Вирішено

LTE на iOS 14.2.1 / iPhone 12 PRO

Показати перший допис

69 Відповідей

Рівень користувача 3

@Kaliniv D  а какой у вас номер прошивки iOS ? 14.2.1 ( 18B121) ? 

Нажмите не версию ПО и вам покажет номер прошивки.

Рівень користувача 3

@Kaliniv D 

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kaliniv D

Рівень користувача 3

@Kaliniv D

Простите , я наверно неправильно объяснил , вы можете нажать на строчку «версія ПЗ»  и должно показать номер прошивки ))  спасибо  

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kaliniv D

Простите , я наверно неправильно объяснил , вы можете нажать на строчку «версія ПЗ»  и должно показать номер прошивки ))  спасибо 

Рівень користувача 3

@Kaliniv D

Дякую 👍🏻

Рівень користувача 8
Позначка +1

@Kaliniv D

Дякую 👍🏻

Прошу!

Рівень користувача 3

@Andy @Danyal  у кого как дела обстоят на iOS 14.3 ? Проблема решилась ? 

Рівень користувача 3

Привіт! Так, проблема зникла після оновлення до iOS 14.3. За 8 годин вночі в режимі очікування рівень заряду знизився на 3%

Рівень користувача 1

Нажаль не допомогло:(

Рівень користувача 3

Мій нічний experience на 14.3 .. нажаль -32% ( на LTE , без WiFi , Bluetooth та вимкнуті сотові дані ) 

Рівень користувача 8
Позначка +1

Мій нічний experience на 14.3 .. нажаль -32% ( на LTE , без WiFi , Bluetooth та вимкнуті сотові дані ) 

дивна ситуація, і оновлення не допомогло...

Рівень користувача 8
Позначка +1

а які додатки працюють у фоні? і ще дурне питання, але поставлю його, Ви ставили в телефон сімки інших операторів, конкурентів Київстар? Чи Ваш телефон був цнотливим ?

Рівень користувача 3

а які додатки працюють у фоні? і ще дурне питання, але поставлю його, Ви ставили в телефон сімки інших операторів, конкурентів Київстар? Чи Ваш телефон був цнотливим ?

В фоні зазвичай працюють : Spotify, фото , деякі месседжери ! Vodafone e-sim та sim аналогічна ситуація , life працює стабільно «жор» всідсутній ( е-sim ) публікував скрін раніше … дивився на локацію базових станцій в районі мого житла ( велика кількість саме станцій life ( LTE ) а станцій Kyivstar  ( LTE ) тільки одна на значній відстані ! Однозначно що ця проблема зв’язана с модемами ipnone - станціями та їх взаємодія ! Мабуть більшість користувачів знаходяться дома чи на роботі в стабільному LTE покритті … тому не відчувають проблем 

Рівень користувача 3

@Danyal @Andy @Kaliniv D нарешті пофіксили , iOS 14.4 beta .. ура 👍🏻

Рівень користувача 8
Позначка +1

тішуся, що все добре! 

Рівень користувача 3

тішуся, що все добре! 

Дякую … ))) 👍🏻 Хотів спитати , це ваш PRO на скрині , це скол чи світло так падає? 

Рівень користувача 8
Позначка +1

тішуся, що все добре! 

Дякую … ))) 👍🏻 Хотів спитати , це ваш PRO на скрині , це скол чи світло так падає? 

світло, жодних сколів

Рівень користувача 3

тішуся, що все добре! 

світло, жодних сколів

Ух, це добре ! 👍🏻 Зафіксував , що MagSafe wallet та MagSafe зарядка .. залишають легкі сліди на шкіряному чехлі , а без захисту дуже легко спіймати скол   яким би обережним ти не був))))

Відповісти