранера и с ним упражняйтесь. 😀
Рівень користувача 8
Позначка +4
@Alex-S Это хорошо что ваш вопрос решился! ))) очень рад за вас.
Рівень користувача 8
Позначка +1
@Alex-S Это хорошо что ваш вопрос решился! ))) очень рад за вас.Не решен. Ожидается решение …

Буквально сегодня со своими друзьями via VK.com общался, и заметил не справедливость. 🤔 да же как-то 🙄 во всю запустили LTE и это даже не Москва не Питер, обычный дальневосточный “мухосранск”. И уже Билайн 4G поддерживает.

Ось скажіть як можна шанувати країну Україну? коли таке здйснюється:
  1. 2013 році потрібен PayPal, вже минає 2017. Де воно для громадян?
  2. Я вже залишу у спокої Європу, нехай вони розвинуті, але РФ в якій по-перше PayPal дозволений, Ще й покриття маємо LTE.
  3. GEPON - 1GB/s до квартири, - реальність, так! але тільки в РФ
  4. й останнє на всю країну Порошенківський мудло-закон VK OK mail.ru yandex.ru - заборонити усім провайдерам
самі заборони. й жодної відповідальності.
Рівень користувача 6
Позначка +1
Я думаю ,що треба поради Калиніва,а взагалі ,якщо Вам не подобається жити в Україні-збирайте речі і можете бути вільним. Ми всі вільні люди!💼🚕🚲🚊🚂🚝🚞⛴🇧🇴🇧🇦🇧🇼🇧🇮🇻🇬🇻🇳🇦🇲🇬🇾🇻🇮🇧🇮🇻🇦🇬🇾🇬🇮🇬🇼🇬🇮Київстар в наших серцях 💛💙
Рівень користувача 8
Позначка +1
Я думаю ,що треба поради Калиніва,… а это что за ХрЕнсперт? с советами из песочницы.

…якщо Вам не подобається жити в Україні-збирайте речі і можете бути вільним. Ми всі вільні люди!💼🚕🚲🚊🚂🚝🚞⛴🇧🇴🇧🇦🇧🇼🇧🇮🇻🇬🇻🇳🇦🇲🇬🇾🇻🇮🇧🇮🇻🇦🇬🇾🇬🇮🇬🇼🇬🇮Київстар в наших серцях 💛💙
Все мои вещи и реквизиты находятся в Украине и от мародеров под защитой.😜
Украина и так к этим флагам присоединилась как страна третьего мира. Почти как рейх 🤓
Рівень користувача 6
Позначка +1
Ви дуже розумний ,пане,але прошу не чіпати Калиніва -святу людину. Краще давайте поговоримо про коханий Київстар! Київстар радує радість простим абонентам!
Рівень користувача 8
Позначка +1
Ви дуже розумний ,пане,але прошу не чіпати Калиніва -святу людину. Краще давайте поговоримо про коханий Київстар!
Калиніва -святу людину. Це якось так:

😋 😅

Київстар радує радість простим абонентам! И в чем радость:
за октябрь 2017 при тарифном плане: Киевстар Все вместе 30%. Регион 1 = 110 грн.
  1. Київстар приніс радість простому абоненту @Alex-S до 10 жовтня заблокував доступ інтернет. Поповння було у повному обсязі.
  2. з 15 жовтня приніс щастя із моєї кишені у свою сумарно 122 грн.
  3. та дівчатка-школярки з номера 0 800 300 466 вимагали додатково 25 грн за послуг яку не замовляв «статичний IP»
  4. і ще одне щастя не суттєве, при спробі авторизації https://new.kyivstar.ua/ecare/ за номером угоди [spoiler]7908536 👽 власне тут складний пароль 😋 встановлено[/spoiler] так ось спроба увійти виникає помилка, що технічній фахівці про помилки знають.
Рівень користувача 1
Перейшов сьогодні на новий тариф Смартфон безліміт і швидкість впала катастрофічно. Нажаль, поки що ціна послуг зовсім не відповідає якості послуг
Рівень користувача 8
Позначка +1
[quote=AlexUnder]Перейшов сьогодні на новий тариф Смартфон безліміт і швидкість впала катастрофічно. Нажаль, поки що ціна послуг зовсім не відповідає якості послуг[/quote

дивно це чути! Я , використовуючи Максимальний безлім Київстар- і використовуючи iPhone 7 в якості модему- дивлюся на компі фільми з iTunes в якості HD
Рівень користувача 4
Позначка +1
@AlexUnder, раді вітати в нашій спільноті!☺️
Після зміни тарифу перезавантажте телефон. Якщо він на 2 сім-карти і хочете використовувати 3G, перевірте щоб стояла необхідна для інтернету сім-карта в першому слоті.
Також зверність увагу, що на швидкість впливає багато факторів: стандарту (технології), яка підтримується Вашим пристроєм - WCDMA / HSDPA / HSPA +; активності абонентів в мережі (завантаженість мережі); технічних характеристик мобільного пристрою; часу і місця виходу в Інтернет (наприклад, при їзді в автомобілі швидкість буде нижче, ніж під час пішої ходьби); погодних умов; відстані до базової станції.
Рівень користувача 1
Я це все розумію, але жодних налаштувань не змінював. Не рухався. Лише змінив тариф. З Вільний смартфон на регіональний безлім для м. Львів. І в той же момент все пропало. Була швидкість чудова для перегляду відео, а стало неможливо навіть переписувати. А спідтест весь час показує 500 кб/с.
Рівень користувача 8
Позначка +1
[quote=AlexUnder]Я це все розумію, але жодних налаштувань не змінював. Не рухався. Лише змінив тариф. З Вільний смартфон на регіональний безлім для м. Львів. І в той же момент все пропало. Була швидкість чудова для перегляду відео, а стало неможливо навіть переписувати. А спідтест весь час показує 500 кб/с.[/quotтоді це дуже дивно! Спробуйте вставити сім в якийсь простий телефон
Рівень користувача 8
Позначка +1
Автор допису, яку модель iPhone ви використовуєте?

Відповісти